Ковельські вагонники протестують проти призначення нового начальника, бо не хочуть «кота в мішку»

29 Січня 2018, 13:00
13774

За словами працівників пасажирського вагонного депо «Ковель» (ЛВЧД-14), у них є неофіційна інформація, начебто на Львівській залізниці видано наказ про призначення їм нового начальника – Василя Садового, із Львівщини, який свого часу був начальником поїзда.

Очевидно, мова йде про Садового Василя Миколайовича, майстра ЛВЧД-5, що на Львівській залізниці.

Трудовий колектив депо виступає категорично проти такого призначення і навіть у понеділок вранці вийшов на своєрідну акцію протесту, дізнавшись, що нібито зі Львова виїхав цілий автобус працівників управління Львівської залізниці перевіряти депо «Ковель». Подейкують, що вони мають представити нового начальника. Однак кілька десятків вагонників, які забралися біля своєї прохідної, перевіряльників не дочекалися й поступово розійшлися по робочих місцях.

Втім, приїхав із Києва на перевірку помічник директора пасажирської компанії з безпеки руху поїздів та автотранспорту Андрій Семенченко, принаймні, так він відрекомендувався ковельським журналістам. Він сказав, що це звичайний його робочий приїзд і, що через тиждень в депо «Ковель» планує приїхати керівництво «Укрзалізниці».

До речі, саме через тиждень із відпустки має вийти Олександр Стречен, який очолює підприємство з 1993 року, тобто з того часу, як ця вагонна дільниця була перепрофільована в пасажирське вагонне депо. Торік у вересні Олександру Івановичу виповнилося 66 років. Він нагороджений Почесною грамотою «Укрзалізниці», знаком «Почесний залізничник», іншими грамотами різних рівнів. Був депутатом Волинської обласної ради (2002-2006), Ковельської міської ради (1998-2002, 2006-2010).

Як повідомив спецкор Микола Силюк, колектив депо виступає за те, щоб Олександр Стречен й надалі був їхнім керівником. Наразі ж обов’язки начальника депо виконує головний інженер Роман Брук.

 









