Ковельська мерія буде судитися із фірмою «Верес»

12 Лютого 2018, 16:50
5552

Головуюча на сьогоднішній апаратній нараді у міськвиконкомі секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк поцікавилася у начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрія Стернічука відносно переможця тендеру із зимового утримання доріг ТОВ «К.П.Верес».

«Складені акти-претензії, направлено відповідний лист. Буде вирішуватись питання щодо розірвання договору по зимовому утриманню доріг. Ну це воно буде не так швидко. Це все йде в судовому порядку», – доповів Андрій Васильович.

Наше видання вже неодноразово повідомляло, що у мерії створили спеціальну комісію, яка перевіряє роботу цієї приватної фірми, у складі Андрія Стернічука, його заступника Сергія Дудки та директора КП «Добробут» Ігоря Михалевича. Втім, якщо присутність перших двох посадових осіб у комісії є цілком логічною, то зовсім не зрозумілою є поява там керівника підприємства, яке під час тендерів на проведення робіт виступає конкурентом «Вересу».

Директор по комунальному господарству ТОВ «К.П.Верес» Олександр Балак не погоджується із критикою з боку місцевої влади.

«Всього передбачено в бюджеті 746 тонн піщано-соляної суміші, із них – 610 тонн піску і 136 тонн солі. В попередні роки ми замовляли завжди 2,5-3 тисячі тонн піску і 4-5 вагонів солі. Чотири вагони ми мішали, один – ставили в резерв, по 10 тонн ЖЕКам дати, щоб вони не однією сіллю посипали. І в розрахунку передбачено на чотири місяці наші витрати, які згідно терміну завдання, вартість тендера 529 тисяч гривень», – пояснював він на одній з профільних нарад.

Чому ж так мало влада замовила піщано-соляної суміші? Відповідь на це питання має знати Андрій Стернічук, який проводив тендер та підписував із «Вересом» договір на зимове утримання доріг. 

