У Ковелі відбулось обговорення нових тарифів на проїзд у маршрутках

23 Лютого 2018, 18:06
5832

Сьогодні, 23 лютого, відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифів у ковельських маршрутках. 

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Нагадаємо, що нині запропоновано встановити вартість проїзду для дорослого населення у розмірі 4 гривень (замість 3 гривень), для студентів – 3,50 гривень (замість 2,50), а школярі платитимуть 3 гривні (замість 2 гривень).

За словами головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Інни Товстиги є кілька причин для прийняття такого рішення. Зокрема, подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, значно зросла мінімальна зарплата. Перевізники змушені сплачувати чималий податок, подбати про достойну оплату праці водіїв. Отож, підвищення вартості проїзду є економічною необхідністю.

До присутніх звернувся підприємець Сергій Делейчук. Він наголосив, що нинішні тарифи уже давно не виправдані. Зважаючи на нестабільну ситуацію у державі, перевізникам  важко говорити про рентабельний бізнес. Тепер вони просто виживають. Аби утримати водіїв, мають подумати про підняття їм окладів. Трішки краща ситуація складається у зимово-осінній період, але незабаром погодні умови поліпшаться і люди, аби зекономити, пересядуть на велосипеди, ходитимуть пішки. Не потрібно забувати й про пільговиків. Це також додаткове фінансове навантаження для підприємців. 

У міському бюджеті закладено певну суму компенсаційних виплат за перевезення цієї категорії пасажирів. Проте ці кошти покриють лише невелику частину реальних витрат. 

Після дискусій присутні майже одноголосно підтримали проект рішення. Далі цей документ буде внесено на затвердження виконавчого комітету. 

 

1


 

Ще одне питання, яке було обговорено на громадських слуханнях, стосувалося руху громадського транспорту у нічний час. До депутата міської ради Богдана Солодухи звернулися мешканці міста з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми. 

З цього приводу свою думку висловили присутні перевізники. Адже згідно з чинним законодавством вони змушені будуть прийняти на кожен маршрут ще по одному водієві. Їм потрібно буде встановити доплату за роботу у нічний час. А якщо зважити на те, що пасажиропотік у цю пору доби значно менший, ніж у день, то на думку підприємців, запровадження таких маршрутів є економічно необґрунтованим. 

 



