На привокзальній площі у Ковелі будуть посилено боротись зі стихійною торгівлею

09 Лютого 2018, 18:00
11386

Сьогодні, 9 лютого, перший заступник міського голови Михайло Гетьман зібрав нараду на якій обговорили проблему стихійної торгівлі у Ковелі.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

На зустріч були запрошені начальник Ковельського відділу поліції Іван Тусь, начальник відділу патрульної поліції у Ковелі  Тарас Михалко, директор ринку Петро Сорока, представник Ковельського міськрайонного управління держпродспоживслужби Ліна Мацан, депутат міської ради Ігор Пініс, працівники відділу економічного розвитку та торгівлі.

Михайло Олександрович запросив усіх до тісної співпраці та напрацювання спільного алгоритму дій. За словами директора ринку, торгових місць у них – достатньо, вони облаштовані відповідно до санітарно-ветеринарних вимог і вартість одного  метра складає 10 гривень.

Присутні запропонували Петру Сороці запровадити «перехідні канікули» і не брати плати за торгове місце з людей, які реалізують сільськогосподарську продукцію, впродовж певного періоду, аби їм було простіше призвичаїтись до нових умов.

Впродовж вихідних представники поліції, патрульної поліції, виконавчого комітету, держпродспоживслужби будуть проводити роз’яснювальну роботу. А уже з понеділка, якщо люди і надалі торгуватимуть у невизначених місцях, притягатимуть їх до відповідальності та вилучатимуть продукцію.

Михайло Гетьман переконаний, що сконцентрувавши зусилля усіх сторін, можна буде досягти результату. Адже влада останнім часом облаштувала і сільськогосподарський ринок на вулиці Фестивальній, де теж створені умови для торговців. На Привокзальному ринку теж без проблем можна продати свій товар. А привокзальна площа має врешті стати окрасою міста, – зазначили на нараді.

 

1

Коментарі
09 Лютого 2018, 20:25
а перед виборами мера Кошик з Шавою обіцяли облаштувати ринок на площі біля Слайги.
09 Лютого 2018, 20:59
А я за що буду жити мій кум Сорока не дасть вмерти з голоду,а значить на площі і далі будуть торгувати і нічого з корупцією н е зробите
09 Лютого 2018, 21:11
А от ті що стоять по проходам зі своїми столами і навіть комфортно сидять на стільцях і всі покупці на ринку вимушені обходити бочком приватні базарчики контролерів ,хто їх там тримає роками.Невже із-за одного двох ідіотів дизкомфорт мають відчувати тисячі покупців.
09 Лютого 2018, 21:13
Пора товстомордим контролерам їхати на полуницю в Польщу
09 Лютого 2018, 21:14
А я і боком і на одній нозі можу пересуватися ринком
09 Лютого 2018, 21:45
10 гривень, це дорого.
09 Лютого 2018, 21:53
Правильно Валентина! Отих всіх що торгують рибою намочеою димом.самогоном. сирками -загнати в павільйон! До туалета не можна пройти...
09 Лютого 2018, 21:59
там такий КРАСНОМОРДИЙ травить народ-самогоном і сигаретами торгує.ще й валюту міняє потрібно дати йому канікули і надати хоч якийсь контейнер!
09 Лютого 2018, 22:05
У Красномордого перед вокзалом то філія ,основне виробництво по розливу спиртяки та самогону відразу за продавчинями зіпсованою рибою -замасковане кавоваркою
09 Лютого 2018, 22:10
За сто баксів у череватого контролера можна купити місце в центрі любого проходу
09 Лютого 2018, 22:12
КажутьЧервономордий бадяжить етиловий спирт
09 Лютого 2018, 22:22
Давно пора навести там лад!!!!<br/>Ні в одному місті такого нема!!! Виходиш з вокзалу - красота! А в нас стидоба! З сумками пройти не можна так проходи позаставляють, як у лабіринті!! А на переході це взагалі шок!!! <br/>І не треба говорити що там бабці продають вирощене!!! Там 99% перепродають з опту!
09 Лютого 2018, 22:23
а далі в бзарчику -направо.напроти рибальського там хоч нормальний самогон?