Коментарі
12 Лютого 2018, 19:05
не гони пургу. ти йшов на тендер і вказав, що у тебе є техніка, персонал, піщано- соляна суміш. А коли виграв ендер,вівши владу оману(підкупивши Товстигу), то почав просити гроші на сіль. А більше ти нічого не хочеш. Виграв тендер і маєш тепер забазпечити все тим коштом, який ти вказав у тендері. Аферюга хренов. То коли ти був заступником і возив сніг за державні кошти і відмивав їх через "Ідею". як тебе ще тоді не посадили сучонка? А дерева в січні садив на 160 000 (30 000 доларів по тому курсу). Розкажи ковельчанам за щщотебе луцька прокуратура совала і за скільки відкупився. А локомотив хто пустив по вітру? А гаражикі ти за які гроші набудував і нахапав на Сільмаші? А скільки ти фіктивно нарізав дерев і відмив державні кошти. Де ті дерева. Ковельтепло могло б топити такою кількістю дров весь Ковель на протязі трьох років мінімум. Авсе тому, що це липа підписаная Товстигою. тіх дров і дерев і в помині не було. А як ти аферюга, збираєшся різати дерева за 28 копійок, як ти вказав в тендері? Заллишилось ще тобі продати тнедер на прибирання міста і вивезення сміття і Ковель можна буде викреслювати з мапи України. Баланда повинен сидіти у першу чергу.
12 Лютого 2018, 19:18
Давно пора з ними розірвати договір!!!!! Неділя ранок скільки машин з кюветів витягували????? Ще такого не було.....Сором!<br/>Дороги мають посилатися в 5 ранку, а не в 12))))
12 Лютого 2018, 19:18
В статті пишуть, що Михалевич був конкурентом Вереса в тендері. Він був не конкурентом а жертвою афери балака з Товстигою. І нехай Баланда не нявчить що 500 000 йому мало. Сам назвав таку суму, щоб виграти тендер. Він думав, що після цього йому надурняк підпишуть акти НЕВИКОНАНИХ робіт, як при утриманні праків і свої гроші вони всеодно відмиють. Але ковельчани не дурні, афера була помічена зразу. І за це ще хтось має поїсти сухарики років з 10 на маневицькій зоні.
12 Лютого 2018, 19:18
Балак привик красти , а не працювати чесно.
12 Лютого 2018, 19:20
Через ВЕРЕС місто потопає в смітті ! А колись мало статус найчистішого.
12 Лютого 2018, 19:25
такі самі з Вереса і управителі будинками. Кругом завал, сміттєвоз не їхздить, а чкщо їздить то без графіку. І доречі номери і реєстаційні документи так і залишились у нього фальшиві.
12 Лютого 2018, 19:27
Міська рада повинна негайно розірвати всі тендерні угоди з Вересом по причині злочинного невиконання умов тендерів. І в подальшому про допус їх до тендеру не може бути і речі.
12 Лютого 2018, 19:36
і за ті пошкодження, які вчора отримали фури на вул. Луцькій повинен заплатити Балак. Це його вина. Дорога була не посипана в такому відповідальному місці. там і літом небезпечна ділянка, а то зима. А Баланда як пацан 15 річний.
12 Лютого 2018, 19:49
Верес то є не професіонали, і супермаркет Верес то є погань, шкода продавців які там працюють за таку зп і відношення!!
12 Лютого 2018, 20:53
Акти невиконаних робіт оплачуються окремо від гонорару за &quot;виграш&quot; тендера.
12 Лютого 2018, 20:54
Мені дуже цікаво те, наскільки компетентний журналіст даного видання, він знає хто повинен бути у комісії, а про те яким повинно бути наше рідне місто ані слова. Виникає риторичне питання - ціна яку платить Верес? Скільки можна писати про те, що не вистачає піску, солі, грошей. Якщо ви незалежне видання - напишіть про стан доріг на території Ковель 2. Вже майже цілий тиждень після снігопаду, а жодної піщинки суміші там ще не впало. Пане Балаку, замість того щоб платити журналісту та скиглити, краще купіть машину піску і посипте вул. Симоненка де СШ, дитячий садок.......проживають прості мешканці міста.
12 Лютого 2018, 22:32
Аварій через слизьку дорогу вчора було багато! Все не посипані дороги! Машини на мінімальній швидкості заносило! <br/>Поліція хай фіксує , а Балак компенсовує!
12 Лютого 2018, 22:59
Приємно зауважити з коментарів, що люди повставали з диванів і можуть повпливати на недолугих працівників &quot;Вересу&quot;. Невже &quot; льод тронулся, господа&quot;?
12 Лютого 2018, 23:06
Вересу за чотири виїзди в січні заплатили сто шиісят тисяч. Бабло на журналюгу значить є
12 Лютого 2018, 23:39
