«Ніхто в Україні не заборонить мені стати поляком», – футболіст з Ковеля Тарас Романчук

03 Лютого 2018, 16:00
4071

Півзахисник «Ягеллонії» Тарас Романчук в інтерв'ю «Przeglad Sportowy» розповів, що хоче отримати польське громадянство та виступати за збірну цієї країни.

Про це повідомляє сайт «Футбол 24».

Зі слів Тараса, його бабуся народилася у Влодаві в 1939 році за кілька місяців до початку Другої світової війни, що доказує його польське коріння.

«Я не знаю, коли отримаю польське громадянство, і чи взагалі це станеться. Однак я знаю, що хочу бути поляком. Я зібрав всі документи, які підтверджують моє польське коріння. Рік тому нарешті спромігся подати їх. Тепер я чекаю на рішення», – сказав 26-річний футболіст.

«Якщо воно буде успішним, то теоретично міг би грати за збірну Польщі, але я не хвилююсь про це. Я усвідомлюю, наскільки сильною є ваша команда. Я також знаю, що на даний момент я іноземець, який все ще чекає громадянства, і щоб грати за польську збірну одного дня, мені доведеться бути вдвічі кращим, ніж інші.

Деякі люди в цій країні, можливо, не люблять те, що я роблю, але це моє рішення, і головне у цьому питанні – це те, що я і мої родичі думають. Ніхто в Україні не заборонить мені стати поляком», – зазначив Тарас в інтерв'ю польському виданню.

 

Коментарі
03 Лютого 2018, 18:39
ПРАВИЛЬНО ЧОЛОВІК І РОБИТЬ ТУТ ТІЛЬКИ МОЖУТЬ &quot;ПОМЕРТИ&quot; А НЕ ДОПОМОГТИ В ЖИТТІ <br/>ЛЮДИНА ВЖЕ СЕБЕ ПОВНОМІРНО РАХУЄ СЕБЕ ЄВРОПЕЙЦЕМ <br/>А НЕ ЖДЕ СРСР ЧИ СРАНИЙ БЕЗВІЗ
03 Лютого 2018, 20:08
Колаборанти заслуговують лише на огиду і покарання. Побратими напишіть адресу цього зрадника ,хочемо поговорить.
03 Лютого 2018, 20:17
А ми так тішились успіхам цього &quot;футболіста&quot;, а воно отаке гівн* не
03 Лютого 2018, 20:21
Зрада Батьківщині і така буває. Бля! Ну й туда йому дорога! Продажне!
03 Лютого 2018, 22:06
кишка у тебе тонка, щоб говорити, говори з побратимом Гунчиком якому присвоїли військове вище звання. І до нього докулупуйся, а коли немає кого длупати то купи насіннячка та заспокій свою нервову систему. А коли папіроси фугуєте до Польщі то ви не зрадники, заробляй в Україні, шо слабо???
03 Лютого 2018, 22:19
У вашому коментарі вся ваша сутність, ви навіть не усвідомлюєте,що бувавють дійсно зрадники, які за гарними словами приховують свою підлість, не любов до України, грабують її, плюють на народ. А це проста людина,яка хоче жити краще і робить свій вибір, як у свій час тисячі українців виїхали в різні країни, але ніколи не забували про рідний край, виховували дітей в українських традиціях, про що свідчать численні діаспори українців за кордоном. Читайте і шануйте історію.
03 Лютого 2018, 23:26
хай ще андона братца туда забере!
04 Лютого 2018, 00:05
РОМАНЧУКУ -РЕСПЕКТ
04 Лютого 2018, 00:06
Я ТЕЖ ХОЧУ ЗМІНИТИ ЦЕ ГРОМАДЯНСТВО
04 Лютого 2018, 00:06
ПРОСТО СТИДНО
04 Лютого 2018, 01:00
То хай краще за руських вже бігае
04 Лютого 2018, 01:15
ХАЙ БІГАЄ ОТАК І БУДЕ
04 Лютого 2018, 01:26
ДАВАЙ ДО МЕНЕ В РОСТОВ
04 Лютого 2018, 02:16
дядя петя васильович ти дурак
04 Лютого 2018, 02:25
надєюсь нацики там його полоснуть
04 Лютого 2018, 02:35
РОМАНЧУК МОЛОДЕЦЬ ПОЛЬЩА ЦЕ ТВОЄ МАЙБУТНЄ
04 Лютого 2018, 13:28
васильович знову мені лизнув
04 Лютого 2018, 14:39
Українці живуть на Україні, хохол за кордоном.
04 Лютого 2018, 17:14
взагалі то призвіще пишеться з великої літери, і те що ти гнидо пишеш під призвіщем людини яка тобі поганого нічого не зробила і навіть не побажала поганого, перед Богом відповіси. Тобі всеодно, а от твоє насліддя, якщо воно у тебе є за твої &quot;добрі справи та слова&quot; буде відповідати, найперше чим писати подивись кругом себе... не живеш саме, нехай живуть інші. сором та срам тобі маленька &quot;людино&quot;.
04 Лютого 2018, 17:14
взагалі то призвіще пишеться з великої літери, і те що ти гнидо пишеш під призвіщем людини яка тобі поганого нічого не зробила і навіть не побажала поганого, перед Богом відповіси. Тобі всеодно, а от твоє насліддя, якщо воно у тебе є за твої &quot;добрі справи та слова&quot; буде відповідати, найперше чим писати подивись кругом себе... не живеш саме, нехай живуть інші. сором та срам тобі маленька &quot;людино&quot;.
04 Лютого 2018, 17:45
ну який же ти один з другим &quot;патріот&quot; ти заздрісна типова хохлядська натура. Люблячий себе українець ніколи не напише такого бруду, дійсно як пише дописувач, скільки людей живе за кордоном та прийняли громадянство ні хто ні до кого немає нічого злого, а от вчепилися за хлопця, та нехай грає собі будує своє майбутнє. А ваші типові &quot;українці&quot; які дурять же вас хохлів-це все нормально. Тарас, успіхів тобі не слухай нікого і не читай оцю бредятину яку пишуть &quot;щирі патріоти&quot;.
04 Лютого 2018, 19:14
понравились мені два останні коментарв<br/><br/>ЧУК ВПЕРЕД РАЗОМ НАС БАГАТО !!!!!!!!<br/> ПАСПОРТА УКРАЇНСЬКОГО МОЖЕЖ УЖЕ ВИКИНУТИ ЩОБ НЕ СМЕРДІВ
04 Лютого 2018, 23:18
Ляхи то біда
06 Лютого 2018, 20:03
Ти собі змінюй , що хочеш, хоч і стать,а поважати Україну, м.Ковель ти маєш.Бо нікому ти непотрібен там ,щось не так поженуть звідти і вернешся ти назад у рідне місто,а чи сприймуть тебе люди це вже як сказати
06 Лютого 2018, 20:45
волинян ти тупий яка тобі різниця ти собі поміняй стать (воно-підор)
07 Лютого 2018, 10:09
молодец, так дерзать, никого не слушай, я уже тебе советовал, не давай никаких коментов...