Старт патрульної поліції у Ковелі: після урочистостей, як це було

03 Лютого 2018, 20:30
8945

Нагадаємо, сьогодні Ковель став 34-им містом України, де запрацювали патрульні поліцейські.

Після урочистої частини усі охочі могли сфотографуватися з полісменами, покататись у службових автомобілях, приміряти елементи спецодягу. Найменші учасники заходу отримали кульки та сувеніри.

Також, новоспечений керівник відділу патрульної поліції Ковеля після урочистостей дав невеличке інтерв'ю для журналістів.

«Кожної зміни на службу заступатимуть у середньому 5-6 екіпажів патрульної поліції. Головні їхні функції – запобігання вуличній злочинності, стеження за безпекою дорожнього руху, реагування на виклики з лінії 102. Ковель - непросте місто, де багато транспортних засобів, неподалік кордон, уже є чимало повідомлень, яким місцям необхідно приділяти посилену увагу. І ми готові наводити тут порядок», – розповів керівник відділу патрульної поліції Ковеля Тарас Михалко у коментарі для засобів масової інформації.

Уже від сьогодні, починаючи з 20 години, всі виклики з лінії 102 надходять до патрульних поліцейських. 

Фоторепортаж зі сторінки «Патрульної поліції Волинської області» у Фейсбук. 

 























Коментарі
03 Лютого 2018, 23:15
Приймаю на шрот биті поліцейські машини, дорого.
04 Лютого 2018, 00:15
ТАК ТЕПЕР ДО ЗАРПЛАТ ПЕРЕЙДЕМО З КОЖНОГО 8200 ГРН- 3500 МІНІМАЛКИ -3500 ДІЛИТИСЯ ТРЕБА = ДУМАЮ СПРАВЕДЛИВО БУДЕ 1200 ГРН ХВАТИТЬ + НА ЗМІНІ МОЖНА ПІДНЯТИСЬ <br/><br/>ХТО ЗГІДНИЙ ГОЛОСУЄМО..................<br/><br/><br/>ДАЛА БУДЕ...............
04 Лютого 2018, 00:43
ВИ напевне прфесійний провокатор. Що всяку херню пишете?
04 Лютого 2018, 01:15
ТИ ШОСЬ ПРОТИ КУСОК..... ..ЕРМА
04 Лютого 2018, 01:18
А НОВИМ ПАТРУЛЬНИМ БАРСЕТКИ БУДУТЬ ВИДАВАТИ
04 Лютого 2018, 01:23
НІ БУДУТЬ РЕМІШКА ВИДАВАТИ ЩОБ ТЕБЕ ПО СРАЦІ МОЛОТИТИ
04 Лютого 2018, 01:27
Зато в місто заїхали як царі. Порушуючи правила дорожнього руху.
04 Лютого 2018, 02:22
васильович професійний лизун
04 Лютого 2018, 02:34
василівна скипидару в дупу хочеш а?
04 Лютого 2018, 08:34
Ні тепер барсетки на хабарі відмінили-безготівковий розрахунок
04 Лютого 2018, 10:20
Ну нарешті! До коментарів зверху: не судіть по собі! Не давайте, не порушуйте і не давайте ім порушувати! Побачили,зняли на камеру- відправили начальнику і копію в Киів! Хто не знає е урядовий контакт центр . Перевірено працює. Всім щасливоі дороги.
04 Лютого 2018, 10:24
много гусей обявилась на дорогах
04 Лютого 2018, 10:25
много лигавых выпустили гавкать
04 Лютого 2018, 10:27
американо-фашистские пидоры
04 Лютого 2018, 10:48
Просто подивіться 20 фотографію, на реакцію Туся - цим все сказано! Хтось явно не радий шо *очей* побільшало!
04 Лютого 2018, 11:06
а на одному з фото поліцейський зовсім на Зейка схожий. ( фото 14 зверху і фото 18 зверху). Може то його синок? Тоді все нормально. Традиції передадуться номому поколінню.
04 Лютого 2018, 12:12
Надіймося на краще
04 Лютого 2018, 12:26
От ви такі люди.....ФЕЕЕ.<br/>ДЛЯ вас стараються,роблять місто кращим,а ви ніхіра цього не цінуєте! Все починається з вас! Чому ви ведете себе як бидло? По мойму в нашій державі ітак його забагато! <br/>Вони ще не вспіли нормально попрацювати а ви грязюкою вже обливаєте. Соромно,що таких жителів міста дуже багато.
04 Лютого 2018, 16:59
Скільки дати поліцейському, якщо він зупинить автомобіль просто так, за непорушення ПДР? Які зараз тарифи?
04 Лютого 2018, 19:11
ник бешкетник иди нахуй
05 Лютого 2018, 04:58
Чим сильніша корупція ,тим більше поліцейських
05 Лютого 2018, 13:10
Ти правий, позашлюбний... Тільки нікому не кажи, бо вони й самі не відають, що родичі.
05 Лютого 2018, 13:12
Цьому що на фото - 34, Зейку - 47.