Розповіли про стан здоров’я Насті Абрамчук після операції

30 Січня 2018, 10:45
6771

Ковельчанка Настя Абрамчук перебуває у післяопераційному блоці. До дівчинки потрохи повертається мова, відновлюються реакції.

Про це повідомляється на сторінці «Настуся Абрамчук БИТВА ЗА ЖИТТЯ» у Фейсбук.

«Вже 22 дні наша Настуся знаходиться в клініці MEDICALPARK в Стамбулі. 8 днів в реанімаціі та 14 у післяопераційному блоці. Потрохи повертається мова, відновлюються реакції. Вже зняті зонди і дівчинці дозволено самостійне харчування», – йдеться у дописі.

Нейрохірург Сердар Баки Албейрак задоволений результатами операціі і каже, що Настуся неймовірно сильна дівчинка, справжній борець за життя.. 

Завтра буде вирішено про термін перебування в післяопераційному блоці і про переїзд на реабілітацію. Підтримати сім'ю Абрамчуків та допомогти провести перемовини з клінікою MEDICALPARK щодо оплати рахунків Насті та подальшого плану лікування приїхали волонтери. 

У дописі нагадують, що за операцію та 8-денне перебування в реанімаціі батьками згідно рахунку сплачено лише 18 000$, з 25 000$ заявлених тому, що професор-нейрохірург Сердар Бакі Албайрак відмовився від свого гонорару.

«Радісно сповіщаємо, друзі, що керівництво клініки MEDICALPARK пішло нам на зустріч та прийняло рішення НЕ БРАТИ ОПЛАТУ за весь час лікування та перебування Настусі у післяопераційному блоці! А це 28 000$!  

Стамбульські лікарі та адміністрація клініки переконані, що факт операціі та післяопераційного відновлення Настусі на сьогодні ексклюзивний і з наукової і з медичної точки зору. Це дуже рідкісний та індивідуальний випадок оперування гліобластоми головного мозку, який увійде в історію медицини!», – повідомляється у дописі.

Картка для допомоги:
Абрамчук Сергій 4149 4996 4811 1977

 




 

