Підприємець забув у Ковелі про орендовану лазню, зате збудував тут приватний готель

24 Січня 2018, 15:58
7783

Наше видання вже не раз звертало увагу міської влади та орендаря комунального майна на занедбану лазню, яка знаходиться на стадіоні «Сільмаш», але віз, як кажуть, і нині там.

Стадіон разом з усіма спорудами, в тому числі й лазнею на першому поверсі адміністративно-побутового приміщення, мерія передала в оренду підприємцю Юрію Шлюєву ще в травні 2003 року. Договором оренди здійснення поточного ремонту всієї спортивної арени віднесено до обов’язків орендаря.

Втім, Юрій Миколайович збудував тут собі розкішний приватний готель, хоча до влади за таким дозволом і не звертався. Згідно державних будівельних норм, спортивні споруди та готелі мають різну класифікацію! А навіщо питати якийсь там дозвіл чи морочити голову з тими будівельними нормами, коли ще десять років тому він був депутатом Ковельської міської ради, головою депутатської комісії з питань законності, входив до провладної у місті фракції БЮТ?! Більше того, провівши так звану «реконструкцію» за 3 703 948 гривень, Юрій Шлюєв навіть просив міського голову Олега Кіндера відшкодувати витрати…

Збудувавши приватний комфортний готель, орендар комунального майна зовсім забув про занедбану орендовану лазню, в якій днями побував невтомний спецкор газети «Вільна думка» Микола Силюк.

«Ремонт треба робити. Матеріали заготовляти. Це для спортсменів лазня», – пояснив працівник чи то готелю, чи то стадіону.

«Це ж комунальна власність», – зауважив журналіст.

«Ну і що, що комунальна власність?! То нехай комунальна власність робить ремонт. Минулого року виділялися гроші, але то на туалет, а не на сауну. Ще матеріали знайти треба! А гроші?!» – розвів руками робітник. 

 












 

 

