Вулиця Міцкевича: тимчасово припинено водопостачання

01 Лютого 2018, 12:00
2982

Через аварійну ситуацію, сьогодні, 1 лютого, тимчасово припинено водопостачання на вулиці Міцкевича на ділянці від вулиць Павлова до Незалежності.

Про це повідомляється на сайті «Ковельводоканалу».

Відновити водопостачання по даній вулиці планується до 17:00, 1 лютого 2018 року.
 

Коментарі
01 Лютого 2018, 15:00
То ми гідранта зламали!
01 Лютого 2018, 15:53
Красавци !!!
01 Лютого 2018, 15:57
Відновити водопостачання по даній вулиці планується до 17:00, 1 грудня 2018 року. ))))) майже рік на ремонт
01 Лютого 2018, 16:24
1 грудня 2018 року! оперативно, нічого не скажеш....згадався улюблений анекдот американського президента Рональда Рейгана (скопіюю на собачій мові бо лінь писати).<br/>&quot;Советская женщина пытается приобрести «Ладу» — производившийся в бывшем СССР дешевый автомобиль. В магазине ее предупреждают, что, несмотря на низкое качество, эти машины в дефиците. Тем не менее клиентка продолжает настаивать на оформлении заказа. Тогда сотрудник салона берет толстую пыльную тетрадь и вписывает фамилию клиентки в длинный список желающих приобрести машину. «Приходите в этот же день, 17 марта, ровно через два года», — говорит он клиентке. Дама достает календарь и, заглядывая в него, уточняет:«Утром или днем?»&quot;Какая вам разница?» — удивляется продавец. — &quot;Это ведь через два года?&quot;<br/>&quot;Дело в том, что в этот день ко мне приходит слесарь -сантехник&quot; , — отвечает женщина&quot;.
01 Лютого 2018, 21:05
Ліпше би блатних повідключали, хто безплатно воду бере і сере в каналізацію на халяву.
01 Лютого 2018, 21:39
Поломки при нинішньому стані мереж неминучі. Є люди, котрі ремонтують. Є техніка і матеріальні засоби для ремонту. Не знаю як щодо 17, а о 18.30 в мене на Міцкевича вода була.
02 Лютого 2018, 02:01
Ми всі тупі лохи, платимо за блатних, які самі підключились. І радіємо, що в Ковелі вода найдорожча по Волині, Рівненщині та Львівщині.