Ковельський ресторан опублікував відео як вандал трощить ліхтар

08 Лютого 2018, 21:30
У Ковелі чоловік розтрощив біля ресторану ліхтар 12348
У Ковелі чоловік розтрощив біля ресторану ліхтар

У Ковелі чоловік розтрощив біля ресторану ліхтар.

Відео такого злісного вандалізму опублікував ресторан «Classic» на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ми захоплюємось великими містами, іншими країнами, їх гарними ландшафтами, чистотою вулиць... Але чому ми не можемо мати цього у нас? Адже, чи гарне та чисте місто, не залежить від його розміру та кількості населення. Наша мережа має велике бажання допомагати робити наше місто кращим, гарнішим, сучаснішим... Ми докладаємо зусиль, але.... Навіщо робити так, як чоловік на відео?

Жителі міста, ми маємо величезне прохання до всіх – давайте шанувати та берегти те, що надбано... тільки від нас, від кожного особисто залежить наше майбутнє, те, в якому місті, в яких умовах будемо жити ми та наші діти...», – написала адміністрація закладу у дописі.

 

А тим часом спішимо поділитися з вами інформацією про те, що на Волині є компанія, яка готова допомогти  у вашому ресторанному бізнесі так, аби ви мали набагато менше проблем. Ведемо мову про компанію Кухарт, як давно і надійно присутня на ринку послуг для кафе, барів та ресторанів. Компанія працює, реалізовуючи і обслуговуючи професійне обладнання для закладів громадського харчування. Спеціалісти цієї компанії знають усі болі і проблеми ресторанного бізнесу, вчасно і надійно готові прийти на допомогу, ретельно вивчити ситуацію конкретного закладу і надати найоптимальніший рецепт вирішення проблем.

Коментарі
08 Лютого 2018, 23:46
мразь
08 Лютого 2018, 23:57
Тому що потрібно, щоб наряд патрульних чергував містом, як це є в Білорусі, і не буде різне бидло руйнувати все що бачить!!!!!
09 Лютого 2018, 00:26
Закріпити мусора за кожним бидляком !!!
09 Лютого 2018, 01:08
найти цього підара і засунути цю лампочку в одне місце <br/>ставте +
09 Лютого 2018, 01:13
Та це якесь хворе)
09 Лютого 2018, 02:06
+++++++++++++++++ от що йому не хватило (((
09 Лютого 2018, 07:39
Може піци хотів
09 Лютого 2018, 07:52
Останнім часом піца в Класіку не смачна,а ціни виросли,Дідіцкій скоро весь Ковель обставить своїми торговими точками,думаю варвар був його конкурентом
09 Лютого 2018, 08:12
Якщо тобі піца не смачна і дорого, то не ходи туди,спечи сам!!! А Класік наше місто робить кращим і по інтерєру міста теж.
09 Лютого 2018, 08:14
То мабуть приїзжі цигани
09 Лютого 2018, 08:15
Циганську морду відразу видно
09 Лютого 2018, 08:25
Ці чорні морди що кришуються мусорами вже набридли.Брати приклад зі Львова
09 Лютого 2018, 11:31
Моральний урод ...якому місце в клітці ! Як таке можна зробити ...???
09 Лютого 2018, 13:01
Капіталіст проклятий відкрив цілу мережу піцерій, експлуатує поварів, офіціатнів, прибиральниць... Людей годує, скотина, західними стравами! А в мене навіть на пиво нема! На голові цьому &quot;непману&quot; треба побити ліхтаря - і на 25 років на соловки!
09 Лютого 2018, 13:29
Гріх - щось руйнувати, бити, трощити. Ця людина як була нещасна, такою і лишиться. Жаль(((
09 Лютого 2018, 15:31
Мені також більше смакує піца &quot;Фелічити&quot; в Луцьку, але це не привід громити і трощити те, що зроблено іншими, зокрема власником &quot;Классіка&quot;. На відео спочатку здається, що це &quot;одноклітинне&quot; створіння нібито швидко йде повз, але потім пригальмовує і прямує до ліхтаря, трощить його і йде далі. Але зверніть увагу, що на відео видно авто, яке пригальмовує поза зоною, охопленою камерою спостереження. Так що версія про конкурентів може мати місце. Найняли якусь двуногу тварину. До речі, одноклітинний готувався, бо насадив темні окуляри.
09 Лютого 2018, 19:52
Ноги йому треба переламати .І не викликати поліцію. Бо поліція нічого зробити не може. І треба відновити пердильники ( витверезники ) щоб ту п'янь було куди відправляти. А то ми з цією гуманністю демократією ще довго будемо жити в цьому лайні.
09 Лютого 2018, 23:16
Так в окулярах в ночі, та й ще посеред зими. Це такий дешевий акторисько
10 Лютого 2018, 00:07
Вибачте, але це реальне чмо, дибіл, Повністю згідний з дідом Карпо!! !
10 Лютого 2018, 00:08
Вибачте, але це реальне чмо, дибіл, Повністю згідний з дідом Карпо!! !
10 Лютого 2018, 00:26
ПІДАР І ВСЕ
10 Лютого 2018, 00:44
Мабуть баба не дала!
10 Лютого 2018, 02:06
Фу....бидлота,навчіться цінувати це що для нас роблять.!!!! Роблять звичайно не так багато,але все таки спроби є! Від нас також багато чого залежить!
10 Лютого 2018, 12:30
Може бути підсвідома заздрість - відлуння совковості
10 Лютого 2018, 14:08
Як же соромно за таке бидло! Багато хто &quot;ниє&quot; що в Ковелі мало якигось цікавих місць і т д..та для такого населення мабуть і бажання нема щось робити! Тут доречно згадати за &quot;книжкову браму&quot; (вибачте, не знаю як правильніше назвати)! Ідея і задумка була прекрасна, а чи довго вона проіснувала? дверці вибиті, книжки розірвані лежали.. оце роби щось дня людей!<br/>хто і що б не казав за класік - жалівся на ціни і т д...але чи є це причиною щоб хтось псував майно?<br/> до мене скільки друзів приїжджало з інших міст і були просто в захваті від Класіка! що в невеликому місті є заклад такого рівня!<br/> вони могли побудувати його і плюнути по 10 років ремонти не робити, але ж стараються, щось міняють, влаштовують щось цікаве для відвідувачів. <br/>якщо що я не працівник закладу) просто &quot;довела&quot; ця ситуація!
10 Лютого 2018, 19:25
Чого власник не призначив нагороду,хтось його ж знає.вирахувати і від....ти! Більше ногами махати не буде.
11 Лютого 2018, 10:42
Були випадки отруєння &quot;в класику &quot;, можливо це ображений клієнт( іншого пояснення не має)
11 Лютого 2018, 10:42
Були випадки отруєння &quot;в класику &quot;, можливо це ображений клієнт( іншого пояснення не має)
11 Лютого 2018, 14:24
Чорнопикі циганські морди вільно себе почувають в Ковелі.Потрібно взятись за цих наркокурєрів і попрошейок.А бидло просто калічити на місці.Зламати для профілактики ногу.
12 Лютого 2018, 19:07
Отрубати би ноги по коліна їздив би на візку і задумався б. Вбила б.
12 Лютого 2018, 21:13
Неврівноважена особа,видно що під дією чогось