09 Лютого 2018, 22:24
А як з валютчиками складуться відносини у патрульних???
09 Лютого 2018, 22:27
Навпроти рибальського самогон гонять мусора
09 Лютого 2018, 22:29
За кожним валютчиком закріплений свій мусор-беруть на бензин
09 Лютого 2018, 22:36
Невже розгонять цей шалман!?
09 Лютого 2018, 22:37
А хто з мусарні тримає циган без документів
09 Лютого 2018, 22:39
А до якого товстомордого контролера підходити, хочу столика поставити в центральному проході
09 Лютого 2018, 22:40
То тепер патрульні братимуть у валютників на бензину
09 Лютого 2018, 22:42
Під тим зеленим зонтиком сидить Червонопикий мусор
09 Лютого 2018, 22:48
Валютники справно сплачують до 20 числа кожного місяця представникам нової поліції
09 Лютого 2018, 23:01
Всі цигани та попрошайки мають сплачувати комірне відповідальним поліцейським
09 Лютого 2018, 23:06
Столик має бути не більше двох метрів
09 Лютого 2018, 23:18
Проходи на ринку то є наша дійна корова джипа можна купити
09 Лютого 2018, 23:19
Всьому приходить кірдик
09 Лютого 2018, 23:30
тобі добре проходити- одноногому. а а мені товар як пронести? : тут риба.сирки далі самогонщики к кінці сирки і деколони...
09 Лютого 2018, 23:34
Так яке падло зайняло вузькі проходи
09 Лютого 2018, 23:37
В них там круговий підряд,а зверху всілася Сорока- була ще кривенька качечка ,але та вже вляглася
09 Лютого 2018, 23:38
Товар можна занести і після базару а джип новий то святе
09 Лютого 2018, 23:50
В Луцьку взагалі зробили комунальний ринок без різних паразитів
09 Лютого 2018, 23:54
НУ це вже вообше! перед вокзалом бідні селяни торгують своєю продукцією але там же і шкарпеки і сподні і різне барахло!!!Дайте нормальні умови торгувати селянам! Повиганяйте спекулянтів!
10 Лютого 2018, 00:17
Я згідна заплатити тьльки дайте тому селянинові гідні умови де торгувати а не щоб перекубки на голові седіли щеб молоко на якість перевірялиб
10 Лютого 2018, 00:17
Ми наведемо порядок
10 Лютого 2018, 00:25
Аж не віриться ,очистити привокзалку ,це серйозно.
10 Лютого 2018, 00:31
НИК ГІСТЬ ТИ ЧМО В ТЕБЕ ЯКІ ВІДНОСИНИ З ЛІКАРНЕЮ Я ДУМАЮ ТОБІ 6 ПАЛАТА ТЕ ЩО ТРЕБА
10 Лютого 2018, 00:35
В перекупок НЕ КУПУЮ! Іх видно неозброєним оком! Пасаж -ЗВІЛЬНИТИ від всіх!!! і дати там місця для сільських продавців! Про це вже писав і мені говорив знаючий чоловік-і так планувалося але колишні : міський голова Шевчук за згодою продажного гол.лікаря СЕС Хильчука дозволили те. що маємо! Якщо нинішні можновладці мають силу волі і дбають за людей то так і зроблять! Але ж вони не читатають ПАСАЖ має бути переобладнаний для торгівлі сільгоспродукцією! і не слухають людей!
10 Лютого 2018, 00:37
Я вже вам наведу порядок.
10 Лютого 2018, 00:38
Все моє.Мій ринок.
10 Лютого 2018, 00:45
НЕ купуйте горілки поза магазинами! Заходьте в кафе в гарячку! В кафе на ступеньках не ходіть : ТАМ КОТЯЧИЙ СМОРІД! Говорять і в горілку підсипають котячі гівенця!
10 Лютого 2018, 01:43
При регионалах и Яныке такой хуйни не было
10 Лютого 2018, 02:20
Як приїжає людина і скидує на ринку фальшиві гроші , то ніхто нічого не робить, як бабусю яка привезла пляшку молока на ринок щоб купити буханець хліба тка треба гнати.Люди давайте спочатку Пініса,Кіндера Гетьмана поставим на ринок на 1 день і хай побачить як вижити!Да він там не треба , це не красиво як для міста, але ж стоянка пуста перед Салютом чого там не зробити???
