Голоби: на зрізі старої яблуні з'явився образ Богородиці

25 Січня 2018, 10:25
7441

У Голобах біля храму святих Петра і Павла УПЦ КП на зрізі старої яблуні з'явився образ Матінки Божої з Немовлям на руках.

Про це повідомляє «Вісник+К».

Цей храм розташовано у колишньому панському маєтку магнатів Вільгів. Власне, у стінах, де колись була домова церква шляхтичів, нині молиться православна громада. Рік тому, на Василя Великого, біля входу поставили фігуру Матері Божої. І тоді люди стали свідками першого незвичного явища.

«Одна наша прихожанка зробила у той день біля храму фото. І в кадрі, за метрів п’ятдесят від церкви, побачила свічення. Ніби між деревами на постаменті стояла Матінка Божа», – розповідає настоятель храму отець Андрій Сех.

Парафіянка показала фото священику, але той, зізнається, тоді вирішив цю інформацію не афішувати.

Минуло півроку. Якось влітку доріжкою повз ті дерева йшла мешканка Голобів Ольга Біліч. Погляд впав на місце зрізу гілляки старої яблуні. Від побаченого мало не обімліла: на ньому чітко виднілися святі обриси – Богородиця, що схилилася над маленьким Ісусиком. Про це відразу розповіла свекрусі, секретарю селищної ради Ангеліні Біліч. А та – священику.

«Я здивувався: тудою кожен божий день до церкви ходжу, а не бачив. Став приглядатися, і врешті образ мені відкрився, – щиро розповідає і показує на той зріз: – Ось омофорчик світиться, ніжки Ісуса, а тут – більший омофор, очі і схилена голова Матері Божої. Чим далі відходиш, тим чіткіше видно, образ стає виразнішим. Погляньте, ще й рамку Богородиця сама собі зробила»,  –каже священик.

Перший молебень біля дерева відслужили у кінці минулого року. Наступного дня отець Андрій як капелан від’їхав у зону АТО. Тоді двічі відчув, як Богородиця його врятувала від смерті. Вперше – коли волонтери заблукали біля Луганської ТЕС і мало не потрапили до рук сепаратистів. Він вчасно відчув тривогу, скомандував зупинитися і зателефонував бійцям із сусіднього села. Ті мало не кричали в трубку: «За пару метрів сєпари! Бігом вертайтеся, а то знову буде на кого міняти». Бо якраз у той день проводили обмін полоненими. Вдруге від смерті врятувався вже за кілька днів. Коли за планом був візит на один пост, а священик попросив спочатку відвідати інший. Поки колядували, прийшла звістка, що там, де мали бути, обстріли, вбито бійця.

Після оприлюднення незвичної з’яви на дереві стали сходитися до того місця мешканці Голобів та навколишніх сіл, аби на власні очі все побачити. Буває, й двадцять-тридцять прочан за день прийде. Хтось лише перехреститься, хтось складе у молитві долоні, а хтось з вдячності за можливість бачити диво чіпляє на стовбур старої яблуні кольорові стрічки.

 

Отець Андрій Сех біля нерукотворного образа на дереві
Отець Андрій Сех біля нерукотворного образа на дереві

 

