Ковельська мерія хоче збільшити штат своїх працівників

23 Січня 2018, 08:55
5998

Виконком просить міську раду затвердити нову структуру виконавчих органів влади міста Ковеля, довівши загальну чисельність чиновників до 165 чоловік. Відповідний проект рішення подано на розгляд чергової сесії ради.

Планується ввести по одній штатній одиниці у Центрі надання адміністративних послуг та відділі економічного розвитку та торгівлі. Якщо депутати міськради на сесійному засіданні у четвер, 25 січня, проголосують за зміни, то в ЦНАПі буде 18 працівників, а у вищеназваному відділі – 8.

 


 

Коментарі
23 Січня 2018, 11:24
Видко Мавп для коханок місця нові забиває щоб були під рукою
23 Січня 2018, 12:10
ви краще двірників наберіть і добавте їм зарплату. а то вже закакались по самі вуха.
23 Січня 2018, 12:12
кожному дууууже маленькому начальничку по заступнику!!!!
23 Січня 2018, 12:13
Ще треба офіціантів,перукарів і манікюрниць,щоб впорядку були усі інші.
23 Січня 2018, 12:18
Так і створюються робочі місця для своїх ... Скоро вибори , почуємо чергову казку про скорочення чиновників різних рівнів !!!!!!
23 Січня 2018, 12:21
Як в виконкомі смердить Мавпом
23 Січня 2018, 12:40
А ти Валя нюхай,нюхай!
23 Січня 2018, 13:02
Які функціі торгового відділу, як допомогає підприємцям , хотілося почути!!!! Чи тільки на податки підприємців будуть жирувати і нічого не робити хай покажуть свою роботу. Який з них коефіцієнт корисноі діі. Чому не збирають підприємців не надають інформаціі ніякоі не допомогають розібратися в іхніх проблемах!! Чи іх робота заключається щоб походити і виявити неоформлених!
23 Січня 2018, 13:09
Там всі такі перетруджені) В старих чиновників дітки попідростали, то і готують мясця)
23 Січня 2018, 15:44
Кількість працівників ЦНАПу дійсно треба збільшити, щоб ліквідувати черги. Але за рахунок інших роздутих відділів. Щодо відділу економічного розвитку і торгівлі - там для виконання його функцій досить із запасом 2,5 працівника та 2 комп'ютера...
23 Січня 2018, 21:11
Всеодно за рахунок громади
24 Січня 2018, 01:30
КІНДЕР НАГЛОТА, ТОБІ НЕ МИНЕТЬСЯ.
24 Січня 2018, 01:30
КІНДЕР НАГЛОТА, ТОБІ НЕ МИНЕТЬСЯ.
24 Січня 2018, 01:30
КІНДЕР НАГЛОТА, ТОБІ НЕ МИНЕТЬСЯ.
24 Січня 2018, 02:27
Підприємцям спочатку треба оформитися належним чином а то поздавали документи і бігають від податкової ,а як податкової немає кричать - дорого їм платити чого базар Дорожчає а як життя в 5 раз подорожчало то нічого а як тариф підняти то - гвалт - дорого , ціни такі на базарі правлять шо гвалт , на жіночку з павільйона накинулися бо в неї дешевше Ціни
24 Січня 2018, 10:06
А чому в секретаріаті ради одна Валя жили тягне? Депутати додайте туди працівників.
24 Січня 2018, 10:06
А чому в секретаріаті ради одна Валя жили тягне? Депутати додайте туди працівників.
24 Січня 2018, 16:57
Та тій Валі на пенсію давно пора а то не одирвеш от корита. Дорогу молодим !