10 Лютого 2018, 02:23
Валютники всі скидують Картонної поліції по 10 доларів,це всі чудово знають, хочеш торгувати 100 грн, самі ж поліцаї стають напроти Козацьких , щоб кавки попити,і з баригами поговрить. Почніть з себе.
10 Лютого 2018, 02:30
Заборонити найлегше. Таким шляхом звикла йти влада. Будь яке починання зводять нанівець. Місцева влада повинна допомагати нам вижити в цей важкий час . За 1400 грн як вижити .?.. Якщо я виростила своїми руками і хочу продати, тим більше, що люди із задоволенням купують і споживають, я і, думаю, що кожен, за мною підпишеться, ВИМАГАЄМО у влади створити гідні умови для цього. А не лякати поліцією, гонити нас як злочинців,штрафувати,<br/>запихати нас у кутки базару, судити в суді, забирати продукцію, яка нерідко для того, що її виростив є &quot;золотою&quot;. За що так знущатися?? За те,що влада за наше залишене на фермі, на полях в колгоспі здоров'я не може нам дати таку пенсію, щоб ми спокійно доживали?....
10 Лютого 2018, 07:56
А якже яблучка та мандаринки з опту в якому колгоспі вирощують
10 Лютого 2018, 07:59
Мандарини і горілка Смірнов ростуть в Дубовому
10 Лютого 2018, 08:12
В ПАСАЖІ В МЕНЕ МАГАЗИН ТОРГУЮ ВИРОЩЕНИМИ НА ДАЧІ БАНАНАМИ МАНДАРИНАМИ ТА ІНШИМИ ЗАМОРСЬКИМИ ФРУКТАМИ...
10 Лютого 2018, 08:21
На привокзальній площі вже давно оптовий ринок для різних бариг.Бульдозером...
10 Лютого 2018, 08:30
Я ВЗАГАЛІ НЕ РОЗУМІЮ ЧОМУ ДО ВОКЗАЛУ НЕМОЖЛИВО ВІЛЬНО ПРОЙТИ,А ПОТРІБНО ПЕТЛЯТИ МІЖ РІЗНИХ БАРИГ ТА ЦИГАНІВ,ЯК ЗАЄЦЬ ВІД МИСЛИВЦІВ.А про бідних селян краще прикрити писка...
10 Лютого 2018, 08:33
В ТИХ КРУТИХ ПРОДАВЦІВ НА ПРИВОКЗАЛЦІ ЯК ПРАВИЛО Є СИНОЧОК МУСОР ЯКИЙ ЗРАНКУ ПІДВОЗИТЬ НА КРУТІЙ ТАЧИЛІ РАЗОМ З РІЗНИМ КРАМОМ СВОЮ МАМУЛЮ...
10 Лютого 2018, 08:36
От і стало все на свої місця
10 Лютого 2018, 08:39
Пагони валютникам чи мусорській криші
10 Лютого 2018, 08:57
Цыпленок жареный, цыпленок пареный<br/> <br/>Пошел по улице гулять.<br/>Его поймали, арестовали,<br/> <br/>Велели паспорт показать.<br/>Паспорта нету - гони монету.<br/>Монеты нет - снимай пиджак.<br/>Цыпленок жареный, цыпленок пареный,<br/>Цыпленка можно обижать.<br/><br/>Паспорта нету - гони монету.<br/>Монеты нет - снимай штаны.<br/>Цыпленок жареный, цыпленок пареный,<br/>Штаны цыпленку не нужны.
10 Лютого 2018, 08:58
Історична правда
10 Лютого 2018, 10:03
Про вирощене <br/>своїми руками сільська рада довідку дасть
10 Лютого 2018, 10:26
Якщо розгонять привокзальний стихійний ринок ,то Кіндер кращий мер України.
10 Лютого 2018, 10:38
Гнати всіх з привокзальної площі ,там стоять одні перекупники, які не платять податків! З людьми ,які продають свою ,вирощену продукцію, вести роз'яснювальну роботу,і знайти місце для них на ринку.
