У Ковелі патрульні вручали свідомим водіям похвальні наліпки

09 Лютого 2018, 08:09
5839

Вчора, 8 лютого, кілька ковельчан в рамках всеукраїнської акції «#Керуй» отримали наліпки свідомого водія.

Про це повідомляється на сторінці волинських патрульних у Фейсбук.

Патрульні поліцейські розповсюджують яскраві наліпки серед свідомих водіїв. Спочатку їх перевіряють по базі, чи не мають ті порушень правил дорожнього руху, і вручають наклейки за правильне керування.

Екіпаж патрульних слідкував за водіями, чи ті вмикають покажчики повороту, чи пропускають пішоходів, чи зупиняються на червоне світло. Потім таких водіїв зупиняли і вручали їм наліпку «Класний водій», «Надійний водій», «Крутий водій».

«Люди були приємно вражені відкритості та позитиву поліції. Вони дякували за роботу і обіцяли не порушувати правил дорожнього руху. Сподіваємось, так і буде, бо від свідомості і поведінки водіїв на дорозі залежить безпека і життя», – розповіла інспекторка Патрульної поліції Волині Ольга.

До акції долучився і екіпаж патрульних з міста Кременчук, які нині оберігають спокій ковельчан.

 













Коментарі
09 Лютого 2018, 11:18
Кажуть внучку Дубій деж дали наліпку
09 Лютого 2018, 11:23
це що нова причина зупинки вручити яскраву наліпку?
09 Лютого 2018, 11:30
Ще треба зробити наліпку "Рулить мудак!". І ліпити її га передне скло, а деякім керівникам на двері кабінету.
09 Лютого 2018, 12:04
А шо - прикольно.
09 Лютого 2018, 12:18
https://youtu.be/laBy1U1b6Ww
09 Лютого 2018, 12:54
Чого ти свого носа суниш з кацпстану?! Займайся з вовою путлером проблемами своєї рашки!
09 Лютого 2018, 12:57
Маршруткам потрібно давати наклейку МУДАК ЗА КЕРМОМ. І таксистам.
09 Лютого 2018, 13:05
Замість поліцейських набрали клоунів.
09 Лютого 2018, 13:26
Гарний крок від ДПС. Молодці. Будуть і далі так робити - буде менше хамства на дорогах.
09 Лютого 2018, 13:43
А на одному із хвото, червоного кольору автівка під припаркувалась на клумбі....
09 Лютого 2018, 13:47
Водії,які на фото не пристебнуті ремнями безпеки,а це порушення.
09 Лютого 2018, 14:36
клоуни пласмасові
09 Лютого 2018, 14:50
А ви помітили, що як тільки повиїжджали "Патрульні служби", ЗНАЧНО поменшало "литовських номерів" на дорогах?
09 Лютого 2018, 18:21
Слухай ти, гниль, комп'ютерна! Ти довго будеш матом писати?!
09 Лютого 2018, 22:55
Дорога наша поліція ви вручаєте наліпки з назвами тим фраєрам на дорогих тачках які навіть пішоходів через зебру непропускають і іздять по центру ковеля як на швидкісній трасі.а на дешеві автомобілі тобто жигулі і так далі можуть і з траси знести особливо на світлофорах має іхати на право а стоіть по середині і коли зелений включається всі починають іхати по правилах а так званий водій автомобіля якому ви вручили наліпку різко повиртає на право і підрізає водія жигуля поцарапавши його і втікає з місця.я веду до того дорога наша нова патрульна поліція перевіряйте краще хто купив права потрібно прикрити вже ту лавочку
10 Лютого 2018, 00:22
до ВАСИЛЬОВИЧ<br/><br/>16:21 09.02.2018<br/><br/>ПІДОР ТИ КЕМ БУДЕШ ПО ЖИЗНІ СКИНЬ СВІЙ НОМЕР УЕБАН
10 Лютого 2018, 08:00
Ти Красава !!!і Гниди кошаруковсько-кіндеровські час прийде і на вас.
10 Лютого 2018, 12:53
вилупки суспільства!!!! як таких земля ще носить?!
10 Лютого 2018, 18:28
ник останнім двом ти пидор шо пишиш
12 Лютого 2018, 17:42
То не клоуни. То ідіоти!