ДТП у Ковелі: автомобіль збив 65-річну велосипедистку

30 Січня 2018, 11:19
5890

Учора, 29 січня, на вулиці Ярослава Мудрого в Ковелі автомобіль «Volkswagen Passat» збив велосипедистку. 

Про це повідомляється на сторінці «Поліція Волині» у Фейсбук.

Автопригода трапилася близько 11 години. Невстановлений водій, керуючи автомобілем «Volkswagen Passat», збив велосипедистку, 65-річну місцеву жительку, яка рухалася по дорозі в попутному напрямку. Внаслідок ДТП пенсіонерка травмувалася, її госпіталізували у відділення травматології районної лікарні. Водій із місця пригоди втік.

Співробітники групи реагування патрульної поліції оперативно встановили, що за кермом легковика перебував 33-річний ковельчанин. Транспортний засіб затримали та помістили на арештмайданчик.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Коментарі
30 Січня 2018, 13:55
і знову польські бляхи.
30 Січня 2018, 14:13
На. Фото машина з польськими ???? І ніде не написано що машина польських !!!<br/>Не в машині проблема проблема у людях які за кермом!!!
30 Січня 2018, 14:24
Це Українські бляхи....))))
30 Січня 2018, 15:12
Як діти потерпілоі могли дозволити жінці старшого віку іхати на ровері по місту? Хоче покататись нехай на по двору катається!
30 Січня 2018, 15:36
Хиксперт по польських бляхах, ти хоч розберися, які авто приганяють на іноземних номерах, такі фольци крокодили можуть бути тільки на укробляхах.
30 Січня 2018, 16:45
&quot;Єще Польська не згінела&quot; - роззуй очі даун і глянь на номери де не зафарбовано! )) І так, повністю погоджуюсь з Богданом ))
30 Січня 2018, 19:31
Краще б та бабуся на мітлі літала. І швидше, і безпечніше.
30 Січня 2018, 19:42
А я рахую, що слід терміново проводити рейди про дотримання правил дорожнього руху серед велосипедистів. ОСОБЛИВО В НІЧНУ ПОРУ. Врахувати, що важливіший не так передній (світлий) ліхтар, як ЗАДНІЙ червоний. Ідеально було б і передній і задній і спец-жилет з світлоповертаючими елементами. Всього цього добра на базарі ВАЛОМ. Цініть не тільки своє життя, а й подальшу долю шофера, якого ви невинно посадите в тюрму, тому що в ночі при зустрічному автомобілі з увімкненими фарами, неукомплектований велосипедист - часто невидимий
30 Січня 2018, 23:23
Все вірно!!! І через стару, яка в 65р. зимою на ровері їздить- в людини будуть неприємності.
02 Лютого 2018, 11:59
Шо за тупі фрази про бабусю, вона не кидалась під машину,їxала собі не порушуючи правил, то по вашому в 65 життя закінчується і треба тупо вдома сидіти? А якби то не бабця ,а молода людина була? На іі місці міг бути xто завгодно. Сніг зіúшов люди посідали на ровери