Коментарі
24 Січня 2018, 18:44
а банька і сауна там були кльові. ох і поводили мси туди дєвок у свій час!!!!!
24 Січня 2018, 18:50
Потрібно з жидом щось робити
24 Січня 2018, 18:58
Жиди від Юльки то взагалі жопа
24 Січня 2018, 18:58
що наробили! була нормальна лазня! очільники міста і району відвідували...
24 Січня 2018, 19:19
Що Колюньо попаритись захотілося на халяву. Людоньки добрі помийте спіцкора, бо до літа ще далеко. Де він зможе ще помитись.
24 Січня 2018, 21:05
Не чіпайте невтомного професійного грейдерувальника!
24 Січня 2018, 21:34
Так у Колюні в хливі де він живе води нема. То на халяву хоче помитись. І туалєта отродясь не було. Скоро шукатиме де то параша недоглянута!
24 Січня 2018, 22:16
Так нам потрібно бити на сполох. В Колюні нужника нема . На що дивиться міська влада. Меру нам потрібно дати велике завдання, поставити Засруженому спіцкору біонужник.
24 Січня 2018, 22:55
Я колись була хитрою
24 Січня 2018, 22:56
Знову БЮТ всрався
24 Січня 2018, 22:56
А Селюк мера чуть до інфаркту не довів ,то той йому ще нужника робитиме?
24 Січня 2018, 23:01
Микольцю цеж точнісінько як в тебе, такий самий срач, чи може то твої світлини, чи ти може клуб по інтересам створив «Королі звалищ» ?!!!
24 Січня 2018, 23:03
Як немає? Та він в ньому живе!!!
25 Січня 2018, 00:22
В усіх проблемах Ковеля є один-єдиний винуватий - спецкор Силюк! Під час селекторної наради в губернатора Кіндер поїхав на бл@дки. Хто винен? Силюк! На орендованому стадіоні іудей Шлюфман збудував приватний готель, а в орендованому комунальному майні зробив срач. Хто винен? Силюк! Злодійська банда вкрала бомбосховище на вул. Сагайдачного. Хто винен? Силюк! Влада займається махінаціями з бюджетними коштами, дерибанить міську землю, підробляє документи, а поліція з прокуратурою "кришують". Хто головний виновник цього бєзпрєдєла у Ковелі? Правильно - професійний грейдерувальник Коля! Коли ж йому займатися своїм гаражем, як він за тими суками все ганяється?! Може, ви цього сільського хлопця із Скулина в тюрму запроторте замість Кіндера, щоб не заважав меру по дівках їздити і Ковель із своєю зграєю грабувати?!
25 Січня 2018, 00:40
Це селюк сам про себе пишеш?
25 Січня 2018, 00:44
Не було Селюка не було проблем!
25 Січня 2018, 00:48
прийшов кіндер і почалися справжні проблеми
25 Січня 2018, 00:57
А де Пініс дівся?Давно нечути
25 Січня 2018, 01:09
Ні Колюню не в тюрму треба посадити,а відправити в Ліпіни. Перезимує хоть в теплі, помиють і вийде на волю з чистою совістью. А тоді може поставимо Колюню головним піцькором Ковеля.
25 Січня 2018, 01:29
Мабуть добре той ваш Колюня залив масла за шкіру кіндерам раз так його паплюжать!
25 Січня 2018, 02:57
Та не залив він нікому ніякого масла. Не той рівень. Подивіться на його "репортажі" і "інтервю" - маячня рябої дурнуватої кобили. "Кіндьор у перукарні", "Кіндьор і грейдерування", "Кіндьор і "коридорне" інтервю"" і т.п. Таке враження, ніби в того "шпіцкора" манія переслідування Кіндьора. Іи бачили хоча б один його нормальний репортаж? Хто призначив його спеціальним коремпондентом? Сам себе? Ви хоча б бачили ту його жовту газетку "Божевільна думка"? Коли прочитати її перші пару рядків, то таке враження, ніби її писали в Ліпінах. Звичайно, здорова критика потрібна, але це не критика, а маячня божевільного.
25 Січня 2018, 06:28
Нормальна критика для нормальних адекватних людей а не викиднів Кремля від БЮТ
25 Січня 2018, 06:29
Абсолютно згідний
25 Січня 2018, 10:19
Я ЧУЛА ЩО ТО ЕЛІТНИЙ БУДИНОК РОЗПУСТИ ЗНАНИЙ ДАЛЕКО ЗА МЕЖАМИ МІСТА
25 Січня 2018, 11:16
"ніби в того "шпіцкора" манія переслідування Кіндьора. " Ви зациклені на Ліпінах, можливо проходили там курс лікування, але затямте, що це є абсолютно нормальна практика в журналістиці, коли репортери "ловлять" у кулуарах, на дворі чи в суді чиновників різних рангів, щоб отримати коментар на ту чи іншу подію. І ваш ср@ний Кіндер не виключення, бо є міським головою. Був би він двірником чи продавав би помідори на ринку, його походеньки по дівках нікому не були би цікаві.
25 Січня 2018, 13:39
І чого це ви Олеже Опексійовичу в якусь "манікюрню" пішли, в готелі ж для Вас кімнатка цілодобово заброньована!
25 Січня 2018, 18:58
Круто! Взяв в оренду стадіон і нікого туди не пускає, а от на благоустрій і туалет гроші з міського бюджету бере. Тобто зароблятиме Шлюєв, а гроші вкладає громада. Для Лазні грошей немає,а незаконно готель побудувати гроші знайшлись! <br/>Де таке бачили??? Щоб центрі міста без жодних документів, незаконно будується готель, а поліція мовчить, прокуратура мовчить, влада міста мовчить?!
25 Січня 2018, 19:01
ОТ ЯКІ БЮТІВЦІ! ВЖЕ НІЧОГО НЕ БОЯТЬСЯ. КУДИ ТИМОШЕНКО ДИВИТЬСЯ І ПРО ЯКУ ЄВРОПУ ГОВОРИТЬ ЯКЩО ЇЇ ПІДЛЕГЛІ ТАКЕ ВИТВОРЯЮТЬ І ТАК НАГЛО КРАДУТЬ ГРОШІ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ?
25 Січня 2018, 21:30
Я В МІРУ БРАЛА
25 Січня 2018, 21:31
Подарую тобі мячика
26 Січня 2018, 01:00
Мали б Олегу Олексіювочу падзюри поправити безкоштовно,а не по різним цюрюльням микається
26 Січня 2018, 08:21
Коли вже ці бютівські морди понажираються та повжираються
26 Січня 2018, 10:29
Шлюфман не може та не вміє по іншому заробляти гроші, окрім &quot;примазок&quot; до влади з використанням корупційних схем.
28 Січня 2018, 02:04
Добре що є такі люди в Ковелі, які не можуть спокійно дивитись, як керують нами і зловживають владою ковельські керівники. Треба побільше таких спецкорів.