Коментарі
30 Січня 2018, 23:47
Є така багатозначуща фраза-"благими намірами вистелена дорога в пекло"..Може видатись,на перший погляд, що вона абсурдна, якщо розуміти буквально, та насправді вона говорить про" добрі справи",якими покривають свої ниці корисливі цілі .Нізащо не повірю, що фото себе-такого "доброго благодійника"на фоні хворих дітей, поранених солдат іт д , несе якусь доброчинність, крім цинічного піару .Добро робиться тихцем і реклами не потребує, а виставленому на показ- гріш ціна.
31 Січня 2018, 15:36
Мадам ви голову давно лікували.одоробло ти. Та якби не Попова то б і Настуся і купа військових живих і не було. Піарт. Хворе такий розголос допомагає зібрати кошти. В даному випадку ще й домовитись про безкоштовне лікування. А от таке тіло без мізків тільки й може що от таку фігню писати. Я б ще й на місті Попової до суду притягли за образу честі та гідності. Та ти не коштуєш навіть ніхтика цієї жінки. Шкода що в реалі тебе не знаю.
31 Січня 2018, 15:48
Інна Конаково те що ви написали це може писати люди на яка ніколи не була в такій си талії, людина без моралі і достоїнства.Так Наталя відомають людина завдяки їй зроблено чимало.А якесьогодні сидить десь там невідомо де і читає отаки й бруд. Мені за Вас соромно.Та дякувати Всевишньому що у нас такі люди як Наталя і допомагають в тяжкі а часом і без надійний ситуації! !!!!!!!
31 Січня 2018, 15:51
Наталка з перших днів війни допомагає і військовим, і всім хто до неї звертається по допомогу. Всіх її добрих справ не вмістити на сторінках інтернету. Молодець, хай все те добро, що дару людям , вертається столицею. Так тримати і не зважати на злі язики!!!
31 Січня 2018, 15:52
Це ж якою ницою сволотою треба бути, щоб обсирати людину, в порядності якої ніхто давно не сумнівається. Бо всі ми покроково знаємо про роль цього волонтера ще на Майдані, а потім у порятунку поранених, у спасінні цієї дівчинки. Це що, заздрість чи банальна підлість за просто так? Думаю, отакі дебільні коментарі ніяк не вплинуть на репутацію Наталії, бо знаємо її по ділах.
31 Січня 2018, 16:10
Як людина ница то це по життю. Та якби хочаб людина зробила 1% того що зробила Наталя то таке б не патякала. А хто вам заважає так піаритися. Знаєте скільки людей потребує допомоги. От візьміть онкохвору дитину . Знайдіть клініку зберіть десятки тисячі доларів для неї. Домовтесь про знижку. Забезпечте переліт і доставку до місця. Курча, але ж простіше сидіти та тявкати. Стуліть но свою пельку Інна поки ще там кальцій є.
31 Січня 2018, 16:27
Конащучка ти вже геть здуріла. Чи в в твоїй блондиністій голові геть олія скінчилось. Чи то фарби всі мізки виїла, таке дурне варнякаєш. Наталю вам щирим уклін за допомогу.ходжу)))))
31 Січня 2018, 16:31
Інна Конащук, звертаюсь до Вас,як до тезки, але з абсолютно протилежною думкою. Є такий важливий фактор: володіти ситуацією сповна та оперувати фактами, не здійснювати підміну понять. Так, вистелена дорога в пекло... Ви ходили такими дорогами? Робили особисто добро? Пекло це із-за подібних, заздрісних. Засудити ні за що когось завжди легше! Повторіть, що вона зробила САМІ! Вона відчула чужу біль, проявила ініціативу, знайшла кошти, клініку, особисто домовлялась з лікарями, добилась знижки, прилетіла до дитини, яку вважали безнадійною!! Ви цей шлях турували? НІ - ВОНА! Я особисто розумію, що відчували батьки, коли взнали ціну життя своєї Настусі! Куди бігти, кому кричати, час безцінний, кожна хвилина, а навколо лише відмови і ті, яким нещасної навіть десятки шкода!! До глибини душі вражають подібні коментарі!! Добро робиться тихо,кажете? А зло та пекло, по Вашому коментарю судячи, робиться голосно?? Я сама зараз у становищі Настусі і батьків, бо теж не маю шалених коштів