У Ковелі збирають кошти для чоловіка, який після ДТП знаходиться у комі

23 Лютого 2018, 11:00
Томчук Олександр 11197
Томчук Олександр

Рідні та небайдужі збирають кошти для Томчука Олександра Володимировича, який, 21 лютого, потрапив у ДТП на трасі Доманове-Ковель і нині знаходиться у важкому стані, в комі.

Про це повідомляє Максим Цірук на своїй сторінці у Фейсбук.

 

«Потрібна фінансова допомога нашому колезі та товаришеві. Всі кошти підуть йому на допомогу та реабілітацію.Не будьте байдужими!!! Зовсім молодий чоловік має дружину та двох малолітніх дітей», – пише він і додає номер карти.

Усі небайдужі можуть перерахувати кошти на карту ПриватБанка:

4149 4391 0088 9199
Сметюх Богдан Борисович 

Коментарі
23 Лютого 2018, 14:34
Це та ДТП в якій було розбито АUDI у дерево? Повністю розбита задня частина машини.В хлам!
23 Лютого 2018, 15:06
А де сума? В мене є конкретні тарифи на безкоштовні реформовані мною медичні послуги. Пишіть скільки треба, не стидайтесь...
23 Лютого 2018, 19:34
Якщо це митник або прикордонник то треба допомогти
23 Лютого 2018, 20:06
А є різниця чи це митник чи прикордонник?це людина яка потребує допомоги...Я добре знаю пострадалого і його сім'ю і прошу всіх хто скільки може давайте допоможемо ...
23 Лютого 2018, 22:43
А ганяв він сука як бєшаний
23 Лютого 2018, 22:46
Нє митнику не дам
23 Лютого 2018, 22:51
То він що задом їздив
24 Лютого 2018, 00:28
А хто тепер не ганяє?людина в біді ніхто нікого не звинувачує тільки просять допомоги хто може а коменти зайві.Друзі,знайомі та просто небайдужі люди давайте допоможемо хто скільки може ...Ми ходимо всі під Богом!!!
24 Лютого 2018, 08:40
Коли їдеш в маршрутці і бачиш як гнида нічого не бачучи віїзжає задом і водій мусит гальмувати та всіх пасажирів зносить вперед то виникають певні побажання
24 Лютого 2018, 08:59
Дай боже йому здоров'я.
25 Лютого 2018, 11:08
Так що це було? Авто чи авіакатастрофа?
25 Лютого 2018, 12:24
Помер Саша!Нехай земля буде пухом,тобі!
25 Лютого 2018, 23:46
Жалко малих діток які осталися без татка ВІЧНА ПАМЯТЬ ТОБІ САША І ХАЙ ЗЕМЛЯ ТОБІ ПУХОМ;(Спи тихенько спочивай в своїй домовині, а ми будем тебе памятать яким був до нині, хоч біда така прийшла будем памятати, скільки ти зробив всім добра ми це незабудем.;(
31 Жовтня 2018, 17:58
Він мені винен з Богданом 4800 дол!<br/>Я просив 4 роки щоб повернув ! Він казав ще трохи і віддіасть тому що він нікуди не втікає!<br/>А тепер що!<br/>Виходить я йому дав ще до аварії допомогу ! Я бажаю йому зоровя але не треба брехати!
31 Жовтня 2018, 17:59
Він мені винен з Богданом 4800 доларів !<br/>Я просив 4 роки щоб повернув ! Він казав ще трохи і віддасть тому що він нікуди не втікає!<br/>А тепер що!<br/>Виходить я йому дав ще до аварії допомогу ! Я бажаю йому здоров'я але не треба брехати!
31 Жовтня 2018, 17:59
Він мені винен з Богданом 4800 доларів !<br/>Я просив 4 роки щоб повернув ! Він казав ще трохи і віддасть тому що він нікуди не втікає!<br/>А тепер що!<br/>Виходить я йому дав ще до аварії допомогу ! Я бажаю йому здоров'я але не треба брехати!