Скулин: поліція розслідує привласнення бюджетних коштів

30 Січня 2018, 12:28
10989

Як стверджує Ковельський відділ поліції, посадовими особами підприємства «ПІК» Волинського обласного осередку «Союз організації інвалідів України» під час виконання робіт з реконструкції частини адміністративного приміщення під дошкільний навчальний заклад на вулиці Шкільна у селі Скулин вчинено привласнення грошових коштів за роботи, що фактично не виконані.

З приводу цього відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

У ході слідчих дій встановлено, що 26 вересня 2017 року головою Колодяжненської сільської ради та директором підприємства «ПІК» укладено договір підряду № 8 щодо вищезазначеної реконструкції у Скулині.

Договірна ціна на виконання підрядних робіт на об’єкті – 5 100 000, 00 грн., що є динамічною та визначається на основі проектно-кошторисної документації та тендерної пропозиції. Термін виконання робіт – 2 жовтня 2017 року, але не раніше отримання всіх дозвільних документів, завершення робіт – 29 грудня. Датою закінчення робіт вважається дата їх прийняття замовником.

На підставі документів, усього вартість виконаних будівельних робіт з початку будівництва становить 3453,33600 тис. грн. Відповідно до акту приймання, підрядником проведено влаштування стрічкових фундаментів бетонних, гідроізоляцію стін та фундаментів, встановлено вікна, двері, зовнішні сходи, змуровані стіни, здійснено перекриття та внутрішнє опорядження, облаштовано покрівлю та підлогу, виконано роботи щодо забезпечення холодного та гарячого водопостачання.

Зазначені документи підписані представниками сторін укладеного договору підряду та інженером з технічного нагляду.

11 січня 2018 року під час огляду реконструйованої будівлі виявлено, що частина робіт не виконана. У новозбудованому приміщенні відсутній дах, частково покриття наявне на старій частині будівлі, відсутні двері, вікна, не облаштована належним чином мережа електропостачання (відсутні вимикачі, розетки, проглядається прокладений у стінах кабель), не обштукатурені стіни, належним чином не виконані роботи з облаштування підлоги. На вулиці виявлено траншеї, у яких прокладено труби. У котельні стоїть котел опалення, який не під’єднаний до мережі теплопостачання, а прокладені на стіні труби – вкриті іржею.

Таким чином, вище викладена інформація не відповідає даним актів виконаних робіт, оскільки, згідно останніх, роботи виконані у повному обсязі, а оплата Колодяжненською сільською радою проведена повністю в три етапи: 7 листопада, 11 і 27 грудня на загальну суму 3453,33600 тис. грн.

До виконання робіт залучались працівники, з якими трудові відносини не оформлені, відповідно до вимог чинного законодавства, а отже у слідства є підстави вважати, що кошти, отримані підрядником на сплату заробітної плати, використані не за цільовим призначенням, а привласнені посадовими особами підприємства.

Ковельський міськрайонний суд призначив у кримінальному провадженні документальну позапланову перевірку дотримання вимог законодавства про працю на підприємстві «ПІК», а також позапланову виїзну ревізію в Колодяжненській сільській раді. 

