У Ковелі відкрився кабінет допомоги для нарко-і-алко залежних людей

10 Лютого 2018, 09:58
3434

У Ковелі відкрився інформаційний центр «Шлях до волі».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Часто людина, стикаючись з проблемою, переживає її самотужки. Іноді їй здається, що виходу немає. Але вихід, шанс здебільшого є. Для того, щоб його побачити, у Ковелі створили кабінет допомоги. Адже саме потрібної і своєчасної інформації людині у такій ситуації і не вистачає. 

Інформаційний центр «Шлях до волі», засновником якого є Олександр Шилюк – голова однойменного Фонду, запрацював за адресою: вул. Грушевського, 2 (ІІ поверх міської друкарні). Посприяв у його відкритті міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Зазначається, що у центрі  готові допомогти кожному, хто має наркотичну чи алкогольну залежність, ВІЛ-позитивниму або члену сім’ї хворої людини; якщо потребуєте послуги медіатора (посередника у вирішенні конфлікту). Під час консультацій людям допоможуть зрозуміти, що робити у їхній непростій ситуації, куди звертатись, як діяти.

«Запам’ятайте: людина народжена, щоб бути щасливою! Це просте правило працює навіть тоді, коли все йде шкереберть, тому що в наших силах все змінити. Для цього потрібно просто прийняти рішення. Можливо наша допомога – це саме і є той перший крок до вашого нового життя. Телефонуйте 0673544363 - Олександр», – йдеться у повідомленні. 

 

Олександр Шилюк
Олександр Шилюк

Коментарі
10 Лютого 2018, 12:25
і що, будуть алкашам по 100 грам видавати зранку?
10 Лютого 2018, 13:00
Бояри))
10 Лютого 2018, 14:54
Доброго дня. Мене звати Олег. І я хронічний корупціонер і крадій. Ой, вибачте, помилився групою.
10 Лютого 2018, 16:20
Добре починання, але з коментарів видно,що це мало цікавить ковельчан,якщо така незрозуміла реакція на даний допис.
10 Лютого 2018, 17:02
Перше правило алкоголіка - нікому не розказувати що ти алкоголік! Друге правило алкоголіка - взагалі нікому не розказувати що ти алкоголік!
10 Лютого 2018, 17:39
Молодець Сашко, сам вибрався із наркозалежності і відтепер буде допомагати людям вибратись із цього лайна. Повірте, не багатьом вдалося покинути цю біду, адже багатьох з тих Ковельчан можна побачити тільки на кладовищі на жаль..... <br/>Успіхів тобі і допомагай людям!!!!
10 Лютого 2018, 19:50
Молодець, Саша. Це дуже круто. І потрібно. Люди звикнуть, і зателефонують)))
10 Лютого 2018, 20:11
А чим там причащатимуть? Пивком, метадончиком? Чи чимось міцнішим?
10 Лютого 2018, 20:43
Кіса! Наркоманів бивших не буває!
10 Лютого 2018, 20:46
Наркотик любит ждать! Киса мы тебя помним!
11 Лютого 2018, 12:34
Запишіть тата! Спасу немає...
11 Лютого 2018, 13:36
напиши тут адресу
11 Лютого 2018, 17:19
Ти вже підсіло?..
11 Лютого 2018, 20:17
Бачу, коменти пишуть переважно ті, кому байдуже. А тим, хто втратив близьку людину через таку біду як наркотики, бо не змогли допомогти, уже не смішно. Шкода, бо хороших людей забирає це зло, яких тепер дуже не вистачає. Тому й боляче. Допомагайте хлопці. Може хоч чиєсь життя врятуєте, а чиєсь щастя збережете.
11 Лютого 2018, 21:29
Будьте людьми!
11 Лютого 2018, 23:04
І мені допоможуть?