10 Лютого 2018, 10:57
Шановні, ви себе чуєте?<br/>Розігнати, розвалити, неможливо дійти, самогонки, риба, всіх проженем, хто не піде рштраіуємо і все заберем.<br/>Може, варто глянути з іншої сторони, самогонка і що там ще то до поліції, бо незаконне, а бабусь із молоком і цибулькою треба поважати, це їдять городяни і дійсно зробити їм окреме місце тут же, бо ми ут живемі безоплатно звсім, у бюджеті вистачмть пятірки відпарковок привокзальних.ІДавайте проявимо повагу та любов до бабусь.Багато них наші сільські родичі.Адже для Фастіудів, ВІтамінок і іншого всього на вокзалі місце є і проходу не мішають.
10 Лютого 2018, 11:06
Сьогодні Червономорда бабуся торгує цигарками та самогоном під червоним зонтиком,<br/> перед самим входом в вокзал викуплене місце для товарів з Польщі
10 Лютого 2018, 11:07
Польська кава на городі у бабусі не росте
10 Лютого 2018, 11:15
Той Червономордий мусор непотопляємий ,сидить посеред привокзальної площі та торгує на всі боки цигарками і самогоном.
10 Лютого 2018, 11:28
Деякі бабусі умудряються підторговувати польськими яблуками з опту
10 Лютого 2018, 11:37
Так про це більшість і пише! От чи владі це цікаво?
10 Лютого 2018, 12:24
Мені просто цікаво що будете жерти як придушете того селянина а неяка бл... не поцікавилась як це жити в селі як його виростити доглянути і до вас панів довести і ще доказати що воно твоє власне якісне без хіміі ДЛЯ ВСІХ бажаючих можу провести майстер клас по виживанню в селі на тиждень бо більш непротянете ЗАПРОШОЮ
10 Лютого 2018, 12:59
Стихійну торгівлю біля вокзала розігнати нахер, вже пройти не можна. Хай йдуть продають на ринок, чи жаба душить за оренду заплатити??
10 Лютого 2018, 13:15
В їх зарплата, і ліві доходи такі,що вони не їдять того,що ми, і їхнім батькам, дітям вистачає.
10 Лютого 2018, 13:26
Цитую: &quot;Якщо розгонять привокзальний стихійний ринок ,то Кіндер кращий мер України&quot;. Тобто, по твоєму, щоб стати кращим мером потрібно спочатку зробити бардак а потім його ліквідувати. Цікава логіка!
10 Лютого 2018, 13:49
Прогресуюючему мене жаба не душить я заплачу якщо ти до мене прийдеш за товаром бо я з цього живу і вам бажаю так жити і істи все натуральне щоб вас жаба не душила і дай Боже тобі летати не тільки ходити
10 Лютого 2018, 14:43
Орендну плату за що? За відсутність умов?За оренду чого? Які витрати понесе базар коли я продам пучок цибулі? І Кому? В карман контролера? Ви хочете сказати що через мене вже стільки років умови торгівлі на ринку не покращуються?
10 Лютого 2018, 15:04
Будь- ласка, неприємно переглядати коментарі, не хайте тих продуктів з того села, бо більшість самих ковельчан таки з тих же сіл і знають, що таке поле і цибуля і картошка. Дайте цим людям безоплатно місця, адже в міській
10 Лютого 2018, 15:04
Будь- ласка, неприємно переглядати коментарі, не хайте тих продуктів з того села, бо більшість самих ковельчан таки з тих же сіл і знають, що таке поле і цибуля і картошка. Дайте цим людям безоплатно місця, адже в міській
10 Лютого 2018, 15:06
Будь- ласка, неприємно переглядати коментарі, не хайте тих продуктів з того села, бо більшість самих ковельчан таки з тих же сіл і знають, що таке поле і цибуля і картошка. Дайте цим людям безоплатно місця, адже в міській раді також є люди, в яіких родина в селі. Чи важко відрізнити цигарки, самогон від цибудю з картоплею. Організуйте, це ж можливо, для цього ж Вас і вибирали, а не огульно забмрати самогон, цигарки та під шумок знову, як колись було штовхати цих бабусь. Це ж чиїсь матері....
