Туалетні крадії: у ковельському ресторані відвідувачі «винесли» тримач для туалетного паперу

11 Лютого 2018, 15:11
6619

У ковельському ресторані вкрали диспенсер для туалетного паперу.

Про це повідомляється на сторінці ресторанів «Classic» у Фейсбук.

«Знову прикрість— два чоловіки вирвали зі стіни і винесли «за пазухою» диспенсер для туалетного паперу. На фото гарно видно, як молодий чоловік заходить у вбиральню «струнким», а виходить досить таки «вгодованим», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, нещодавно цей ресторан опублікував відео як вандал трощить ліхтар.

 

Фото «До» відвідин вбиральні
Фото «До» відвідин вбиральні

Фото «Після» відвідин вбиральні
Фото «Після» відвідин вбиральні

Коментарі
11 Лютого 2018, 17:54
ТО МАБУТЬ ТА СУКА ЩО РОЗБИЛА ФАНАРЯ БІЛЯ КЛАСІКА
11 Лютого 2018, 18:18
Іди додому придурок отримаеш ремня
11 Лютого 2018, 18:35
На цигана з Чернівців схожий
11 Лютого 2018, 21:16
на хуя він похожий
11 Лютого 2018, 22:13
і шо ще ніхто не розпізнав цього "диспенсера"? Невже ніхто не знає цього гімняного злодіяку?
11 Лютого 2018, 22:28
Класік гарно придумав робити собі піар! Але невдало)))
11 Лютого 2018, 22:30
Це не докази: зайшов худим, вийшов вгодованим. Де реальні докази?? І що це взагалі за новина?? Брєд.
12 Лютого 2018, 00:25
Чого є всі новини,а про дві аварії по вул.Луцькій через непосипану дорогу офігенной службою Вереса нічого₴ МІСТО ПОСИЛАЄ АВТОДОР А ГРОШІ ОТРИМАЄ ВЕРЕС. Робота починається після того як балаку позвонять і попросять(СЛЬОЗНО) хоч трохи посипати
12 Лютого 2018, 01:22
классік вже піариться вже не знають куди тут піццю тикнути <br/> але той сучьониш точно замутив трохи бумаги вдома мабуть нема чим ...ідтертися <br/>одним словом підорів в ковелі хватає
12 Лютого 2018, 07:40
От скажіть , невже Ми така нація , що будемо оправдовувати вандалізм і ідіотізм певних людей....для чого? Тож видно на<br/> фото , що &quot;хлопці&quot; так би мовити ,по-ідіотськи розважаються ((( А тут вже почали про піар ... Та нащо їм піаритися, що то якесь &quot;подхалімне завєдєніє&quot;?куди б Ви ходили в Ковелі? В підворотню...покурити? ....чи ще що? НУ НАРОД СТАВ- ОДНІ ПРИДУРКИ НЕ ВИХОВАНІ, ІНШІ, ЯКІСЬ НЕДАЛЕКІ..... ДЕ ВИХОВАННЯ? Треба знайти- показати!!!що то за одні ? ....і тоді наступні &quot;придури&quot; , можливо задумаються чи робити так, чи нищити те, що зроблено для всіх!!!!!
12 Лютого 2018, 09:05
Відеокамери скриті в жіночому туалеті також і онлайн трансляція
12 Лютого 2018, 09:07
Біля коного унітазу відекамери
12 Лютого 2018, 12:06
Останнім часом Класік зіпсувався. Їжа, обслуговування на низькому рівні, зато ціни ростуть.