У Києві побили комуніста Олександра Кононовича, колишнього кандидата в нардепи від Ковеля

07 Лютого 2018, 18:25
3718

У столиці активісти «Національного корпусу» побили луцьких братів Кононовичів, які прославились своєю антиукраїнською діяльністю.

Відповідне відео у Фейсбук опублікував  Сергій Філімонов, голова київського осередку партії «Національний корпус», – пише «Район.Луцьк».

 

 

Причиною для побиття стало те, що представники організації «антифашистський комітет України» 7 лютого за російські рублі вирішили надрукувати агітацію, де закликають боротися з «нацизмом». На пропагандистській листівці хотіли зобразити деякого Вадима Папура, сепаратиста, який загинув 2 травня в Одесі.

На відео видно, як Кононовичів «зустрічають» кілька кремезних хлопців та валять на землю. У процесі боротьби в одного з братів знаходять пачку агітаційних листівок, з допомогою яких комуністи закликають боротися з «нацистською окупацією» в Україні.

«Кажи, прошу вибачення в українського народу. Ти комуніст? На ватному каналі виступав?» – говорять активісти, даючи стусанів одному з Кононовичів та відповідаючи на його питання «за що?».

До слова, 6 лютого Михайло Кононович заявив, що організація «Національні дружини» – це ніщо інше, як «аналог штурмових загонів у фашистській Німеччині». Відеозвернення опубліковане на офіційному сайті Компартії, яка в Україні заборонена.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Нагадаємо, Олександр Кононович, який нещодавно очолив у Києві організацію «антифашистський комітет України», у 2014 році в одномандатному виборчому окрузi №21 балотувався від Ковеля у народні депутати, однак тоді переміг Степан Івахів

Коментарі
07 Лютого 2018, 21:34
Придурок Денис і ти хочеш отримати по мозгам щоб на місце стали
07 Лютого 2018, 21:40
Правмльно хлопці зробили. Ще треба було земелькою цю тварюку нагодувати. І як земля волинська зростила цю наволоч Слава героям !
07 Лютого 2018, 21:48
Дуже приємна новина, що одзвіздячили цього козла! І дуже сумна новина, що воно вижило...
07 Лютого 2018, 21:50
денис просто перебуває в стані фрустрації, але цей когнітивний дисонанс ненадовго, дировці знову будуть кидати через плече замість ішака
07 Лютого 2018, 22:04
Ну, і яка ж в Кононовичів антиукраїнська діяльність. Антифашистська і антинацистська - так, і люди мужні, раз не бояться будучи в меншості протистояти цілим зграям нацистських довбеників. Все правильно, аналог зі штурмовими загонами незабутнього фжрера напрошується сам собою. Побратимів поляків запитайте, якщо не вірите.
07 Лютого 2018, 23:14
КУДА ЦЕЙ СВІТ КОТИТЬСЯ
07 Лютого 2018, 23:34
Путіновський хлопчик для биття
07 Лютого 2018, 23:44
Можна поважати за те, що не зрікається своїх поглядів. Атавісти - зграя шакалів.
08 Лютого 2018, 00:12
Прибити червоного москальського гада
08 Лютого 2018, 00:21
А хтось може по прізвищу назвати фашистів, нацистів в Україні? Чи яка різниця між фашистами та нацистами? Що таке націоналіст і хто в Україні ним являється? Вірна відповідь: Цього в Україні нема! Є дурачки, що видають себе за націоналістів, а самі не розуміють, що таке справжній націлналізм! Отако любі не мої! Читайте більше!
08 Лютого 2018, 00:44
Знаю Філя. Правильно що накрили пітуха. Ковальські пітухі сидять по норах і дивляться як ми марші проводимо. Усім комунякам. У Ковелі що криси і нам на вас пох
08 Лютого 2018, 00:44
Знаю Філя. Правильно що накрили пітуха. Ковальські пітухі сидять по норах і дивляться як ми марші проводимо. Усім комунякам. У Ковелі що криси і нам на вас пох
08 Лютого 2018, 12:43
Країна безвладдя. І анархії. "Безпрецендентний рівень свободи"
08 Лютого 2018, 14:06
Я Полякам помогу ваши земли отдать, а вас вешать будем
08 Лютого 2018, 20:30
А ЧОМУ КОМУНЯКУ НЕ ПРИБИЛИ
08 Лютого 2018, 23:13
Відразу прибити - це не покарання. Треба його методично товкти і товкти, робити з його прогнившого ліверу відбивну. Щоб довше мучився, падло...
09 Лютого 2018, 00:02
От читаю цю пургу, живучи в Німеччині, і диву даюсь, як глибоко пішов розкол в країні. Тобі, дурнику, щоб не спекулював на визначеннях фашизм-нацизм скажу так, що аби десяту частину того, що піз..ть так звані правосеки та інші азови проговорили публічно в Німеччині, повязали б зразу, і штрафом не відбилися б.
09 Лютого 2018, 08:19
Комуністів і циган потрібно на місті злочину
11 Лютого 2018, 18:02
А де землячок волинянин Григорій Смітюх,що кричав путін памагі !?