Внука покійної депутатки за п’яне ДТП оштрафували та позбавили на рік прав водія

06 Лютого 2018, 12:35
5632

Ковельським міськрайонним судом прийнято постанову в скандальній справі, де головним фігурантом є 25-річний підприємець Богдан Василець, внук колишньої депутатки міської ради з фракції ВО «Батьківщина», нині покійної Валентини Дубій.

Інцидент трапився 4 листопада 2017 року о 18-й години 30 хвилин у Ковелі на перехресті вулиць Брестської та Драй-Хмари. Перебуваючи за кермом джипа «Toyota Prado», Богдан Василець проїхав на заборонений сигнал світлофора, виїхав за зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з легковиком «Nisan Primera», що стояв на узбіччі. Внаслідок зіткнення автомобілі отримали механічні пошкодження. При оформленні ДТП Василець вчинив злісний опір інспектору поліції, завдавши останньому тілесні ушкодження у вигляді часткового розриву колатеральної зв’язки правого колінного суглобу.

Того ж дня під час проведення огляду місця події «Toyota Prado» було вилучено та доставлено на майданчик відділу поліції. Крім того, у салоні даного транспортного засобу та поруч Василець вчиняв неправомірні дії щодо працівників поліції, у зв’язку з чим 6 листопада цей джип визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.

За фактом опору працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 342 КК України.

Наше видання торік повідомляло, що старший слідчий Ковельського ВП ГУНП України у Волинській області за погодженням із прокурором звернувся в суд із клопотанням про арешт автомобіля «Toyota Prado».

Власник транспортного засобу Сергій Василець на судовому засіданні заперечив щодо арешту «Toyota Prado» та пояснив, що він є інвалідом ІІІ групи і джип потрібен йому для пересування. При цьому підтвердив: автомобілем користується і син Богдан – винуватець ДТП, який завдав тілесних ушкоджень поліцейському.

За словами батька, 4 листопада син взяв у користування джип для поїздки до митниці і близько 18 години сталось ДТП за його участю. На місце події він прибув, коли працівники поліції вже вилучали транспортний засіб. Адвокат батька також заперечив щодо арешту автомобіля свого довірителя, оскільки «Toyota Prado» не належить правопорушнику і не є речовим доказом у кримінальному провадженні.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Олена Восковська відмовила у задоволенні клопотання. Серед іншого, вона вказала, що у витягу ЄРДР не зазначено прізвище, ім’я та по батькові водія автомобіля, який скоїв ДТП та чинив опір працівнику поліції, хоча такі дані на момент внесення відомостей до ЄРДР слідчому були уже відомі, і такій особі на даний час не оголошено підозру. Також є суперечності між постановою старшого слідчого поліції Володимира Супрунюка, протоколом огляду місця події та показами потерпілого.

В ухвалі суду головуюча зобов’язала старшого слідчого поліції негайно повернути автомобіль «Toyota Prado» його власнику.

До суду також надійшла справа про притягнення Богдана Васильця до адміністративної відповідальності за вчинення ДТП в стані алкогольного сп’яніння. Як вбачається з висновку щодо результатів медичного огляду, він був п’яний.

На судове засідання, призначене на 12 грудня 2017 року, Василець не з’явився, подавши заяву про відкладення розгляду справи у зв’язку з укладенням угоди з адвокатом. Але і в подальшому в суд не з’являвся, хоч завчасно і належним чином був повідомлений про час та місце розгляду.

Головуючий по справі суддя Тарас Наваляний прийшов до висновку, що правопорушник свідомо ухиляється від явки на виклик до суду шляхом зловживання наданими йому процесуальними правами і таким чином намагається уникнути притягнення до адміністративної відповідальності, а тому справу розглянув за його відсутності.

Суд визнав Богдана Васильця винним та оштрафував на 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік. Він також має сплатити в користь держави судовий збір в сумі 352 гривні 40 копійок.