на операцію і чесно мені всерівно чи піар чи ще щось, аби знайшовся хтось,хто допоможе! ОСОБИСТО ПРОПІАРЮ З ВЕЛИЧЕЗНИМ ПОЧУТТЯМ ВДЯЧНОСТІ! В таких випадках мова про ЖИТТЯ! Ви, Інно, ще й головного не зрозуміли - Попова мусить бути на фото, тому що розумні небайдужі люди бачать на власні очі, що їхні благодійні внески доходять до адресата, що людина справді допомагає і дбає, довіра їй є! Не думали так? Шкода. "Зло бачить зло, заздрість бачить заздрість" , " добро творить добро". Ось Вам від мене прислів'я, виберіть, яке характеризує Вас. Здоров'я Вам і не дай Бог бути на місці Настуні, мене та інших хворих. Усім Добра!
31 Січня 2018, 16:31
Конащук, займайтеся своїми справами, а не чужими. <br/>Зрозуміло, що з віком одинокій бабі щось тисне на мізки. Але всьому є межа.<br/>Ви там свої аренди вже порішали? Суди повигравали? Чого ви лізете туди, де вас близько не треба????
31 Січня 2018, 16:38
Чия б корова мичала....<br/>http://kowel.rayon.in.ua/news/54618-u-spravi-konashchuk-proti-royik-sud-ogolosiv-perervu-azh-do-seredini-bereznia<br/>як не в судах, то в спорах весь .... шо то скандальна провінціальна бабеха....
31 Січня 2018, 16:42
Полностью подписываюсь под словами Инны Княжиной, правильно. А Инна, которая первая, один вопрос: а ребёнка Вы в принципе не замечаете, её судьба, тяжелая операция, состояние родителей не волнует? Вы такая кощунственная завистливая баба исходя из текста, прямь на чёрно лично пропиарились.Поди не болеете или не в Украине живёте? Девчёнки, держим кулачки, молим Бога за Настёну и её родителей, благодетелей!
31 Січня 2018, 17:00
Наталка Соколова-Попова волонтерить ще від Майдану. Війна - це вже було продовження. І коли в мережі ще сидів мало хто, а треба було рятувати 51-шу бригаду, люди готові були допомогти, але не готові були віддавати гроші невідомо кому невідомо на що. Такий піар - це нескінченна відповідальність перед тисячами і тисячами земляків. Спроба очорнити таку людину після довжелезної череди добрих справ і порятованих життів - це просто нонсенс.
31 Січня 2018, 17:36
Шкода...де-кілька речень і уже все відомо,як людина сприймає світ.... Ви взяли зараз на себе роль БОГА..<br/>Дали оцінку благих,неблагих намірів і уже і в пеклі місце комусь заготовили.. Але ж закон Божий каже -&quot;не суди&quot;. Тай весь ваш спіч базується &quot;не повірю&quot; ....а нам яке діло повірите ВИ чи не повірите.??<br/>Кому до Вас є діло? ВИ-ХТО?<br/> Так ,НАТАЛЯ голосно добро робить.Бо для цього ,,щоб зробити,треба, щоб почули...треба, щоб хтось ,небайдужий достукався до когось.ТРЕБА,ЩОБ ХТОСЬ СТАВ ГОЛОСОМ І СЕРЦЕМ ЧУЖОЇ БОЛІ. А ВИ ЧОГО НЕ СТАЛИ? Я думаю,що може Ви тихенько змогли допомогти комусь зібрати самотужки такі кошти ,чи свої дали....То тоді респект... Чо щось таке особливе зробили??<br/>Словом,кожден думає в міру своєї розпущеності..
31 Січня 2018, 18:29
Шановна парі Інно Конащук, можна вам задати декілька питань?<br/>1.Ви трішки хвора ?<br/>2. Ви не задоволені життям?<br/>3. Ви страдаєте на таку хворобу,як чорна заздрість?<br/>Далі не буду. <br/>Ви знаєте особисто Наталію Попову? Впевнена, що ні. І не будете особисто знайомі, бо такі люди біля цієш світлою людини не приживаються.<br/>Ви хочаб для цікавості почитали, що вона робить і чим займається.<br/>А також почитали б на ФБ відгуки поранених хлопців, діток загиблих, якими вона опікується.<br/>Ви знаєте, мені вас шкода. Тому що матері всіх хлопців та матері всіх діток вам цього не пробачать.<br/>А Наталку прошу не звертати на таких недалеких людей увагу. <br/>Попова, раз тобі плюють в спину - ти попереду. І я цьому рада.<br/>твоя Ната
31 Січня 2018, 18:45
