Понад 7 років проведе за ґратами 19-річний ковельчанин, який викрадав автомобілі

01 Лютого 2018, 12:20
3713

Прокуратура Волинської області підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні про незаконне заволодіння транспортними засобами та умисне знищення майна, вчинені 19-річним ковельчанином.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У вересні 2016 року раніше судимий за крадіжку молодик разом зі своїм однолітком, який зараз перебуває в розшуку, в одному із сіл Вінничини, запевнивши власника автомобіля «BMW Х5» у намірах його придбати, викрали авто під час тесту, а потім спалили його.

У жовтні цього ж року молодик уже з іншим спільником у той самий спосіб викрадали таке саме авто уже в Луцьку, проте його власник вчинив активний опір та зміг припинити їхні дії. Зловмисники втекли, завдавши чоловікові тілесних ушкоджень.

Наприкінці квітня 2017 року ковельчанин уже самостійно викрав автомобіль «Ford Scorpio» з подвір'я будинку на бульварі Лесі Українки у рідному місті.

Вироком Ковельського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 289 та ч.2 ст. 194 КК України, й призначено покарання у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Окрім того, з молодика буде стягнуто матеріальну шкоду в розмірі понад 210 тисяч гривень та моральну шкоду в розмірі 30 тисяч гривень, завдану власнику знищеного авто.

Коментарі
01 Лютого 2018, 16:09
Звичайна клептоманія, хлопця треба лікувати, а не садити
01 Лютого 2018, 16:23
То ж хай посидить, пройде санацію голови, а потім лікувати кілками. клептоманія виліковується після третього кілка.
01 Лютого 2018, 17:17
правильно ! Головне .що не Кіндер винний! Адекватні коментарі!
01 Лютого 2018, 18:05
хуйові мало дали за X5 BMW +7 РОКІВ +ЩЕ ОДНЕ БМВ+ 7 Р + СКОРПІО 17Р=31 РІК НОРМА МАТЕМАТИКА
01 Лютого 2018, 18:27
Дуже мало дали . Але якщо порівняти ,що спійманих на злочинах блюстителів порядку взагалі відпускають - то нормально ...
01 Лютого 2018, 18:38
Ти знову дибілоїд безграмотний тільки те і знаєш,що погані слова вживати?
01 Лютого 2018, 21:14
Ти за свою мінімалку Х.. візьмеш, а не Х5. Колись, де стільки бобла вкрав.
02 Лютого 2018, 00:11
Гарно написали----але чуть не так!!!
02 Лютого 2018, 00:41
потрібно було пройти обстеження і пролікувати його а потім вирішувати що з ним робити---а вам тільки гроші!!!!!!!!!!!!!
02 Лютого 2018, 08:50
Спочатку падло на гілляку а потім розбиратися
02 Лютого 2018, 12:54
на гілляку треба всіх тепер----всі крадуть і обдурують.відповідайте за свої вчинки і не судіть когось-думайте що пишите,у всіх є грішки!!
03 Лютого 2018, 05:19
Згідний покарання має бути ! Алеж чому не під зставу як нашим можно підарам при хабарі в 3 мільйони доларів застава 100 мільйони ГРН. Цеж для його
03 Лютого 2018, 11:52
Тюрма ще нікого не виправила. Зайде клептоманом, вийде професійним злодієм.
03 Лютого 2018, 22:42
А кому це скажеш----в нас такі закони зразу садити, скалічити можна життя ----а розібратися і зрозуміти причину чому це все сталось----ніхто не прислухається!
16 Лютого 2018, 04:08
Ему и так дали багато.а що можна розумити в 19 рокив?молодий зовсим.розум набираеться з роками.вин никого не вбив.тепер за убийство дають 8 рок.то де та справедливисть?
16 Лютого 2018, 04:08
Ему и так дали багато.а що можна розумити в 19 рокив?молодий зовсим.розум набираеться з роками.вин никого не вбив.тепер за убийство дають 8 рок.то де та справедливисть?
16 Лютого 2018, 13:49
Как же меня это бесит...Я с этим парнем знакома з детства,и прекрасно знаю в е о нем.Да не спорю он зделал зло людям и должен ответить за это,но то что написали что он кого то избил...блин реально он никогда не сможет кого то избить разве что зашилась.И люди очнитесь,прежде чем кого то материть,Сажать на кол,и осуждать пересмотрите все о себе,окей?Умники блин нашлись готовы расстерзать уже его.<br/>За своей жизнью наблюдайте и отвечайте каждый за свои поступки.У меня все.
16 Лютого 2018, 13:50
Ошибка,»разве что защищаясь»