Коментарі
06 Лютого 2018, 14:44
Бабуся його чекає...
06 Лютого 2018, 14:44
БЮТ ТО Є СОРОМ НАЦІЇ
06 Лютого 2018, 14:49
Саме в Ковелі в тому БЮТі зібралися одні покидьки
06 Лютого 2018, 14:51
Чіпляєш косу як у Юлькі і ти вже спасенний та прощенний
06 Лютого 2018, 15:12
А ВЖЕ ДЖИПА ДІДУСЬ ВІДРЕМОНТУВАВ
06 Лютого 2018, 15:15
І нові права купив внучку
06 Лютого 2018, 15:17
Не за горами...
06 Лютого 2018, 15:20
10 000 ТИСЯЧ ЗА СУД 100 000 ТИСЯЧ РЄШАЛАМ...
06 Лютого 2018, 15:22
Ото вже й заголовок!!! "Шедевр"
06 Лютого 2018, 15:24
ЙОМУ ДОЗВОЛЕНО ЇЗДИТИ ПО ПОДВІРЮ ТА В МЕЖАХ МІСТА
06 Лютого 2018, 15:25
Я не є прихильником даної партії, але скажіть, для чого: "внук покійної депутатки", а не можна було "підприємець..." і далі за текстом. Журналісти, Вам сам факт цікавий , чи хто саме його скоїв? Яке діло має покійна до того ДТП?
06 Лютого 2018, 15:26
Хай би той заголовок стосувався усього БЮТ
06 Лютого 2018, 15:28
З заголовком все добре і правильно
06 Лютого 2018, 15:31
Сіло пяне за кермо взагалі здохни падлюко
06 Лютого 2018, 15:32
Ондечки Геник Кіндерів на бровах сідав і керував авто.
06 Лютого 2018, 15:35
То хай собі їхали б з мосту!!!
06 Лютого 2018, 15:37
А я казала падлюко не рубай дітям мячика
06 Лютого 2018, 15:38
То все ліва горілка від молдаванки
06 Лютого 2018, 15:40
В Геника Кіндера права не забирали
06 Лютого 2018, 16:05
Заголовок-гідний: поєднання аморальності з інтригою...
06 Лютого 2018, 16:40
аморальний водій та інтрига, яка тривала не довго
06 Лютого 2018, 17:28
В Ковелі мажорів за п'яні ДТП і за все інше до відповідальності притягувати суворо заборонено. Це добре знала справедлива суддя Восковська і правильно поступила, речовий доказ віддала, справу розвалила. А суддя Наваляний хіба цього не знав? Так свою колегу підставити і мажора образити, це не по поняттям!
06 Лютого 2018, 17:46
Алє до кладбеща не забронєно
06 Лютого 2018, 20:30
Що інвалід робить на митниці? По костилі їздить? Чому не інвалідською "Таврією"? Пі....дори вони всі......
06 Лютого 2018, 22:05
До чого тут та баба, що померла???
06 Лютого 2018, 22:09
Це опозиція радіє
06 Лютого 2018, 23:06
шановний читайте уважно а не привикли тільки гавно через рот пускати . . ..я не знаю хто і що там і як у суді, та суддя і так його оштрафував за те що п'яний їздив а це уже як не як дуже важливо, якщо це бидло не явилось до суду . . а по криміналу походу все закрито ну чи як там тому що і штраф і позбавлення права керування це адміністративка. . . автор станні повний нуль, написало що нічого не зрозуміло, тупий барачик а не автор
06 Лютого 2018, 23:31
Чудова стаття і досить актуальна
07 Лютого 2018, 00:06
Ти валянок в галошах а не правовик. Чому за нанесені тілесні ушкодження поліцейському закрито справу. Яке відношення має адмінка за п'яну їзду до драки з поліцейським, яке тут двойне покарання. Восковська за гарні очі розвалила і закрила справу, потерпілому правоохоронцю показала фігу. Якшо без іронії, суддя Наваляний молодець, не подивився на мажорство не чекав поки всі строки повиходять а притягнув мажористе щеня по вовній.
07 Лютого 2018, 00:55
Справді валянок! Ти хоч зрозумів, що сам написав?!
07 Лютого 2018, 01:25
Т о коли відкриють полювання на таких бютівських гівнюків
07 Лютого 2018, 14:20
Бют це злочинна організація. іхні прихильники -це керівники шкіл ,голови сільських рад , голови отг і інші які грабують села а сприяють в цьому козак , кашик, кульцман , а також правоохоронці.
09 Лютого 2018, 13:08
Ти хоч розуміла ,шо пишеш? Всі твоЇ вище перераховані особи = представники провладної партії БПП "Солідарність" теперішнього Президента. Тобі що, на владу гавкати заборонили ?
10 Лютого 2018, 02:39
Цей Богдан - козел! Здається він був не тільки в стані алкогольного сп'яніння,а і під наркотичною дією! І після дтп вискочив з машини і почав скакати до водія нісана, а ще звідкись з'явилася молода вагітна дівчина,яка мала взяти всю вину на себе,але не вийшло,бо вже було багато свідків.<br/>Коли приїхала поліція,то винуватець дтп вів себе просто не адекватно,ходив кричав ,кидався на поліцейських і одному таки завдав травму,потім його заламали і він лежав на дорозі і кричав як психічно хворий.....<br/><br/>Школа що таким кончаним все сходить з рук...<br/>І цікавий факт,що при скоєнні дтп винуватець кричав що взяв машину для перетину митниці. А для чого, якщо машина на укр.номерах!!?<br/><br/>А і ще на місце дтп прибули ''родичі винуватця'' які були також в алкогольному стані і кидалися на людей,щоб ніхто нічого не фотографував і не знімав,на це мають право тільки журналісти....
12 Лютого 2018, 20:45
Замість того щоб судити виновадця та щитати його кошти краще підніміть свої Сраки і займіться роботою. Він відмажется і буде дальше жити а ви будете тім самим гамном яке було і до тієї ситуації. Не суди і судимим не будеш. А автор тексту повний нуль думаю його батьки пишаються що в нього порожнеча у голові і так його нічого не навчили. Займіться люди роботою а не підрахунками що у кого є.
12 Лютого 2018, 20:45
Замість того щоб судити виновадця та щитати його кошти краще підніміть свої Сраки і займіться роботою. Він відмажется і буде дальше жити а ви будете тім самим гамном яке було і до тієї ситуації. Не суди і судимим не будеш. А автор тексту повний нуль думаю його батьки пишаються що в нього порожнеча у голові і так його нічого не навчили. Займіться люди роботою а не підрахунками що у кого є.
12 Лютого 2018, 21:01
В статті половина не правдивих фактів на рахунок судових рішень... насправді він досі їздить за кермом і наша поліція це знає і бачить. А знаєте чому? Бо ніякі права не забирали і штрафу не було... ви ж самі пишете що це впливова багата сім'я. Забудьте за цю справу.
20 Лютого 2018, 15:08
Кажуть чоловік центру психологічної реабілітації Гануліч Олени Миколаївна давіче п'яний керував злощасним Сітроеном, на якому і Олену нетверезому недавно ловили, яку суддя Петя Бойчук звільнив від відповідальності...Де те НАБУ, гуляє?