Коментарі
29 Січня 2018, 17:24
Протестують всi родичi та прихлэбатэлi Стречена.
29 Січня 2018, 17:29
Дайте померти на роботi ! Та треба ще синам владу передати....
29 Січня 2018, 17:31
Дайте померти на роботi ! Та треба ще синам владу передати....
29 Січня 2018, 17:38
Нi, нам i так добре ! Цього оставте i ще Януковича повернiть
29 Січня 2018, 17:41
А чого там пiнiс плутався ?
29 Січня 2018, 17:54
Та нам пофуй. В роботчий час можна i постояти.
29 Січня 2018, 17:54
Гнати в шию Стречена. Незамінімий злодюга, хабарник. На Львівській ж.д. перший з Ковеля пішовши на пенсію, <br/> зумів залишитися на керівній посаді. Скільки то грошей завіз в Львів. Якщо всі знають що пенсіонер не може керувати режимним об&quot;єктом.
29 Січня 2018, 18:30
Заробив пенсію і до пенсії то звіздуй і вирощуй троянди на дачі. Дай молодим працювати і керувати!
29 Січня 2018, 18:59
Вернiть фанеру на склад !
29 Січня 2018, 19:02
Іванович,дай Бог Вам здоров'я і дальше працювати і нам разом з Вами.
29 Січня 2018, 19:03
Та в нас все начальство мiняти треба. Зажрались уже
29 Січня 2018, 19:37
Да пофіг Пініс,Галя де?
29 Січня 2018, 19:45
Те перестаріле большевицьке бидло стречен давно вже повинно черв'яків годувати... І ще воно клаку зібрало. Ще не до кінця вагонне депо розвалило, падло. Тьху!..
29 Січня 2018, 20:01
Краще той кіт, що в мішку, аніж той, що наробив на глині
29 Січня 2018, 20:32
Галя в панство вибилась. На коломойсько паше.
29 Січня 2018, 20:35
стречен ще передасть свій пост синам двом або внукам 4-5
29 Січня 2018, 20:36
стречен ще передасть свій пост синам двом або внукам 4-5!!!!!!!!!!!!!!!!! СЄКТА П'ЯНА!!!!!!!!!! ВАГОНИ ЧИСТЬ ВІД СМОЛИ
29 Січня 2018, 21:06
недопускайте львівських! В ЕЧС допустили...- злодюга! крахобор! Та і в інших ! Своі кадри маєте.
29 Січня 2018, 22:21
Почекайте приїде начальство з Києва, привезе прихлєбатєлєй з Києва і накриється депо мідним тазом, вже накрилася<br/><br/>залізнична лікарня... А ви люди добрі робіть біопаспорти - беріть собі номерки і... гайда по світі з торбами
29 Січня 2018, 22:42
Браво люди. І ось таке в нас суспільство?
29 Січня 2018, 22:43
Ви думаєте що приїдуть з києва керівники і не будут красти.
29 Січня 2018, 22:43
Ви думаєте що приїдуть з києва керівники і не будут красти.
29 Січня 2018, 22:43
Ви думаєте що приїдуть з києва керівники і не будут красти.
29 Січня 2018, 22:45
Мені здається чи це все 1 людина писала, так як на цьому сайті за секунду імя міняєш.
29 Січня 2018, 22:49
Нема Пророка у своїй Вітчизні!
29 Січня 2018, 22:53
Стречен - один з найдосвіченіших, найпрофесійніших на залізниці. Його потрібно просити лишитися та ума розуму передавати жовторотикам. А зайдуть львівські варяги, то буде всім задниця
30 Січня 2018, 00:07
Хто так тупо підставив Стречена? Це ж треба, аби старого виставити перед керівництвом Укрзалізниці недоумком! Ще й показали ніби такого хитровимаханого, який у відпустці і, ніби-то, знать нічого не знає, що твориться на підприємстві, яке захищає його? Бо, дійсно, важко уявити, що керівники акціонерного товариства будуть тримати на посаді управлінця, котрий не управляє підлеглим колективом. Бо цей протест не проти &quot;кота в мішку&quot;! Цей протест, реально, проти того керівника Укрзалізниці, який &quot;кота&quot; в &quot;мішок&quot;, нібито, засунув! Який начальник Департаменту чи, тим більше, Правління УЗ буде спокійно дивитися на анархію підпорядкованого підрозділу компанії, діяльність якої є ледь не по-військовому організованою? Якщо сьогодні буза охопила ЛВЧД-14, то завтра накриє будь-який інший підрозділ. Головне, причина достойна! Ги-ги-ги! &quot;..нібито зі Львова виїхав цілий автобус працівників управління Львівської залізниці перевіряти депо «Ковель». Подейкують, що вони мають представити нового начальника. Однак кілька десятків вагонників, які забралися біля своєї прохідної, перевіряльників не дочекалися й поступово розійшлися по робочих місцях&quot;. Нібито? Подейкують? Не дочекалися? Отож, нічого не підтвердилося! Бо приїхав не зі Львова, а з Києва! Не цілий автобус, а всього один якийсь там помічник! Не представляти когось нового, а оглянути і відрапортувати на Київ про організацію прийому майбутнього приїзду в Ковель керівництва Укрзалізниці. І тут таке! З протестами, журналістами, політиками. От скажіть, чи відвідає Ковель після усього цього київське керівництво? А воно, на всі сто процентів, планувало їхати явно не знімати Стречена! Для чого так ускладнювати програму візиту? І їхати на відстале підприємство без потреби, бо на відсталому не попіаришся про здобутки! А ковельське вагонне депо відсталим ніколи не було! Коротше, вихлопнули голосно і запашок пішов неабиякий! Тільки в чиїх інтересах і чи виграє від цього колектив і підприємство? Бо начальник Стречен точно після цього демаршу програє. Подібне керівникам не прощають.
30 Січня 2018, 00:32
Галя рятуй!!!
30 Січня 2018, 09:12
Вас всіх оптимізують і залишаться працювати інваліди що не мають здоров'я їхати в польщу
30 Січня 2018, 10:20
Галя так допоможе,як і вберегла залізничну лікарню.Вона здатна лише хавалку відкривати і тамбур відкривати.
30 Січня 2018, 11:04
Якби більшість було таких як Галя, то жили б інакше, а такі як ти ковельчанин помагають красти і руйнувати, рехворматори хренові!
30 Січня 2018, 11:30
В канторі, на всіх хороших посадах всі родичі, в цеху люди получяють 4000+- грн, вижити не реально, начальник построїв хати не тільки дітям а й правнукам, так і живем
30 Січня 2018, 12:02
Казіміров і там організовував консіліум?
30 Січня 2018, 12:20
Такі вагони на Польщу не їздять
30 Січня 2018, 12:20
Треба мати повагу до себе.Попросили іди з Богом відпочивай!!!!!!!!!!!!!!!
31 Січня 2018, 15:45
Всех алкашей с резерва гнать надо.Резерв провонялся алкашами
01 Лютого 2018, 09:43
А цікаво якби звілняли зварника чи слюсара теж би вийшли на мітинг. Ото дружний колектив і всі переживають щоб Стречен з голоду не вмер.
01 Лютого 2018, 15:34
Та ви подивіться, хто вийшов бастувати- вся РОДИНА Стречена. Бридко дивитися.
02 Лютого 2018, 01:29
А хто така Галя?
02 Лютого 2018, 03:32
Це я!!! А що???
02 Лютого 2018, 03:32
Це я!!! А що???
02 Лютого 2018, 03:32
Це я!!! А що???
02 Лютого 2018, 20:48
дайте галі розвернутись нехай стречена в міністерство протягне ото заживете галя не тільки файна медсестра і начальник поізда а й протеже люксова галя генеральша тоді стречен вкрадений стаж від реорганізаціі поверне і доплатить вкрадене а то прийдеться контрабанду совати на польщу він всі нички знае у вагоні
02 Лютого 2018, 21:11
Рано чи пізно Стречен піде з посади , але на його місце треба людину з депо , яка так само як Стречен , пройшов шлях від робочого до начальника.
03 Лютого 2018, 08:48
І кого ви пропонуєте? Він синочка свого хоче поставити на своє місце, а той для депо нічого робити не буде.
05 Лютого 2018, 02:56
недавай лапувку бо ми не бежеми а ти даеш маш прблеми ха ха ха синочок тоже не хилий буде контробандист сыгаретчик вын знае як провезти де сховати
17 Лютого 2018, 00:37
Недай бог з Валерика начальник.