Як раз до кінця зими все закінчиться і зима ,і суд.такщо помипати не треба буде...і хто ж перевірить ті тони,а місто заплатить за роботу ,як завжди...
12 Лютого 2018, 23:42
Скоро зима закінчиться.такщо представляти неякісну роботу не буде чим...хто перевірить ті тони піску і солі.а місто як завжди заплатить за неякісну роботу...Цікаво спитати у мерії,коли ж буде встановленно смітники для сортування сміття...
13 Лютого 2018, 01:13
Андрій знову промахнувся,певно старіє.Попереджали не роби бяки місту,не послухався. Тримай чорну монету...
13 Лютого 2018, 08:02
це той Пітух що в інтерв&quot;ю газеті розказував Що Верес працює по новому тому й повигравав тендери. То що, бездіяльність і відмивання бюджетних коштів і підкуп чиновників то і є робота по новому? Хотілося почути думку Товстиги з цього приводу. Нехай теж дасть інтервю газеті і розкаже які такси зараз діють в мерії.
13 Лютого 2018, 10:25
А причому тут влада до тендера.Тенднр дятли проводило Прозоро ,як хотіли Пеніс,Стасючка і Вера-прос......а.Я думав що я самий &quot;розумний&quot;,а є ще розумніша від мене.
13 Лютого 2018, 10:30
Та того півня балака за дві ноги роздерти мало за таку роботу....воно йому ще боком вилізе.
13 Лютого 2018, 10:39
Ти ще більший Дятел як я.Тендер по ініціативі Пеніса,Стасючки і Верки прос....и проведено через Прозоро.То причому тут влада?Правильно що контролюють.
13 Лютого 2018, 11:09
Чого розвонялися на весь Ковель? Зима в цьому році аномально тепла, снігу майже нема. Що чистити, асфальт? Вас всіх жаба душить, що ми гроші отримуємо за роботу!
13 Лютого 2018, 11:40
ВЕРЕС не домоуправителі, а домомучителі!!
13 Лютого 2018, 11:41
Якщо не розірвуть договір це означатиме, що чиновники міста знову взяли хабар!!!!
13 Лютого 2018, 11:59
тендер проводить ПРОЗОРО, але до тендеру допускає тендерна комісія, яку очолює Товстига. Як до тендера могла бути допущена фірма, яка не має відповідного обладнання, персоналу, матеріалів ( того ж піску з сіллю)? Чим вони збирались обслуговувати дороги? Тим папірцем, що Балак мазав про укладену угоду на поставку хімреактивів? То нехай тим папірцем Товстига собі дупу підітре. А допущений до Тендеру Верес був через хабар Товстизі і щомісячну МЗДУ 2000 доларів, за словами лисого. Так що ти 1 і є повний телепень
13 Лютого 2018, 12:06
Ворон ворону око не виклює
13 Лютого 2018, 14:02
уявити собі навіть не можу, що було б якби у влади вистачило розуму ще прибирання міста і вивіз сміття повністю Вересу віддати. Мабуть черви вже б і біля міської ради лазили.
13 Лютого 2018, 16:44
МІСЬКА ВЛАДА ПОДАЄ В СУД , НЕ ПРАВИЛЬНО ВЕДЕ І ПОДАЄ ДОКУМЕНТИ ,СУДДЯ ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ НА КОРИСТЬ ВЕРЕСУ,А МІСЬКА ВЛАДА НЕ ВЧАСНО ПОДАЄ АПІЛЯЦІЮ- ОСЬ ЯК БУДЕ ,І ВСІМ ДОБРЕ А ВИ ЛОХІ !!!!!
13 Лютого 2018, 16:44
МІСЬКА ВЛАДА ПОДАЄ В СУД , НЕ ПРАВИЛЬНО ВЕДЕ І ПОДАЄ ДОКУМЕНТИ ,СУДДЯ ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ НА КОРИСТЬ ВЕРЕСУ,А МІСЬКА ВЛАДА НЕ ВЧАСНО ПОДАЄ АПІЛЯЦІЮ- ОСЬ ЯК БУДЕ ,І ВСІМ ДОБРЕ А ВИ ЛОХІ !!!!!
13 Лютого 2018, 16:44
МІСЬКА ВЛАДА ПОДАЄ В СУД , НЕ ПРАВИЛЬНО ВЕДЕ І ПОДАЄ ДОКУМЕНТИ ,СУДДЯ ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ НА КОРИСТЬ ВЕРЕСУ,А МІСЬКА ВЛАДА НЕ ВЧАСНО ПОДАЄ АПІЛЯЦІЮ- ОСЬ ЯК БУДЕ ,І ВСІМ ДОБРЕ А ВИ ЛОХІ !!!!!
13 Лютого 2018, 17:53
якщо юрист міської ради хоче всидіти на своєму місці, він все офформить правильно. В іншому разі його просто можуть позбавити і роботи і переспективи на майбутнє, як юриста. Піде двірником на Верес. Запам&quot;ятайте одне, всі дії клади, комунального відділу, діяльність Вересу, виконання ним тендерних угод, фіксуються щохвилинно і щоденно. Прийде час і все це вилізе боком в першу Чергу Кіндеру.
13 Лютого 2018, 18:18
ото правда!!!
13 Лютого 2018, 23:25
Будемо сподіватись , що комусь щось вилізе, тільки 26 років у Ковелі таких випадків не було ( а може ми щось пропустили?).
14 Лютого 2018, 11:48
І що тому юристу буде? Якої ще перспективи його позбавлять? Трудові відносини..<br/> І Яка взагалі перспектива для юриста в міській раді?
16 Лютого 2018, 00:36
Аби дрова були з спиляних дерев в місті замість газу для котелень