У Ковелі затримали водія, в автомобілі якого номер кузова не відповідав реєстраційним документам

06 Лютого 2018, 13:00
5877

У ніч на 6 лютого, у Ковелі на вулиці Косачів, екіпаж полісменів зупинив «Daewoo Lanos» за порушення правил дорожнього руху.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції Волинської області у Фейсбук.

24-річний водій, який проживає по вулиці Незалежності, відмовлявся показувати документи, поводився агресивно і нервово, на неодноразову вимогу інспектора не реагував. Після кількох попереджень та через невиконання законних вимог патрульних чоловіка затримали.

При огляді встановили, що номер кузова транспортного засобу не відповідає номеру, зазначеному в реєстраційному документі. Тож на місце викликали слідчо-оперативну групу місцевої поліції.

Водія доставили до відділу поліції для встановлення детальних обставин. 

Також він отримав постанову за порушення ПДР і протокол за злісну непокору правоохоронцям.

 

Коментарі
06 Лютого 2018, 16:57
Ще б бляхи почали перевіряти.
06 Лютого 2018, 17:03
Молодці копи!!!<br/>Нарешті почали трохи ловити тих відбросів суспільства!
06 Лютого 2018, 17:19
Так тримати. І головне не збавляти темп. Давно пора тих збльовків &quot;мажористих&quot; на місце ставити
06 Лютого 2018, 17:29
Заздрість - погана риса
06 Лютого 2018, 17:58
ник гість ти уебан тебе треба перевірити в ліпінах
06 Лютого 2018, 18:22
бляхи обов&quot;язково потрібно перевіряти. та й половина водіїв без прав їздить. А бляхи прострочені бувають на цілий рік. Дають митнику на лапу гроші і він робить так, що машина ве в&quot;їхала в Україну. І катаються собі до усрачки. І грошики замість бюджету йдуть на хатинку митнику.
06 Лютого 2018, 18:34
Сьогодні на переході пішохідному бляха не пропустила пішохода ......який уже пройшов половину дороги..... і це крапля .... то де ті виховані водії на бляхах. Мені такі не зустрічались!<br/> Ми хочемо змін! Давайте почнемо з себе. Всі хочемо пенсію, соціальний захист, а податки платити не хочемо!!!
06 Лютого 2018, 18:36
Не здивуюсь якщо ВАСИЛЬОВИЧ один з таких &quot;чемних&quot; євробляхових водіів
06 Лютого 2018, 20:24
йди краще вРоттердам + перевір
06 Лютого 2018, 20:26
Для чого так довго &quot;будьласкати&quot; і принижуватися перед бидлом? Тут він стає биком, а в Польщі швиденько став би ягнятком, тому що отримав би палюгою по хребті і електрошокером по срачині. Раз - другий пояснили тому збльовку свої вимоги - не доходить - в наручники. Через годину буде соплі по морді розмазувати і проситися.Биків потрібно ставити в стійло. А копи молодці. Удачі Вам, хлопці!
06 Лютого 2018, 20:26
НИК ГІСТЬ ТИ УЕБОК НАРИШИ СВІЙ МОБ СЦИКУН БЛАХА ТИ ПЕРЕЛЯКАНА
06 Лютого 2018, 20:28
НИК КОВЕЛЬЧАНИН ТОБІ КЛОУН ЩОБ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ПРОТИ АВТО З ІНОЗ РЕЄСТРАЦІЄЮ ТО ТИ ЗАЗДРІСНИЙ КЛОУН ТИ МАБУТЬ ЇЗДИШ НА СРАНОМУ ЛАНОСІ І ЗАВИДУЄШ БО ТИ ЗАПЛАТИВ ТОМУ САМОМУ МИТНИКУ ПАРУ ТИС БАКСІВ В СВІЙ ЧАС (РОЗМИТНЕННЯ АВТО)
06 Лютого 2018, 20:47
Гість<br/><br/>16:36 06.02.2018<br/> тобі треба в 6 шосту палату мозги промити бляхо ти придурковата!!!!!!!!!!!!!!!
06 Лютого 2018, 21:04
Ну давай почнемо з того, що в Польщі немає Врадіївки і Княжич (це перше що спало на думку). При бажанні можна продовжити...