10 Лютого 2018, 15:45
Мені не шкода тих десяти гривень аби вони ішли на благоустрій а не в карман (красномордих і чорно жоп... х) дайте умови та нічого переживем і це тримаймося у селюків спина крепка
10 Лютого 2018, 17:11
Привокзальна площа , це візитна картка нашого міста !!!!! Хватить терпіти цей &quot;шанхай&quot; , грязноту , бардак і антисанітарію ,нічого святого не має . Але багато хто із нас балакає як за кордоном гарно , чисто і т.д. Давайте почнемо з себе і підтримаємо владу ,яка цим стурбована і хоче привести &quot;привокзалку&quot; до порядку !!!!!!!!!!
10 Лютого 2018, 18:47
Давно пора прибрати цей смітник!!!!!!<br/>До вокзалу не пройти!!!! Сидять незаконно, то ще й не поступається, щоб пройти!!!
10 Лютого 2018, 19:09
А Я ТІЛЬКИ НОВУ ЗАКВАСКУ САМОГОНУ ПОСТАВИВ
10 Лютого 2018, 19:14
Як стояли сьогодні,так і стоять.ніхто не проводив ніякої роботи.їх розігнати ,хіба що зрушити паровоз на постаменті на них ,то може тоді повтікають
10 Лютого 2018, 19:17
Сьогодні отримали нову партію білоруських і донецьких цигарок на місяць вистачить
10 Лютого 2018, 19:24
То ж мають допродати усі цигарки самогонку та гнилу тараньку
10 Лютого 2018, 19:25
ПОПИТ НАРОДЖУЄ ПРОПОЗИЦІЮ !<br/> Шановні, ми усі купуємо у бабусь на привокзалці. Якщо б нам, покупцям - це було не потрібно - площа була б пуста. Цей стихійний базарчик - ознака країни третього світу, звичайно. І, безумовно, нам, населенню країни третього світу - допомагає виживати. Як продавцям, так і покупцям. Цим усе сказано. Втомитесь нас усіх розганяти. Дістали своєю розганяйлівкою. Дивіться, щоб і вас, панЬство ковельське, не погнали смердючою мітлою.
10 Лютого 2018, 19:42
Цей барак не потрібно було допускати. Починаючи з торгівлі молоком потрохи підєдналися фрукти з опту, саджанці,труси,носкі,різний шанхай. Хто це допустив? У паравозі і ялинках поховані ящики. Це позор для ковельчан. А в бабусь які торгують на асфальті може я б щось і купила б але як подумаю які це умови то мені стає гидко повна антісанітірія.
10 Лютого 2018, 19:44
Поки буде бардак і анархія ,толку не буде. Всіх загнати в базар і хай торгують і платять податки.
10 Лютого 2018, 19:54
Ті що купують на привокзальній площі &quot;&quot;дешевше&quot; ніж на ринку не полініться переважити покупку ,і зрозумієте чого дешевше. А ще + мікроби і антисанітарія.з туберкульозом,по місяцю продавали ,не знаючи ,що хворі.
10 Лютого 2018, 20:07
Який план по кількості оштрафованих бабусь за день на одного оновленого поліцейського з 1 січня цього року?
10 Лютого 2018, 20:09
Чому запустили молочний павільйон? Дуже зручно було купувати там сметану і молоко. І навіть якщо якась перекупка бодяжила молоко і сметану - їй виливали на голову, бо з павільйону один вихід, втекти було тяжче. І місця у павільйоні вистачало селянам, от перекупникам було спочатку незручно. А потім і вони позабивали себі місця і відтіснили селян. А хто цьому допомагав? Звичайно, КОНТРОЛЕРИ! Хіба перекупка буде тримати корову? Хіба що на балконі. Дайте знову працювати МОЛОЧНОМУ ПАВІЛЬЙОНУ !!!!!
