Вшанували священномученика, який народився у Ковелі

02 Лютого 2018, 18:00
6051

На завершення різдвяних свят храм священномученика Анатолія Ковельського 23 січня відзначав престольне свято.

Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії.

Очолив Божествену літургію високопреосвященніший Володимир митрополит Володимир-Волинський і Ковельський. Йому співслужили: старший благочинний Ковельської округи протоієрей Володимир Равінський, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Микола Чубиш, настоятель нашого храму – протоієрей Олександр Кобенко та духовенство єпархії.

Як завжди, погода в цей день щедро дарувала морозний ранок, але, не зважаючи на це, вихованці Недільної школи «Світлячок» – з нетерпінням, весело із своїм дитячим захватом і трепетом – зустрічали Владику хлібом-сіллю, вітаючи віршами та бажаючи «Многая літа». На молитву до священномуеника Анатолія зібралося чимало парафіян та гостей. Допомагав в молитві усім гарний спів церковного хору, яким керувала юна, 17-ти літня регент Наталія Нагайчук.

Митрополит Володимир під час проповіді подякував усім присутнім за труди в храмі. Відзначив грамотами найстарших помічниць-прихожанок, які не зважаючи на вік, трудяться на славу Божу з перших днів заснування приходу. Також Владика нагородив відзнакою Володимир-Волинської єпархії настоятеля храму отця Олександра.

Довідка:

Митрополит Анатолій (Андрій Григорович Грисюк) – український церковний діяч. Єпископ РПЦ. Православною Церквою зарахований до лику святих.

Народився 20 серпня 1880 році у Ковелі.

Закінчив Волинську духовну семінарію в Кременці (1900) і Київську духовну академію.У 1905–1912 — доцент, професор Київської духовної академії. Єпископ Чистопільський (1913). Ректор Казанської духовної академії (1913–1922). Ув'язнений 1924 у концтабір на Соловецьких островах. Архієпископ (1928—1932), митрополит Одеський і Херсонський (від 1932).

Вдруге ув'язнений 1936. Загинув 23 січня 1938 року у сталінському концтаборі ГУЛАГ, Республіка Комі.

 







1


3

Коментарі
02 Лютого 2018, 19:57
РПЦ прославляємо?
02 Лютого 2018, 20:16
ТАК
02 Лютого 2018, 20:16
КОТІК АУ
02 Лютого 2018, 20:16
Прославляють Бога!<br/>А все інше(МП або КП)- політика!
02 Лютого 2018, 20:50
Котик, ти ідіот. Зроби собі обрізання і заспокойся.
02 Лютого 2018, 21:40
Головне не ходіть до відьмака в готель він незабаром щезне за гріхи свої
03 Лютого 2018, 00:34
сайт ІНФОРМУЄ про події у місті Ковелі та Ковельському районі
03 Лютого 2018, 01:31
Прославляючи впроваджену в Україну бригаду огганізованого злочинного угрупування ООО &quot;РПЦ&quot;, прославляємо не Бога, а сатану!
03 Лютого 2018, 04:14
Какие отвратительные рожи
03 Лютого 2018, 09:31
Діти -представники білого братства з москви замовлені?
03 Лютого 2018, 11:09
ЧІПЛЯЄ НА ГРУДИ ЯКУСЬ ФІГНЮ - ТО АЖ МОРДУ ВІДВЕРНУВ - САМОМУ БРИДКО....
03 Лютого 2018, 11:37
Якого ще білого? Чорного (чортового) братства!
03 Лютого 2018, 12:11
Васильович,а ти з якого братства? Мабуть комуняка?
03 Лютого 2018, 12:32
ЛЮДИ СХАМЕIТСЯ! Як можна бути такими злими ,так говорити про Дiтей! Яка рiзниця в яку Церкву ходиш ,ходиш до Бога ,не до Батюшки i кожен ходить туди де йому конфортно.А за слова про дiтей вам немае взагалi дороги нi в яку Церкву!!!
03 Лютого 2018, 14:27
А дівчат дійсно оділи як мусульманок!!!
03 Лютого 2018, 17:47
Тільки творячи молитву на У краінський мові в церковці на високому березі Амуру<br/>Зрозумієте різницю між КП і МП <br/>Але вороття уже не буде Отак то дорогі брати і сестри<br/>Прекрасна своя Земля своя Батьківщина Господи кому дісталась нУ ЧОМУ ВИ ТАКІ УБОГІ
03 Лютого 2018, 18:44
АКТИВІСТ КОТІК ТИ УЕБАН ЩОСЬ ПРОТИ МЕНЕ
04 Лютого 2018, 12:37
До фсбшної явки під псевдонімом &quot;церква&quot; ходять зрадники та психічно хворі каліки. На жаль, ще й дітей за собою тягають, яких ряжені в попів фсбшники теж скалічать або завербують...
04 Лютого 2018, 16:35
Психічно хворі та ущербні каліки таке пишуть! Як можно духовністю, правильним вихованням, взагалі Богом скалічити дитину!? Не зважаючи на Патриархат добре ще дитина взагалі ходить до Бога, цікавиться церквою, не сидить дома за комп'ютером. Стане дорослою зробить свій політичний вибір, а зараз добре що робить вибір між добром (просто Церквою) та злом сучасного світу!
04 Лютого 2018, 20:34
Хай буде з вами Бог! Мені шкода вас! Бог милостивий - все пробачить! Храни, Господи, Україну від таких безсердечних &quot;патріотів&quot;.
04 Лютого 2018, 20:34
Хай буде з вами Бог! Мені шкода вас! Бог милостивий - все пробачить! Храни, Господи, Україну від таких безсердечних &quot;патріотів&quot;.
05 Лютого 2018, 00:24