За тиждень роботи патрульні Ковеля оформили адмінматеріалів на майже 130 тисяч гривень

13 Лютого 2018, 10:19
4301

У суботу, 10 лютого, минув рівно тиждень, відколи у Ковелі запрацювала патрульна поліція.

Про це повідомляється на сторінці волинських патрульних у Фейсбук.

Всього лише за ці перші 7 днів полісмени винесли 247 постанов на суму понад 50 тисяч гривень. Більшість з них – за порушення правил користування ременями безпеки та використання засобів зв'язку за кермом (штраф за це – 425 гривень). Тому патрульні закликають ковельчан пристебатись та не розмовляти по телефону в дорозі, адже життя – дорожче.

38 адміністративних матеріалів оформлено в сфері охорони публічної безпеки. З них 19 – за розпивання алкоголю в громадських місцях, 6 – за дрібне хуліганство, 5 – за порушення вимог пожежної безпеки.

Окрім того, 5 протоколів складено за вчинення дорожньо-транспортних пригод, 7 – за керування транспортними засобами в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, 2 – за залишення місця автопригоди. Загалом, до суду спрямовано 15 протоколів на загальну суму майже 75 тисяч гривень.

Окрім цього, протягом тижня керівник відділу патрульної поліції Тарас Михалко провів ряд зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та інших правоохоронни органів. Також, цього тижня розпочинаються зустрічі з представниками сфер освіти, культури, громадських організацій – для тісної взаємодії, втілення заходів щодо профілактики правопорушень, зокрема серед молоді, роботи з дітьми у навчальних закладах. 

Коментарі
13 Лютого 2018, 14:04
Молодці. Так дєржать!!!
13 Лютого 2018, 14:22
То кому з поліцейських валютники тепер платять на кишеню за право стовбичи
13 Лютого 2018, 15:21
В поліції руки короткі, щоб їх дістати.<br/>Коли перестануть платити тоді і право &quot;стовбичи&quot; втратять.<br/>Їх менти охороняють.....кормушка все таки!
13 Лютого 2018, 16:02
Зараз треба не валютчиків, а наркоманів розганяти, а то вже розвелося...
13 Лютого 2018, 17:40
Розігнали базарчик на привокзальній площі, бо не оформлені документи у продавців на торгові місця і не мають дозволів на здійснення торгівлі, коротше - треба робити по закону, в середині ринку торгують на законних підставах! От усі &quot;бабусі-самогонщики&quot;, &quot;білоруси&quot;, &quot;поляки&quot; і в тому числі селяни з своїми екологічно чистими продуктами мабуть пішли оформлятися. А от перед &quot;Ажуром&quot; майорить величезна поляна з штучних квітів, тут мабуть діють перехідні положення, як і для валютчиків, які як стояли так і стоять. Може вони працюють агентами від обмінника, розташованого в &quot;Салюті&quot; на законних підставах,
13 Лютого 2018, 17:41
Ця статистика доводить, що поліція це каральний орган нашої олігархічної влади. І її перетворюють в ще одного наповнювача бюджету. Податки народ заплатив, компослуги заплатив, ПДВ коли будь що купляє теж платить. Ну то нехай поліція ще з них трохи грошей видушить ! А скільки поліція затримала бандитів ? А скільком аваріям запобігла ? Де ця статистика ? А ну так, це не обов'язково ! Головне щоб ще пару протоколів склав. Сволота поліція наша, і влада теж.
13 Лютого 2018, 19:38
Сьогодні бачив як крута поліція на пішоході розворот робила і зустрічну не пропустила а пішохід і не знав куди вже іти цікаво собі теж протокол виписали
14 Лютого 2018, 00:43
Штрафують за ремінь - клоуни...<br/>Бабусь розігнали - борці за справедливість... Це нажаль усе на що здатна наша поліція! Ганьба!
14 Лютого 2018, 05:22
Вам не поліцію, а здороаенного рудого німака з батогом треба. Правильно поліцаї роблять, що а дупу вам не заглядають, а деруть, як котів ср.....них.
14 Лютого 2018, 07:53
Залишки бабусь це знову ж таки звичайні місцеві перекупниці які якимось чином мають індульгенцію та якісь приференції у мусоров
14 Лютого 2018, 09:55
Ця сволота піздополіцейська даже законів незнае сама всіх
14 Лютого 2018, 12:00
Наповнимо державний бюджет за рахунок штрафів і будемо процвітати, як стіни від плісняви! Ура?
14 Лютого 2018, 23:36
Молодці ремень безпеки в місті дуже впливає на безпеку дорожнього руху при швидкості 50 км ще він не спас ні одного водія а показники які Вам доводять і ви пишити це соромно за тиждень виявили 7 водіїв за керування в нетверезому стані Ваша робота як пишите це поповнення бюджету а не безпека руху подивіться на дороги і стан доріг
16 Лютого 2018, 00:32
Дайте можливість обілечувати бабусь з молочком та червономордих з цигарками та самогоном впасеним свиноконтролерам від Сороки-бо вже не мають що жерти
16 Лютого 2018, 22:34
Чергова надзвичайна подія в суді: невідомий чоловік з сокирою забіг у двір Солом'янського суду і розбив біля 10 автівок.
16 Лютого 2018, 22:35
На все свій час