Фестивальна: через рух вантажівок руйнуються будинки

15 Лютого 2018, 16:50
8758

Нещодавно до редакції газети «Вісті Ковельщини» звернулися члени громадської організації, яка об’єднує ветеранів АТО. Вони попросили сприяння у вирішенні проблеми, яка непокоїть мешканців вулиці Фестивальної, що у Ковелі.

Про це пише на своїх шпальтах видання.

«Протягом останнього часу по нашій вулиці стали інтенсивно курсувати великовагові вантажні автомобілі, – розповіли вони. – В результаті почали руйнуватися будинки, розташовані тут, дорожнє покриття.

Із наболілим питанням ми зверталися до міської влади і просили заборонити рух по вулиці Фестивальній великовагового вантажного автотранспорту, адже раніше цей рух здійснювався по вулиці Тимошенка.

– Що ж вам відповіли? – поцікавилися ми.

– Заступник міського голови Андрій Товстига у листі, який готував начальник житлово-комунального відділу Андрій Стернічук, написав, що встановлення дорожнього знака, який би заборонив рух вантажного транспорту по Фестивальній, недоцільне, оскільки ця вулиця з’єднує вулиці мікрорайону Ковеля-2, від якої транспорт рухається в інших напрямках, у  тому числі – до прилеглих пунктів району і області. Зрештою, приїдьте самі і порозмовляйте з місцевими жителями.

Ми відгукнулися на запрошення ветеранів АТО і побували на згаданій вулиці Фестивальній, порозмовляли з людьми. Ситуація, справді, складна, що засвідчують фотознімки, які ви бачите. Вона, на наш погляд, потребує серйозного вивчення фахівцями комунальних служб і прийняття конкретного рішення. Можливо, почати слід із встановлення знака, який би обмежував тоннажність вантажного автотранспорту?

Що стосується вулиці Тимошенка, то нічого дивного у тому, що водії її об’їжджають, нема: вона «розбита» дощенту і рухатися нею дуже складно. У свій час, десь у 80-их р., напередодні Олімпійських ігор у Москві, планували побудувати об’їзну дорогу довкола Ковеля. Але, як тоді нерідко бувало, хотіли як краще, а вийшло, як завжди: об’їзну збудувати не встигли і пустили потік автомобілів вулицею Тимошенка, яка мала статус державної.

Нині вул. Тимошенка віднесено до доріг міжнародного значення, але в силу змін в законодавстві її необхідно доглядати і ремонтувати за рахунок місцевого бюджету. А бюджет цей, як відомо, не гумовий, на всі вулиці, які потребують ремонту, його при  найбільшому бажанні влади не вистачить.

В будь-якому випадку проблема, порушена ветеранами АТО, вимагає розв’язання. Очевидно, що без допомоги київської і луцької влади тут не обійтися, адже вулиця Тимошенка має загальнодержавне значення і нею повинні курсувати багатотонні вантажівки, які нині руйнують дорожнє полотно і будинки на вулиці Фестивальній. Без втручання депутатів міської і  обласної рад, облдержадміністрації і уряду тут, очевидно, не обійтись. До речі, торік обласна влада обіцяла допомогти у співфінансуванні ремонтно-будівельних робіт, але далі обіцянок справа не пішла».

 



 

Текст: Михайло КУЗЬМУК.

Фото: Мирослав ДАНИЛЮК.