10 Лютого 2018, 20:10
Сьогодні був там, прикро дивитися на той бардак. Приблизно половина тих хто там сидить і заважає мешканцям міста проходити до вокзалу це перекупщікі з мандаринами, товарами з Польщі, всякою дребєдєнню, один розумник там додумався навіть шапкі продавати шкарпетки. Так шо йдіть нахер, ті хто голосує тут про бідних бабушок і селюків, які молочко прийшли продати. Давайте вже в вокзалі будем продавати, а шо місця в переході достатньо всім вистачить
10 Лютого 2018, 20:36
Яка може бути торгівля в не встановленому місці.торговий відділ міськвиконкому відірвіть ж..пу від крісел і кави з кон'яком.це насамперед ваша робота і підключайте поліцію.
10 Лютого 2018, 20:39
Треба до паровоза приварити прилавки, щоб здалеку було видно що продають
10 Лютого 2018, 21:03
Земля йде із під ніг -як робити гроші
10 Лютого 2018, 21:05
В Червономордого мусора капає з носа в самогонку і на цигарки
10 Лютого 2018, 21:20
Щось того паровоза пофарбували мабуть дешевою фарбою, бо вже &quot;вигоріла&quot;.
10 Лютого 2018, 22:01
Дійсно ялинки спиляти ,паровоза на вторчермет- щоби не було куди перекупникам ховати ящики різне сміття чи імпровізовані прилавки
10 Лютого 2018, 22:06
Самі круті місця мусора роздають починаючи від входу у вокзал далі йдуть дешевші на дорозі так собі...
10 Лютого 2018, 22:08
МУСОРА БЕРУТЬ ГОТІВКОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ
10 Лютого 2018, 22:10
Можна викупити абонемент на місяць як у контролерів
10 Лютого 2018, 22:11
Продають сеператюги Україну по клаптику
10 Лютого 2018, 22:46
Видко у контролерів якісь особливі мобільні касові апарати що із гривні роблять долари
10 Лютого 2018, 22:48
Поломані ящики на ніч у ялинках то вже перебір
10 Лютого 2018, 22:49
Це такі новорічні прикраси.А Червономордий за діда мороза
10 Лютого 2018, 22:51
То як даєш гроші то мусора не підходять
10 Лютого 2018, 22:52
Там є старший мабуть зам Сороки
10 Лютого 2018, 23:48
Порядок починається від воріт міста ,далі нема про що говорити. РЖКП 1,2 то вже наслідки бардаку.
11 Лютого 2018, 09:44
Червономордий вже на посту тогує цигарками та самогоночкою
11 Лютого 2018, 09:48
Під яким зонтиком сьогодні-піду щось куплю
11 Лютого 2018, 10:21
Важко доведеться,це тільки нерви, людям і патрульним.
11 Лютого 2018, 10:33
Невже та Хамса така непотопляєма
11 Лютого 2018, 14:52
Сьогодні ще не борються з стихійною торгівлею.якась особливо продвинута продавчиня розклала миюч,і порошки за 4 метри від входу в вокзальний перехід.на бабусю з молоком не схожа.
11 Лютого 2018, 15:08
Де ти бачив польські яблука на базарі ,всі яблука з Чернівців. Ото в нас специ по продуктах. Гавно в дитинстві їв ,і зараз продовжуєш.
11 Лютого 2018, 17:22
Як розженуть бабусь з їхнім молочком та сметанкою - ото заживем!
11 Лютого 2018, 19:02
А головне - скільки робочих місць для нової поліції європейського зразку).
11 Лютого 2018, 19:35
Є пятдесят місць для торгівлі з землі в центральних проходах ринку.Вартість від 50 доларів.Можливе обілечування для звітності.
11 Лютого 2018, 19:37
Не знаю як яблука а циган з Чернівців забагато
12 Лютого 2018, 08:59
Червономордий з цигарками та самогонкою на своєму місці
12 Лютого 2018, 12:45
Ура! Сьогодні почали ,але дуже мляво.
12 Лютого 2018, 15:42
Ну &quot;заженуть&quot; селян наприклад в молочний павільйон за 10 грн. Але ж ще мабуть потрібно здавати на аналізи ветлікарю, наприклад. І за скільки? Думаю, що це ненереально. Була б якась площадка, де селяни могли б торгувати, з якимось прилавками, ну і щоб бескощтовно, за рахунок місто. Але ж все вже розпродано.
12 Лютого 2018, 17:37
Того паровоза давно пора в розход пустить бо той символ комунізму як магнітом притягує залишки красної сволочі.