У Ковелі намагались з’ясувати причини підняття орендної плати на ринках міста

05 Лютого 2018, 17:15
5766

Сьогодні, 5 січня, під головуванням першого заступника міського голови Михайла Гетьмана відбулась нарада за участю першого заступника голови правління Волинської облспоживспілки Володимира Горгута, підприємців госпрозрахункового ринку з приводу підняття орендної плати. 

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Варто нагадати, що з 1 січня 2018 року вона збільшилася майже на 50%. Деякі власники торгових місць вважають прийняття такого рішення безпідставним. Раніше вони сплачували по 48 гривень за 1 м. кв. Тепер – 70. За рік, враховуючи площу кожного торгового павільйону, виходить значна сума. 

Зазначається, що таке рішення пов’язане з нестабільною ситуацією в державі. Не останню роль зіграло й підвищення заробітної плати та індексу інфляції. До калькуляції формування тарифу входить плата за комунальні послуги. 

В свою чергу заступник голови громадської організації «Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Підприємці Ковеля» Людмила Васковець просила надати розрахунки нового тарифу, аби вони зрозуміли структуру платежу.

Наполягав на цьому й депутат міської ради Ігор Пініс, який очолює тимчасову контрольну комісію міської ради з вивчення проблемних питань підприємців Ковельських ринків.

Чимало претензій присутні висловили директору ринку Петру Сороці. Вони обурювалися з приводу неналежних умов праці та благоустрою. 

Володимир Горгут запропонував орендарям піти на компроміс: у випадку, якщо індекс інфляції у 2018 році становитиме не більше 10%, то орендну плату у наступному році не підвищуватимуть. Підприємці не погодились з цим.

Вислухавши зауваження щодо благоустрою на території ринку, він зазначив, що цьогоріч передбачені кошти на такі потреби. 

Нарада тривала понад дві години. Проте, після тривалих, досить емоційних  дискусій, дійти згоди сторонам так і не вдалося.

 




