Варшавська: біля «вишки» авто злетіло у кювет

05 Лютого 2018, 11:25
9938

Сьогодні, 5 лютого, у Ковелі в районі телеретранслятора перекинулася машина.

Про це повідомляється на сторінці «Ковель Онлайн» у Фейсбук.

«Аварія на варшавці, поряд з Вишкою», – йдеться у дописі.

На місці аварії працюють поліцейські.

 


Коментарі
05 Лютого 2018, 14:17
Ось так стояв і перекинувся? Чи летів як придурок і хотів проскочити на світлофорі ?....
05 Лютого 2018, 14:18
Автодор сипе город за бабло Вереса а свою дорогу і так держава грошей дасть
05 Лютого 2018, 14:34
Я стояв пив каву біля маячка, і не сказав би що водій буса летів. Їхав собі так як всі, коли почав гальмувати його понесло і поклало в к'ювет. Друге питання що допогп непосипана. От тільки він злетів, за хвилин 20-30 проїхала машина посипала, і вже за 15-20 хвилин, каток почав танути.
05 Лютого 2018, 14:36
не за бало Вереса, ва за бабло міського бюджету. Верес свої грошики давно оприходував і кричить, що мало дали, бо вони дуже на поганих умовах виграли тендер. Це є аферисти. Вони по всіх тендерах так працюють. Дерево одне зрізають за 28 копійок, сміття взагалі не вивозять а тільки гроші деруть, собак розплодили по парках уйму. Вся вина у тому лежить на продажних керовниках міста. Колт цим займався Добробут, не було проблем. так його ці шарлатани знищили і тепер діляь комунальний пиріг. куди дивиться прокуратура?
05 Лютого 2018, 15:31
Хай ще більше тих дармоїдів розводять краще б дивились за станом доріг.
05 Лютого 2018, 16:12
Вчора був у Луцьку! Асфальт розчищений, приємно їхати. А Ковель......... Пі.... ц!
05 Лютого 2018, 16:19
подякуйте за це продажному Товстизі і аферисту Балаку
05 Лютого 2018, 16:45
А хто це такі?
05 Лютого 2018, 16:46
Хто такий Балак?
05 Лютого 2018, 16:58
це головні корупціонери міста