Ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман виборола три медалі на Кубку світу

31 Січня 2018, 17:00
10204

Спортсменка з Ковеля Юлія Батенкова-Бауман на Кубку світу з біатлону та лижних гонок в німецькому Оберідіодну здобула золоту та дві срібні медалі. Вона показала найкращий результат серед дівчат.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «12».

Загалом, українські паралімпійці здобули 21 медаль на Кубку світу з біатлону та лижних гонок в німецькому Оберіді. Всього вони виграли 5 золотих, 7 срібних і 9 бронзових медалей, що дозволило в загальному заліку зайняти друге місце.

Вже 2-го лютого національна паралімпійська збірна України боротиметься за нагороди на Кубку світу з лижних перегонів і біатлону, що пройде у фінському місті Вуокаті.

Також, Україна вже здобула двадцять одну ліцензію із двадцяти трьох на участь у зимових Паралімпійських іграх-2018. Це 11 ліцензій у біатлоні, п’ять у санному спорті, чотири у фігурному катанні та одна — у скелетоні.