Коментарі
05 Лютого 2018, 20:17
З чого гармидер? Сьогодні модно піднімати тарифи. Це є законна підстава для збільшення тарифів на орендну плату і на все-все інше.
05 Лютого 2018, 20:39
сорока давай оренду дармову бо буде КАПЄЦ!!!!!!!!!
05 Лютого 2018, 20:44
КУРС ДОЛЛАРА ПАДАЄ О ВОНИ ОРЕНДУ ПІДНІМАЮТЬ ГАВНЮКИ
05 Лютого 2018, 20:51
З ТАКИМИ ПЛАКАТАМИ ? &quot; НАША МРІЯ&quot; &quot;ПОВАЖАЙТЕ&quot; &quot;ГЕТЬ СОРОКУ&quot;<br/><br/>БУДЬ-ЯКА ОСВІДЧЕНА ЛЮДИНА, І ЧИНОВНИКИ В ТОМУ ЧИСЛІ, ВАС НЕ РОЗУМІЮТЬ.<br/><br/>ВИ Ж ВСЬОГО-НАВСЬОГО ВИСЛОВЛЮЄТЕ СВОЇ РОЗОВІ МРІЇ, НУ ТАК І НІХТО У НАШІЙ ДЕРЖАВІ НЕ ЗАБОРОНЯЄ ВАМ МРІЯТИ, БУДЬ-ЛАСКА РЕЄСТРУЙТЕ ЮРИДИЧНУ ОСОБУ &quot;КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК&quot; І ВЕДІТЬ ГОПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ.<br/><br/>НАЗИВАЄТЕ СЕБЕ ЛЮДЬМИ, ТАК І НІХТО Ж ЦЬОГО НЕ ЗАПЕРЕЧУЄ.<br/><br/>ПРОСИТЕ ПОВАГИ ДО СЕБЕ, ПРИ ЦЬОМУ НЕ ПОВАЖАЄТЕ ВОДІЇВ, ЯКІ ЗАРОБЛЯЮТЬ ДЛЯ СВОЇХ РОДИН, ТАК НІХТО ВАМ І НЕ СКАЗАВ, ЩО ВАС НЕ ПОВАЖАЄ.<br/><br/>ПРОСИТЕ ЗВІЛЬНИТИ ДИРЕКТОРА СУБ'ЄКТА ГОПОДАРЮВАННЯ, ДЕ ВИ НЕ Є СПІВЗАСНОВНИКАМИ ЧИ ВЛАСНИКАМИ УПОВНОВАЖЕНИМИ НА ПРИЙНЯТТЯ ТАКИХ РІШЕНЬ, НЕ Є ПРАЦІВНИКАМИ. <br/><br/>ЛОГІКА ВІДСУТНЯ, ПРОТЕСТ БЕЗПІДСТАВНИЙ.<br/><br/>ЗАТО ДЛЯ ОКРЕМОЇ ОСОБИ ХОРОШИЙ ПІАР, ВСЕ Ж ТАКИ ЗІБРАВ ЛЮДЕЙ І ХОДИТЬ З НИМИ.
05 Лютого 2018, 21:01
Значить в цьому році Сорока хату добудує дехто з контролерів нового джипа купить
05 Лютого 2018, 21:04
Отжимать уже отжатое проще
05 Лютого 2018, 21:06
Сороку та контролерчиків - кумів почули...
05 Лютого 2018, 21:07
Гетьман геть схуд на державній службі мабуть у нього глисти
05 Лютого 2018, 21:47
причина підняття орендної плати - жадоба і ненаситність.
05 Лютого 2018, 21:59
Побійся Бога! В людини онкохвороба. І молися шоб в тебе такого не було! Ідіот з глистами!!!
05 Лютого 2018, 22:10
В головних уборах і верхньому одязі бути на нараді такого рівня...? принаймі НЕПРИНЯТНО!
05 Лютого 2018, 22:14
А ЦЕ БОМБОСХОВИЩЕ ВКРАДЕНЕ ТА РОЗБОМБЛЕНЕ БОКОМ ЛІЗЕ
05 Лютого 2018, 22:18
Незабаром суки бютівські ви всі вже понажираєтесь стільки хапати!!!
05 Лютого 2018, 22:21
А ЯК ВСЕ ДОБРЕ ПОЧИНАЛОСЯ КОЛИ ДОРВАЛИСЯ ДО КОРИТА
05 Лютого 2018, 22:23
А де була Кіндеряка
05 Лютого 2018, 23:27
Вони ж бютівські п...ри всі були засуджені за корупцію
05 Лютого 2018, 23:45
Шановні бунтівники!Керівник любого підприємства має право на підняття тарифів при зміні в оплаті праці і збільшенні плати за комунальні послуги і енергоносії.Всі комунальні підприємства проводять коригування тарифів за вищевказаними статтями,але ж ви при цьому не робите акції протесту.
05 Лютого 2018, 23:49
Всім відомо,що всі наймані продавці на ринках,які офіційно працевлаштовані,сплачують податки (ЄСВ) власними коштами.Чому ви не захищаєте своїх працівників від свого ж свавілля?
05 Лютого 2018, 23:52
Нехай хоча б хтось платить за вас податки державі з підняття тарифів.
05 Лютого 2018, 23:55
Шановні підприємці, ви підіймаєте ціни зі 100відсотковою накруткою. Продавши з партій одну річ, у вас окуповується вся партія. І ніхто з Вас не хоче зробити знижку, вигорить, вицвіте, а знижку ви не зробите. Ви свій товар прирівнюєте до долара, а підняття орендної плати, яка 2 роки не піднімалася, Вас відразу кусає. Перш, ніж судити інших, кожний повинен зробити висновки по собі: чи кожен з Вас такий святий і так чесно живе?
05 Лютого 2018, 23:58
Дуже хочеться дізнатись формування ваших цін на товар.хоча б хтось навів приклад розрахунку !!!
06 Лютого 2018, 00:03
Можу сказати, що пан Горгут, є хорошим економістом, господарем своєї справи і думки, керівником високого рівня, який дбає про своє підприємство! Ніхто не буде працювати собі в убиток.
06 Лютого 2018, 00:47
А своїй доні півринку відписала
06 Лютого 2018, 00:48
Якби знав бомбосховище не чіпав би...
06 Лютого 2018, 00:51
А я не хочу щоб Сорока добудував хату і якийсь всраний контролер за мій рахунок міняв машини як шкарпетки
06 Лютого 2018, 09:25
Стосується тих,хте не стримує свої емоції-є такий вислів &quot;бидло&quot;.Так це про вас.Вчіться культурі спілкування,а вже потім виходьте в ефір .
06 Лютого 2018, 09:34
То може той Гергут що був подільником Романюка
06 Лютого 2018, 11:02
По ринку пройшовся кишеню напхав з Сорокою та Гергутом поділився от і нова машина
06 Лютого 2018, 11:08
Красиво жить не запретишь
06 Лютого 2018, 11:42
Пане Гергут контролери ковельського ринку вас обкрадають і діляться з Сорокою
06 Лютого 2018, 11:44
Хто як не рідний кум надурить
06 Лютого 2018, 11:46
Синдром упущеної вигоди
06 Лютого 2018, 11:55
Потрібно щось робити
06 Лютого 2018, 11:58
А кругом *Роксолани* на Привокзалці* ні один контейнер не реєстрований.Факт.
06 Лютого 2018, 12:07
ТО ВОНИ СУКИ контролерські ПАКУЮТЬ КИШЕНІ ЛІВИМИ МІЛІОНАМИ І КАЖУТЬ ЩО ВСЕ ЗБИТКОВЕ
06 Лютого 2018, 12:09
Не дати контролеросукам паразитувати на підпрємцях
06 Лютого 2018, 12:11
Кожний контейнер має трійний номер от де скриті резерви...
06 Лютого 2018, 12:18
Якщо не буде дармових міліонів то контролери швидко схуднуть
06 Лютого 2018, 14:53
А цікаво Горгут знає що половина контейнеріва не обліковується
06 Лютого 2018, 15:11
Якби в минулому році Гетьман продав землю ринку Горгуту то аренду не піднімали б...
06 Лютого 2018, 18:06
НИК СТОРОННІЙ ТИ ХУЄПЛЬОТ
06 Лютого 2018, 19:58
Фізично не маю можливості таким займатись,а ось у вас це гарно виходить.Так і хочеться вручити вам барабанні палички для очолення &quot;захисників підприємців&quot;,які ідуть...
06 Лютого 2018, 20:01
На захист своїх інтересів.При цьому гарно випивають біля своїх контейнерів,сиокчучи цигарки(не з дешевих) .
06 Лютого 2018, 20:31
сторонній ти мабуть дибіл якщо таке пишиш приходь до мене на прийом тобі клоуну в &quot;6 шосту палату&quot; потрібно