Коментарі
25 Січня 2018, 12:46
Нафантазували собі. Голобські люди проходять щодня тим місцем. Один бачить діда, інший жінку, а третій НЛО.
25 Січня 2018, 12:52
Просто УЖАС як таке можна придумати.
25 Січня 2018, 13:23
вони думали, що зараз народ до них валом повалить. таку фішку вже давно розкусили. Як не ходив народ в розкольницьку церкву, так і не піде.
25 Січня 2018, 14:16
Не сци козломордий народ вже давно визначився куди кому ходити і тебе убогого ніхто питати не буде!
25 Січня 2018, 14:16
В Криму вон бюсти мироточать, а то якась яблуня. Не по скрепах... Не любо....
25 Січня 2018, 14:24
В РПЦ і так званій УПЦ мацковського паханату ікони путіна і яника вважають святими , а про миколу 2 я вже і не говорю!
25 Січня 2018, 14:41
ти дебіл і безбожник. недарма тебе в ту чортівню самозвану розкольницьку тягне. БОГ один і церква одна. А УПЦ КП - політичний проект. І справжній віруючий в ту багнюку диявольську не полізе.
25 Січня 2018, 15:02
Ти ж підар сам тут вякав що ти атеїст,що ти не в яку церкву не ходиш.І це правдиво бо старі комуно - атеїсти вміють тільки руйнувати та ще обсирати інших.То що ж ти козломордий ще вякаєш про церкву і про віру! Ти вже в тій багнюці комуно - диявольській по самі помідори!
25 Січня 2018, 17:38
Люди, будьте людьми. Кожен ходить в ту церкву, яку вважає за потрібне. Особисто я розкольниками вважаю московський патріархат. Але це не дає мені права ображати людей, які іншої думки.
25 Січня 2018, 17:42
свята самі показують яку церкву обрав народ. Біля української православной церкви ( а не московської) завжди повно народу. а невизнану, неканонічну, розкольницьку відвідують тільки політично заангажовані безбожники. Навіть жебраки й ті минають те лихо. І все що ви можете Бандерлоги( ви не патріоти, ви продажні шкури і бандюги)так це силою позбавити українців справжньої віри в Бога.
25 Січня 2018, 18:29
БЮТ ІСТИННА БІДА УКРАЇНИ
25 Січня 2018, 18:34
Як ви зає-ли московські патріархатники, вже опустилися нижче штундів і єгов які навязують свою віру. Вивчіть історію! А то як ті зомбі слухаєте Кірілових слуг...ідіть ходом в Рашу і там живіть з Богом.
25 Січня 2018, 18:59
то ти пропонуєш всю Україну в рашу загнати, окрім заангажованих. відкрий очі. Стань навпроти соборів в свято і сам все побачиш.
25 Січня 2018, 19:11
Я бачу Ви дальше Волині можливо Ратнівщини не були)))) А говорити про всю Україну
25 Січня 2018, 19:59
Самі намалювали я так робила з газом
25 Січня 2018, 21:53
Придур не напроти треба стояти - а в церкві. Щоб називати себе віроючою людиною треба нею бути.А щоб про Бога говорити анекдот тобі убогому: при совєтах приїхав лектор - атеїст/тіпа тебе/в одне село і лекцію читає про віру і Бога/ знову тіпа тебе козломордого атеїста/. А старенький дідок запитує: пане лектор а яким дєрьмом оправляється корова - а яким коза? Відповідь атеїста - незнаю. Дідок йому - то спочауку в гімні розбирись - а потім про Бога будеш говорити!
25 Січня 2018, 22:00
ось і розберись спочатку в гівні, а потім будеш писати. Тобі кажуть фактами- стань у свято перед соборами і побачиш, куди люди йдуть поклонитись Богові. А ти є нікчемне, тупориле створіння.
25 Січня 2018, 22:28
Шкода що газ у Голобах не добувають
25 Січня 2018, 22:31
А ви не навпроти церкви стійте і людей рахуйте, а краще помоліться, щоб вам очі відкрились. І не по кількості людей судіть, а по вірі. Знаю особисто людей, які щонеділі поклони в соборі б'ють, щоб всі бачили, які вони набожні. А поза церквою таке витворяють, ніби розплата не прийде.
25 Січня 2018, 23:08
ось !!!!! саме такі йходять в розкольницьку незаконну, ніким непризнану церкву. Ви влучили точно в ціль
25 Січня 2018, 23:26
І назва цієї розкольницької церкви Руська православна церква в Україні.І зрада предстоятеля ФСБешним єпископатом - розеол. І так званий Харківський собор - розкол Українського православя! А так звану УПЦ ніхто в світі як церкву не признає.І в діптіху /переліку/найбільших церков - її попросту НЕМАЄ. А Руская православная церковь на 5 місці.
25 Січня 2018, 23:37
І назва цієї розкольницької церкви філія Руськой православной церкви . І зрада предстоятеля ФСБешним єпископатом - розкол. І так званий Харківський собор - розкол Українського православя. А так звану УПЦ ніхто в світі як церкву не признає.І в діптіху найбільших православних церков - її попросту НЕМАЄ!
26 Січня 2018, 00:28
Чомусь найбільше від прихильників московського патріархату ця стаття викликала стільки злоби, ненависті і агресії. Оце вже дійсно, на грудях хрестик, а в душі нолик.
26 Січня 2018, 00:56
Цікаво хто так агресивно під всіма постами коментує ?!
26 Січня 2018, 08:19
А я хожу в укаїнську церкву
26 Січня 2018, 13:42
Цікаво невже в 21 столітті є ідіоти які, вірять в подібну маячню?))
27 Січня 2018, 01:27
А є ідіоти які в 21 столітті в Бога не вірять!
27 Січня 2018, 04:00
Одні обісцяній стіні поклоняються, хтось - вицвівшому склу https://www.youtube.com/watch?v=_p4uefZ0thg
27 Січня 2018, 09:45
А інші поклоняються Януковичу і Путіну виставляючи їх портрети поряд з іконами.Зробили культ царя Миколи 2.
28 Січня 2018, 12:19
О да, кусок дерева це точно бог) мракобєси блін))
28 Січня 2018, 16:22
Колись такі як ти і на ікони казали кусок дерева.
28 Січня 2018, 18:48
а такі як ти віруни досі не можуть визначитися чи варто кланятися іконам чи ні, адже десь в письмі написано щоб не поклонятися нічому рукотворному
29 Січня 2018, 11:06
Віруючі люди поклоняються Богу а не іконам - апе тобі барану це не зрозуміти!
04 Лютого 2018, 18:12
І скільки кепістів вже ісцилилося?<br/>Так як пишуть коментарі,то яблунька додала розуму нормально,аж випирає. Вже ті розкольники не знають як привернути до себе увагу.
05 Лютого 2018, 22:32
Це ти придур правильно вякнув московські розкольники вже всіх дістали - і в Запоріжжі і біля Десятинної. По ляльці їм кожному!
06 Лютого 2018, 10:54
Ви стали в країні не для молитви до Бога,а для війни і кожен з вас хто тут пише усякі гадості ще жодного разу не переступив поріг так званої вашої розкольницької церкви .Моліться кому хочете,нас це не цікавить.<br/>А ми будемо молитись Богу так як нас навчили наші предки.
19 Березня 2018, 03:44
Добар ден ,<br/>Дали барате заем, во потрага по корпоративен заем, личен<br/>заем, станбениот кредит, авто кредит, студентски кредит, заем за консолидација,<br/>необезбеден заем, ризичен капитал итн. Дали сте банкарски кредит или финансиски<br/>отфрлање поради една или повеќе причини. Вие сте на вистинското место за да добиете<br/>кредит решение! Јас сум приватен кредитор, им позајмувам на компании и<br/>лица со ниска каматна стапка и ниска каматна стапка од 2%.<br/>Контакт со нас преку e-mail: [email protected]