Коментарі
30 Січня 2018, 15:15
Докралися...
30 Січня 2018, 15:25
"...загальну суму 3453,33600 тис. грн." А що це за така сума? Хтось зрозумів?
30 Січня 2018, 15:31
Потрясіть РЖКП № 2, там набагато більше помідорів витрясете...
30 Січня 2018, 16:03
зато фіолетова прошмандовка Лілька їздить з Кашиком на новій машині
30 Січня 2018, 16:27
Ця сума мабуть означає 3 мільйони 453 тисячі 336 гривень 00 копійок. Для чого в документах сільрада таку цифру написала? Хотіли запутати?!
30 Січня 2018, 16:28
Ото то да докралися!!!!!позор колодяженській отг !!!! Розберіться накінець чим займається той кашик в Скулині , і прошмандовка депутатша (((Лілька))) —-не місце ій в тій громаді і школі!!!!
30 Січня 2018, 18:32
Я також подумав, що путають народ! Дякую! Але там залишилось ще майже 2 міл. грн.!
30 Січня 2018, 19:30
Всі (мільйони) ТАМ будуть.
30 Січня 2018, 21:01
Багато стільки було побудовано в Колодежне за останні роки і без &quot;сучка задоренки&quot;під протекцією Батьківщини .<br/>А тут перший блін уже кормом.(солідарність керує)<br/>/р
30 Січня 2018, 21:45
ТІ , хто наївно думав , що Кашик ендК&quot; будуть чесно і добросовісно працювати на благо громади - щонайменше наївні дурники. За час свого &quot;депутатства&quot; він зі своєю гоп-компанією вже проявив себе як рвач і інтриган . Тепер він своїх поплічників пригрів на керівних посадах - а в кожного апетит тільки розгоряється.А ще ж і собі треба жирний кусок та і пахану -КОЗАКУ-треба відстібнути. Ось так багата громада стає бідною... А ви - ті хто продав свій голос за 200 гр.-ЦІЛУЙТЕ ЇХ В СРАКУ !!!
30 Січня 2018, 21:50
Істину кажеш —АМІНЬ!!!всі продалися , а тепер і дивіться шо в вас робиться в громаді!!!!
30 Січня 2018, 22:17
Ви пишіть пишіть , а Кашик скоро з тою депутатшою грошики згребуть , сім’ї покидають свої , тай житимуть собі голубки — разом приспівуючи !!!
30 Січня 2018, 23:39
Якщо не знаєте як пишеться вартість в кошторисах, то обговорювати і робити якісь виводи про крадіжки ви не можете. По-друге, подивіться про дати. Закінчення робіт 29 грудня, тобто кінець року. Казначейство в останні дні року проплати вже не проводить. Не використані гроши повертаються назад і більше їх ніхто не бачить, а проводиться знову все по новому по інстанції, щоб знову виділили тіж гроші. Знаючи це і робиться все, щоб ці гроші залишились в громаді. І тут прокуратура подивившись на сайті, рухає кримінальну справу і показує, як вони відшкодовують бюджетні кошти. Через прохи все затихає, справу як порушили так і закрили, показали свою роботу і попортили нерви чоловікові. Не памятаю, щоб когось по таких справах посадили і цього теж не посадять. Чоловік для громади старався.
30 Січня 2018, 23:47
Ти , &quot;зхисник &quot;-приїдь і подивися на ті &quot;чоловікові старання&quot; . А може ти- з тої самої &quot;команди&quot; ???
31 Січня 2018, 11:43
А це той Кашик що з Укропу?Не чіпайте,а то скаже Пінісу а Пініс Палиці і вашій сторінці пі....ц.
31 Січня 2018, 11:51
Оййй не лякайте вже налякані , не смішіть!!!!!
31 Січня 2018, 16:46
То що все раніше комуніст Андросюк будував в Колодяжному, а зараз вже Батьківщинівець?<br/>Так комуністи багато чого доброго понабудовувпли свого часу, а також таборів тільки не дитячих, а тих де українців гноїли.
31 Січня 2018, 17:50
Ото Скулин прославлене село кожного тижня сенсація, весело живете !!!!Скулин завжди славився розгульними жінками і зараз не пасе задніх, одної ((Лільки ))) вистачає на цілий район.
31 Січня 2018, 19:55
Не дивуйтесь ща таке твориться. Хто прийшов до керівництва ОТГ = Кашик, що він доброго зробив у своєму житті, що доброго зробив як депутат - нічого. А тут міліони, а підказати нікому, команда підібрана і підбирається за принципом кумовства, добрих друзів і т. п., а спеціалістам місця не знаходиться. Та й підрядник хто, думайте, що робите.
31 Січня 2018, 22:11
Хто така Лілька.?
01 Лютого 2018, 01:05
Лілька -це та депутатша до якої їздить Кашик , це вчителька Скулинськоі школи !!! Це та , яка не перебирає мужиками!!! В тому році був один , шо жінка приіжала в школу сваритися , а в цьому році другий , а на той рік буде третій!! Це та яка мєчтає бути директором школи!!! Але в школі достойний і порядний директор , який підтримує порядок після Надії Макарівни!!!!
01 Лютого 2018, 11:20
Для СБУ,Баби Галі,Земляку та ВАМ подібним.Подивіться на себе , своїх Лільок і Кашиків-ВИ духе подібні і &quot;справи&quot; ВАШІ подібні.
01 Лютого 2018, 22:38
Засипте спочатку траншеї, а то молодь постійно падає туди
02 Лютого 2018, 20:57
Страсті
02 Лютого 2018, 22:46
Як в кіно , лишилось тільки дітей народити і пам’ять потєряти
06 Лютого 2018, 17:40
ЯК може безграмотна людина (КАШИК) якийприйшов до влади за грошіКОЗАКА та ІВАХОВА щось зробити для громади Головне найперше встановив собі зарплату більше 13 тис грв , забрав козакових родичів однусекретаркою, другу зав садочком ,прилаштував коханку Лільку ,купив машину таЄмно за 200 тис,перевів весь апарат в Ковель подальше від ГРОМАДИ ,вліз вкорупцію з будівництвом садочка в скулині і думає,що все йому зійде з рук,КОЗАК відмаже .Отак на ковельщині створюються громади під когось
06 Лютого 2018, 20:21
Як можна звинувачувати когось у безграмотності, якщо навіть власні назви пишете з малої літери? <br/>P. S. До всіх коментаторів даного допису: я живу навіть не в Ковельському районі... мене зовсім не стосується все, що відбувається у цій громаді... але навіщо виливати стільки бруду на людей та ще й анонімно? Не подобається хтось або щось у конкретній людині - підійдіть і скажіть в очі! Думаю, це буде справедливо. А то нарікаєте на несправедливих керівників - самі нічим не кращі. Хочете щось змінити - почніть з себе. Дякую за увагу☺
07 Лютого 2018, 11:19
То чого ж ви та шо не з Ковельського району , також анонімно пишете свій коментар ??
07 Лютого 2018, 11:20
Це не бруд , це правда !!!