Навіщо захищати Попову?Жінка робить добрі справи-молодець.Проте,людоньки,не забувайте хто ця пані.Не бідна ж жінка,в Турцію за свій кошт полетіла?Хай так.Але заробила в ВР?А там працюють чесні і порядні?Чи вона свої кровні,зароблені важкою працею(на городі картоплю виростила,5 корів тримає,в Польщі пахала) дає?Не судіть однобоко.Благодійництво в Україні теж піар.Хоча,можливо,Попової це не стосується.Але виставляти пости в фейсбук,де всі захищають нещасну волонтерку ницо.Навіть якщо її так образив комент...Добра всім
31 Січня 2018, 18:51
Навіщо захищати Попову?Жінка робить добрі справи-молодець.Проте,людоньки,не забувайте хто ця пані.Не бідна ж жінка,в Турцію за свій кошт полетіла?Хай так.Але заробила в ВР?А там працюють чесні і порядні?Чи вона свої кровні,зароблені важкою працею(на городі картоплю виростила,5 корів тримає,в Польщі пахала) дає?Не судіть однобоко.Благодійництво в Україні теж піар.Хоча,можливо,Попової це не стосується.Але виставляти пости в фейсбук,де всі захищають нещасну волонтерку ницо.Навіть якщо її так образив комент...Добра всім
31 Січня 2018, 19:47
Хто це такий &quot;мудрий&quot; виставивв тут від мого імені те, чого його не просили?Я десь Попову згалдувала?Чи захотілося лобами зіштовхнути?пробити ай пі адресу нескладно, думаю видно стане, хто це написав, бо я зараз пишу зі своєї,Заходьте на сторінку і фейсбук - там в поговоримо
31 Січня 2018, 20:32
ВЖЕ ОДИН КОМЕНТ ВІД РОКСОЛАНИ Я ПИСАЛА. <br/> -Я ЗАРАЗ В СТАМБУЛІ<br/>. Я БАЧУ ЯК ТУТ ДОРОГІ НАШІ УКРАЇНЦІ СТАРАЮТЬСЯ ДОПОМАГАТИ ОДИН ОДНОМУ. Я ОСОБИСТО БАЧИЛА,ЯК ТУТ З ТРЕПЕТОМ ЧЕКАЮТЬ КОЖНУ ЗВІСТКУ ВІД БАТЬКІВ ДІВЧИНКИ, ВІД ЛІКАРІВ . Я БАЧИЛА І ВІДЧУВАЛА З ЯКОЮ ЛЮБОВ&quot;Ю і НАДІЄЮ ЧЕКАЛИ ТУТ НАТАЛЮ---. БО Є НАДІЯ,ЩО ЩЕ КОМУСЬ ВДАСТЬСЯ ДОПОМОГТИ...<br/>Я НЕ БОГ, СУДИТИ НЕ БУДУ.. ЄДИНЕ,ЩО ТІЛЬКИ ПОБАЖАЮ ВАМ,ЩОБ ВИ ЗУСТРІЛИСЯ В ЖИТТІ ЗІ СПРАВЖНЬОЮ ЛЮБОВ&quot;Ю,З ДОБРОМ,. А ТУТ ДІЄ ЗАКОН,..ЩОБ ЩОСЬ ОТРИМАТИ<br/>,ТО СПОЧАТКУ ТРЕБА ВІДДАТИ.<br/><br/>ДОРОГА НАТАЛЮ, ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ВСЕЛЕНСЬКУ ЛЮБОВ. МАТИ ТЕРЕЗА КАЗАЛА-&quot; ВИ БУДЕТЕ РОБИТИ БАГАТО ДОБРИХ СПРАВ І ВАС БУДУТЬ ЗВИНУВАЧУВАТИ В КОРСНОСТІ. ВСЕОДНО-РОБІТЬ&quot;<br/>Я БЛАГОДАРЮ ВАС!
31 Січня 2018, 21:27
Наталка молодець! Ви спочатку хоча б половину зробіть, а потім рот відкривайте! Хоча хто чим багатий, той тим і ділиться. Якщо в душі лише
31 Січня 2018, 21:38
Люди Ви там останні мізки втратили? Який піар? Людина робить безліч добрих справ, людина допомагає іншим! Пости в фб це певна звітність про роботу та рух коштів, розповідь про стан ситуації та подальші потреби. Це заохочення, натхнення та своєрідний стимул для допомоги іншим. Проте є люди які у всьому бачать щось погане!
31 Січня 2018, 23:32
Як завжди на цьому «жовтому» інтернет-ресурсі з’являються «жовті» коментатори і пости. Як от про наклеп на Кіндера шо в нас пів міста наркоманів-школярів, та спеціальні «заказані коменти». Висновок один з цього - Наталка Попова це приклад людини з великим серцем, якого вистачає на всіх. А ті, хто вміє багато лити бруду зазвичай у ньому самі і коперсаються.
01 Лютого 2018, 22:38
Ну шо там, Інка, пробила ай пі адрес? То кажи вже всім хто тебе так опорочив. Заїкнулась - всі їдуть. Чи той адрес одинаковий шо той шо твій?
01 Лютого 2018, 22:40
Ну шо там, Інка, пробила ай пі адрес? То кажи вже всім хто тебе так опорочив. Заїкнулась - всі їждуть. Чи той адрес одинаковий шо той шо твій? І тра було оправданіє теж з хфамілією писати, ти ж п.. не звізда, добре,шо пойняли.
01 Лютого 2018, 22:41
Ну шо там, Інка, пробила ай пі адрес? То кажи вже всім хто тебе так опорочив. Заїкнулась - всі їждуть. Чи той адрес одинаковий шо той шо твій? І тра було оправданіє теж з хфамілією писати, ти ж п.. не звізда, добре,шо пойняли.
01 Лютого 2018, 22:42
Ото я настрочив! Шоб ти побачила