У Ковелі вантажівка в'їхала в бетонну опору мосту

12 Лютого 2018, 08:58
4482

Вчора,11 лютого, об 11:44 на вулиці Луцькій в Ковелі, унаслідок погодних умов водій вантажного автомобіля не впорався з керуванням та перегородив трасу в обох напрямках руху, а ще одна вантажівка в'їхала в бетонну опору мосту.

Про це повідомляється на сторінці ДСНС України у Волинській області у Фейсбук.

Ковельські рятувальники допомогли обом водіям та витягли обидва автомобілі.

 


Коментарі
12 Лютого 2018, 11:42
Це вже не перший раз, скоро мосту не буде, знесуть.
12 Лютого 2018, 12:08
Як добре посипані дороги що скоро машини мости позносять
12 Лютого 2018, 12:12
цн Товстиго так посипають дорогу ті, кому ти продав тендер на утримання доріг. Звертайтесь шановні водії в суд і подавайте позов проти Вересу. Це його бездіяльність. А міська влада мовчить, тому що їм Верес платить на карман гроші за мовчання. А комунальний відділ підписує акти на невиконані роботи. Ось так злочинно відмиваються гроші з мського бюджету.
12 Лютого 2018, 12:22
а ви знаєте скільки коштує мовчання Білодомівських ягнят? Лисий вересовський проговорився. 2000 доларів в місяць заноситься в комунальний відділ. Стільки коштує бездіяльність Вересу.
12 Лютого 2018, 13:22
а ви подивіться що коїться в центрі міста!!!! Проїхати можна тільки по центру дороги. Решта від бордюру на відстань 2 а то й три метри покрита льодом. Цщму влада не примушує ВІеремс виконувати свої тендерні зобов"язання просто незрозуміло. А так звані кармани на зупинках і стоянках? Їх теж має чистити Верес. Товстига, чому Верес не виконує своїх тендерних зобов"язань?
12 Лютого 2018, 13:52
цікаво хто людям відшкодує збитки, ніхто, бо акта про стан доржнього покриття напевно ніхто не сладав. Ні поліція, ні влада.
12 Лютого 2018, 14:09
читай вище. там написано чому мовчать ягнята.
12 Лютого 2018, 15:16
Верес сміється та рахує грошики
12 Лютого 2018, 17:42
верес сміється, а Товстига з мером сядуть.
12 Лютого 2018, 17:49
І чорт того моста бери, нехай зносять! Залізниця всеодно тихенько здихає...
12 Лютого 2018, 23:08
Чорт мости забере, здохне залізниця, а потім потроху все інше..... Слава Україні!
13 Лютого 2018, 11:13
Україні - слава, а зрадникам при чинах та в погонах - ганьба!
13 Лютого 2018, 14:45
Згідний.
13 Лютого 2018, 16:44
3 аварія в той міст Верес "харашо" посипає
13 Лютого 2018, 16:44
3 аварія в той міст Верес "харашо" посипає
15 Лютого 2018, 00:45
Якби мене янукович молодший (земля йому камнем) не віджав у Шлюєва і не записав на підставних продажних сябрів, то такого б посипання не було...
19 Лютого 2018, 18:10
Лисий з Вереса злодій постійно поїть Т..ся і шушару таку.