Коментарі
15 Лютого 2018, 19:11
А де пініс? Без його нічого не вирішиться!
15 Лютого 2018, 19:47
Були б перемички було б все добре)))
15 Лютого 2018, 19:59
Оком видно,що будівництво цього будинку велося з порушеннями.Тепер шукають винних.Бригада будівельників схалтурила.
15 Лютого 2018, 20:35
Там в кожному будинку є значні руйнування,і будівельникі невинні.Проживаємо тут 40 років і ніколи такі великогабаритні фури не їздили!В будинках все "трищіть",коли такі "софікі"проїзджають.
15 Лютого 2018, 20:39
Фінансування на ремонт дороги по вул.Тимошенка,пішло на дорогу до будинків місцевих "царьків"
15 Лютого 2018, 22:49
по 1му сплячому менту на впроти хати, а краще блоки фундаментні шахматкою, там їдуть лише місцеві.
16 Лютого 2018, 01:12
Помиляєтеся,там їдуть всі автомобілі які проїзджають транзитом через Ковель.
16 Лютого 2018, 02:30
До чого тут вантажівки, якщо будівельники чи проектувальники забули покласти перемички??????
16 Лютого 2018, 10:21
які перемички клоун
16 Лютого 2018, 10:22
вантажівки нахрен з тої дороги хай по обїздній їдуть яку вони розбили вщент
16 Лютого 2018, 10:55
Бред сивої кобили! Причиною руйнування стала економія цементу.
16 Лютого 2018, 11:59
Люди по вулиці Грушевського або дуже рано або дуже піздно така ж сама історія.В мене там живе мати, коли фура наїзджае на каналізаціоний люк, на дорозі ,хата трясеться! Це центральна вулиця міста!
16 Лютого 2018, 13:40
Доки в Україні бардак, буду вдвічі перевантажувати фуру. Нехай будинки ходором ходять, мені плювати, це ж мій заробіток. Хто фуру зважить? А якщо і примахається поліцейський злидень, дам йому 30 срібних і поїду далі.
16 Лютого 2018, 14:29
неозброєним оком видно, що просіла стіна над вікном, де цеглу поклали без перемички, або поклали на арматуру малого діаметру, і без привязки до основної стіни. І це могло бути із-за землетрусу малої амплітуди.<br/>ПОРУШЕНО БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ.
16 Лютого 2018, 16:38
Правда кажуть:&quot;Ситий - голодному не товариш&quot;, бо коли своя хата руйнується, то - біда , а коли чужа , то посміємося і скажемо , що винен сам хазяїн. Але сьогодні у нас , а взавтра на вашій вулиці.
16 Лютого 2018, 16:41
А як дітям в школу ходити, коли фури їздять, а тротуару нема?
16 Лютого 2018, 18:17
Цей будинок ще п'ять років потому був із тріщинами і цоколь розвалювався, на вул. Володимирській якщо іде грузове авто то будинки аж дрежать, побудували на плавунах, зекономили на фундаменті і хочуть щоб будинок стояв 100 років.
16 Лютого 2018, 18:38
&lt;p&gt;з васильовичем згідний ще додам ФУРАСТ І ОБЄКТИВНИЙ АРХІТЕКТОР ЦЕ ДВА [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА]&amp;nbsp;ТЕЖ. IP&amp;nbsp;37.55.180.83&lt;/p&gt;
17 Лютого 2018, 00:42
Засрали форум матами і образами, що і читати противно
17 Лютого 2018, 21:09
гіб
17 Лютого 2018, 21:09
&lt;p&gt;гіб [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА]&lt;/p&gt; &lt;p&gt;IP&amp;nbsp;37.55.180.83&lt;/p&gt;
17 Лютого 2018, 23:27
&lt;p&gt;[ОБРАЗА І НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] IP&amp;nbsp;37.55.180.83&lt;/p&gt;
17 Лютого 2018, 23:27
&lt;p&gt;[ОБРАЗА І НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] IP&amp;nbsp;37.55.180.83&lt;/p&gt;
18 Лютого 2018, 01:56
Ти б до психіатра сходив
18 Лютого 2018, 01:58
Чорт їх бери ті будинки, хай розваляться швидко і повністю, їх куркулі будували. Нормальна людина повинна жити в комуналці, 6 квадратних метрів на душу.
19 Лютого 2018, 18:05
...це той ЛІКАР що з ВАСИЛЬОВИЧЕМ разом лежав і втік з лікарні!!!