У Ковелі триває чемпіонат міста з міні-футболу

24 Січня 2018, 09:55
8759

Учора, 23 січня, відбулися перенесені матчі ІІ туру чемпіонату міста з міні-футболу.

Про це повідомляється на сайті ФЦ «Ковель-Волинь».

В першій грі зустрілися команди Агро-В та Шанс-Авто-2. Ця гра не подарувала глядачам інтриги і закінчилася з рахунком 10:2 на користь команди Шанс-Авто-2. У складі команди  відзначалися: Агро-В: Мовчан Олексій – 2. Шанс-Авто-2: Кузьмич Роман – 4; Чапко Андрій – 4; Бондар Роман – 2.

Наступними сильнішого визначали команди ХімМаркет-Сільмаш та Волошки. Цей матч став справжньою окрасою ІІ туру, подарувавши вболівальникам масу емоцій.

Протягом більшої половини гри команда Волошки вела у рахунку з різницею у 4 м'ячі. Коли до кінця гри залишалося 2 хвилини, Волошки ще були попереду 6:4. Та гравцям команди ХімМаркет цього вечора вдався «кам-бек» який дуже потішив місцевих вболівальників. Забивши за останні 2 хвилини 3 голи, ХімМаркет-Сільмаш переміг 7:6. У складі команд відзначалися:  Волошки: Шафранюк Роман – 3; Вакулінський Владислав – 3. ХімМаркет-Сільмаш: Мороз Петро – 4; Якубович Богдан – 2; Федоручук Костянтин.

Нагадаємо, третій ігровий день чемпіонату міста з міні-футболу відбувся 18 січня