Ковель засипало снігом: попереджають про ожеледицю на дорогах

05 Лютого 2018, 10:50
5424

За інформацією Укргідрометцентру, на Волині – суттєве зниження температури. Сьогодні, 5 лютого, вона становить -3...-6 градусів. Уночі знизиться ще більше.

Хмарна погода буде триматися у Ковелі до самого вечора. Сніг розпочався ще до світанку, але до середини дня припиниться. Можливе замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні.

На сторінці патрульної поліції у Фейсбук попереджають про ожеледицю на дорогах. Рекомендують водіям дотримуватись безпечної дистанції, не перевищувати швидкість та бути максимально обережними на дорогах і в жодному разі не сідати за кермо напідпитку.

Фото снігової казки у Ковелі.

 








Комунальники посипали доріжки піском
Комунальники посипали доріжки піском







Коментарі
05 Лютого 2018, 13:54
Це не снігова казка,а результат роботи комунальних служб міста...
05 Лютого 2018, 14:21
По фото видно що на Володимирській не прибирають сніг.
05 Лютого 2018, 14:31
не комунальних служб міста, а конкретно КП ЕРЕ, якому Товстига продав тендр на зимове утримання доріг. Спецкомісія вже неодноразово перевіряла роботу цієї шарашкіної кантори. А ось чому не реагує на це мер з Товстигою, лишається загадкою. Чекають великої біди. У цих шарлатагів навіть піску немає для посипки доріг. Залишається запитати у Товстиги, за скільки купили право участі у тендері ці аферисти.
05 Лютого 2018, 14:32
ЦЕ ТАК займаються аферами КП ВЕРЕС
05 Лютого 2018, 14:36
Мер з Товстигою не реагують бо мабуть самі в долі. А сніг і так розтане...
05 Лютого 2018, 15:09
не мабуть в долі, а в долі. Такої банди ще в ковелі не було. Невжеж прокуратура не зреагує на ці факти?
05 Лютого 2018, 16:08
Hromadyans`kyy obov yazok` ochyshchennya snihu
05 Лютого 2018, 16:21
а тротуари це сфера діяльності памідорихи. вона теж не посипає тротуари і не прибирає сніг. ІЦЕ ТЕЖ тОВСТИГИНА ПРОТЕЖЕ.
05 Лютого 2018, 20:05
Сракопад - перелом - травматологу гонорар за безкоштовне лікування
06 Лютого 2018, 10:21
Іванич,брательник!Ти ще тупіший як я.Бо я уже зрозумів,що тенднр виграв КП Верес через П р о з о р о,як вимагали цього Пініс і Стасючка і решта.З р о з у м і в?
06 Лютого 2018, 12:07
Що за доріжка з піском?? Біля мерії?? одна в місті? Ніде не посипають
06 Лютого 2018, 13:44
Не Прозоро, а Позоро, вчи орфографію
06 Лютого 2018, 23:28
якби Товстига дотримувався закону і вимог тендеру, то Верес туди і не попав би. Там суцільна фальсифікація. Тому й маємо що у Вереса навіть піску немає для посимпки доріг. І посипає їх ДЕУ. А це теж заборонено законом. Роботи вмає виконувати той, хто виграв тендер. А раз це виконує ДЕУ, то йому за це платять з міського бюджету. А Верес за це отримав гроші на халяву і поділився з ким треба. Ніхто не проти тендерів, але чесних і саме ПРОЗОРИХ тендерів. А не шарлатанських корупційних торгів, якими займаються в Ковелі.