У Ковелі хочуть купити переносний пандус для маршруток

01 Лютого 2018, 18:00
4717

Днями на засіданні комітету доступності у міськраді обговорили питання щодо забезпечення комфортного пересування ковельчан з особливими потребами. 

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Зазначаючи, що у нашому місті піклуються про людей з обмеженими фізичними можливостями. Зокрема, міська влада зобов’язала керівників аптечних установ облаштувати всі свої приміщення спеціальними засобами для цієї групи населення. Тепер на більшості об’єктів уже є пандуси та встановлені кнопки виклику. 

Скеровано лист начальнику Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області з проханням здійснювати перевірки паркування транспортних засобів на тротуарах. Адже, саме через це часто трапляються ситуації, які перешкоджають руху людям з інвалідністю.

На комітеті вели мову й про необхідність придбання переносного пандусу для підйому людей з обмеженими фізичними можливостями на транспортний засіб, аби їм було простіше пересуватись містом.

Також запропоновано внести в план заходів на 2018 рік облаштування санвузла для маломобільних груп населення у приймальному відділені центральної лікарні.

 


Коментарі
01 Лютого 2018, 20:43
В приймальному відділенні тільки такого санвузла і бракує.У себе в міській раді облаштуйте.
01 Лютого 2018, 20:58
КУПІТЬ КІНДЕРУ ІНВАЛІДКУ НА ЕЛЕТРИЧНІЙ ТЯЗІ
01 Лютого 2018, 21:26
Днями я оприлюдню розцінки на безкоштовне медичне обслуговування - всі хором в штани наробите, не треба й санвузла...
01 Лютого 2018, 21:45
Епопея з безкоштовним туалетом в Парк-сіті на якому етапі?
02 Лютого 2018, 00:07
Ото насмішила, півгодини не могли заспокоїтись. Але це правда про розцінки , сумна правда.
02 Лютого 2018, 00:51
Як ділитимуть пандус між маршрутами? Він підходить до тих маршруток які курсують містом?
02 Лютого 2018, 01:52
Його ставитимуть на свята
02 Лютого 2018, 01:53
Пані Епопею давно замочили в сортирі
02 Лютого 2018, 08:21
То бютівські курви збираються рівняти ще одну криву ялинку.А ЯК З ПАФОСОМ РОЗІКРАСТИ БЮДЖЕТ...
02 Лютого 2018, 08:44
Зробіть Гетьману пандус на бомбосховище
02 Лютого 2018, 11:49
В ковелі xочуть xапануть грошеú по карманаx ,провернувши оборутку з "благим ділом" пандуси для маршруток. Да в наші маршрутки не завжди здорова людина вміститись може, з дитячими візочками не їздять бо навіть в складеному стані в циx" собачиx будкаx "транспортувати не можливо. Пандуси ....
02 Лютого 2018, 17:35
А за розбомблений бомбік біля бейджі так ніхто і не відповів...
02 Лютого 2018, 18:26
Внас в Ковелі є &quot;7&quot; <br/>В їй має бути пандус<br/>Чи може немає<br/>Якщо нема то встановіть в їй<br/>Тим більше вона соціальна <br/>Навіщо викидати гроші
02 Лютого 2018, 21:56
туалет в парк-сіті зроблять як і в бристолі вхід платний
03 Лютого 2018, 01:40
Пандус переносний... А хто його буде переносити, колі, звідки і куди?