Відомий ковельський співак Аркадій Войтюк святкує 29-річчя

17 Лютого 2018, 13:00
7040

Співаку з Ковеля Аркадію Войтюку виповнилось 29 років.

З нагоди дня народження він на своїй сторінці у Фейсбук опублікував дитяче фото.

«29! Цей малий ще не знає, яке прекрасне життя його чекає», – написав Аркадій у дописі.

 

 

Співака також привітали колеги з «VIP Тернопіль».

 

Коментарі
17 Лютого 2018, 15:07
Аркадійчику! Любимо тебе, вітаємо із Днем народження. Ти особливий був ще в дитинстві. Дуже добре, позитивне, миле дитя. Бажаю тобі завжди бути гарним мужчиною, чоловіком, батьком, сином. Радувати оточуючих своїм інтелектом, вихованістю, добротою, гумором! Тобі цього не позичати - лише збільшувати у кількісному порядку.
17 Лютого 2018, 18:54
А чому не вітаєте ковельчан, які, можливо, не стали настільки популярними (до пори до часу), але які заслужили своєю працею на те, щоб їх згадали. Що зробив Войтюк jr. для ковельчан?
17 Лютого 2018, 20:17
Правильно кажеш !!!))
17 Лютого 2018, 20:27
Що справедливого жаба душить? А що ти зробив для Ковеля гівнюку справедливий ???
17 Лютого 2018, 21:07
<p>[НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА]</p> <p>IP 37.55.180.83</p>
17 Лютого 2018, 21:35
Ти правильно сказав...
17 Лютого 2018, 21:57
Вітаю!!! Творчого натхнення та здоров'я!!!
17 Лютого 2018, 22:53
Дибіл з дибілів
17 Лютого 2018, 23:33
Вже мабуть набухався...
17 Лютого 2018, 23:36
<p>[ОБРАЗА, ПОГРОЗА І НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] IP 37.55.180.83</p>
18 Лютого 2018, 11:19
Має людина талант, а бездарі від цього бісяться! Успіхів тобі Аркадію!
18 Лютого 2018, 13:00
А чому цього таланта баба кинула?
18 Лютого 2018, 15:57
Бо я дурепа. не любила його ніколи. Чекала зірок із неба. А тут - земля. Планета нічого така, але - не світить. Не зоря.
18 Лютого 2018, 19:49
де ви бачили талант?
18 Лютого 2018, 20:19
Васильович, ти що, на постійному ІР сидиш? Переходь на динамічний, вичислять кому не потрібно...
19 Лютого 2018, 00:50
Бачив його (і вболівав за нього на Х-факторі). І все. Його більш ніде не чути. А... і ще в КВНі незначні ролі. Не такий він й ВІДОМИЙ
11 Березня 2018, 17:48
Читаючи коментарі, можна зрозуміти, що тут зібралося безліч людей, які заздрять Аркадію, а тому хочуть йому "насолити".Люди, може вже досить обсирати співака, у якого реально є талант і нормальні тексти пісень, а не усілякі сучасні дурниці!!!Усі ви відправляєте його в АТО, а самі що?Ковельчани зараз бурхливо обговорюють Войтюка, обливають його брудом, певною мірою соромляться, а тоді, коли він був на Євробаченні і Х-Факторі, то всі пишалися тим, що вони його земляки.Перш ніж говорити щось погане про Аркадія, подивіться на себе і на те, чого ви добилися!!!Аркадій, тобі я бажаю завжди залишатися таким, як ти є і не звертати уваги на людей, які просто тобі заздрять.