Коментарі
23 Лютого 2018, 20:19
а які підстави. долар в межах 2- 28, уже на протязі 4 років, ціна палива теж така чама, як з останнього піддняття тарифів на проїзд. Приладів обліку перевезених паспжирів ( квиточків, зчитувачів інформації з карток. касових апаратів) не встановлено. бабло як сипалось в кишені водія, так і сипеться. то про яке підвищення тарифів може бути мова? Чи комфортабельність транспорту покращилась? ппросто комусь захотілось погріти руки на пасажирах, ось і все. Тарифи можуть бути підняті тільки після корінних змін в організації перевезень пасажирів, обліку, заміни 100 % рухомого складу. А якщо тарифи зараз піднімуть, це буде означати, що кишені владних мужів Ковеля наповнились зелененькими купюрами. КОРУПЦІЯ і так захопила нише місто на всі 100%.
23 Лютого 2018, 20:58
Буду ходити пішки
23 Лютого 2018, 21:08
Ок. Тепер сідаю в маршрутку хитається стільчик - скарга!!! Ви ж шановні перевізники на запчастини витрачаєтеся?! <br/>Маршрутки убогі!!! Всі вікна аварійні! Як влітку їхати?
23 Лютого 2018, 21:09
Чому в Луцьку дитячий 1 гривня а в нас 2,5?
23 Лютого 2018, 21:09
Краще б підвищували рівень послуг)
23 Лютого 2018, 21:11
Ніхто ж доходу їхнього не знає, бо він не фіксований.<br/>Зобов'язати перевізників встановити прилади обліку доходу.
23 Лютого 2018, 21:35
&quot;До присутніх звернувся підприємець Сергій Делейчук. Він наголосив, що нинішні тарифи уже давно не виправдані. Зважаючи на нестабільну ситуацію у державі, перевізникам важко говорити про рентабельний бізнес.&quot; ------- Ви серйозно????? А хто визначає рентабельність бізнесу коли в цьоиу самому бізнесі жодна копійка виручки не оприбутковується.?? Все йде чорним налом в кишеню власника. то мені цікаво хтож рахував цю саму рентабельність??? <br/>Сьогоднішня зустріч довела один простий факт. Влади у Ковелі нема. Є банда шаромижників на чолі з дурнуватим Кіндером, І цій банді давно потрібно бути в наручниках
23 Лютого 2018, 21:53
Дітям-1гр Пенсіонери-2гр Інваліди-2гр і ніяких пільг
23 Лютого 2018, 22:02
А що учні заробляють? В мене діти (перший та третій клас) кожен день змушені їздити маршрутками це ж де взяти стільки грошей? Ви там наверху зовсім знахабніли!!!!
23 Лютого 2018, 22:28
Знахабніли не вони, а влада .
23 Лютого 2018, 22:35
А чого лише 4 грн? В нас же таке велике місто!!!!!!!!!!!!!!<br/>Дитячий 3грн?!!! Це ви так турбуєтесь щоб вони відвідували гуртки, спортивні секції, художні та музичні школи? Правильно, хай краще сидять за комп'ютерами, і курять в дворах! Оце турбота про майбутнє покоління!!!
23 Лютого 2018, 22:50
ЗІБРАЛИСЬ ПЕРЕВІЗНИКИ І ХАБАРНИКИ -ОБГОВОРИЛИ ЯК ЇМ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ ОТРИМАТИ-ЖИВЕМО ПО НОВОМУ
24 Лютого 2018, 00:00
Хай буде 4грн. але при дотриманні норм ЗУ &quot;Про автомобільний транспорт&quot;
24 Лютого 2018, 09:01
Коли кошти від цих перевезень будуть контрольовані владою міста ( по квиточках , електронних пристроях ) , лише тоді можливо говорити про рентабельність !!!!!! А так все спонтанно вирішує перевізник ,а конкретніше водій маршрутки . Хватить дурити людей , державу - , ми ж хочемо щоб все було по європейськи ??? Візьміть за досвід перевезень Німеччину чи Польшу ... Нашого люду туди їздить багато і бачать як воно повинно бути .
24 Лютого 2018, 09:37
навіщо вам німеччина чи польща. таких лахів, як у ковелі возить пасажирів я не бачив більше ні в одному місті.
24 Лютого 2018, 11:50
Стасюк Пініс...ітд ті що людей на вулиці виводять?????? Чи люди стали вам байдужі??? Чи за це просто ніхто не заплатить?
24 Лютого 2018, 11:54
Мабуть , у перевізників були гроші заплатити владі за таке рішення. <br/>Мерія втратила совість, лише на 3-му поверсі, а відчувають себе богами.
24 Лютого 2018, 12:01
У Луцьку дорослий 4 грн, дитячий 1 грн.<br/>Є справедливість?
24 Лютого 2018, 12:19
1998рік вартість проїзду по місту 40 коп мінімальна зарплата 17 грн 1 літр палива коштував 40 коп і всі мовчки їздили бо державний транспорт збанкрутував і ніхто тоді пільговиків не возив
24 Лютого 2018, 12:27
хочете як у польші будь ласка платіть по польські пів долара і я вкупляю автобуси або хоч як в бресті проїзд 12грн
24 Лютого 2018, 12:39
Нехай піднімають до 4 грн, але приведуть ті маршрутки в порядок, щоб сидіння не шатались, бо деколи їздиш в маршрутці як на американських гірках. Тільки дитячий аж 3 грн? ну вибачте, дороговато...
24 Лютого 2018, 12:55
4грн це хіба до літа повозимо а там так само як ви одержимо субсидію і поїдемо в польшу на заробітки
24 Лютого 2018, 12:59
не забувайте ми не судимі що нас хтось примусить возити
24 Лютого 2018, 13:21
а чого може і пініс за ці гроші повозити
24 Лютого 2018, 16:42
3 грн дитячий дуже дорого!!
24 Лютого 2018, 16:44
Товстига Інна.Просим вас.Зверніть увагу на маршрут24.Левицького і 26.Як там зранку 7години.до10год.І13год. до16год. Не можна зайти маршрутку запихають постійно.БУТЬ ЛАСКА ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. НЕХАЙ ВЛАСНИК ЗАПУСТИТЬ БІЛЬШОГО АВТОБУСА.
24 Лютого 2018, 19:50
Які ж це в біса громадські слухання/.Влада і перевізники самі між собою домовились,а думку ковельчан ніхто не враховує Ганьба
24 Лютого 2018, 21:09
НОВИЙ ВИД ТРАНСПОРТУ<br/>ОФІЦІЙНО!!!!!!<br/>ПІШКАРУС<br/>ЦІНА-ДАРМА!!!!!!!!!!!!!!
24 Лютого 2018, 23:06
ц1каво чи товстиги на роботу 1дуть маршруткою. якби 1хали то знали б який у ковел1 автосерв1с - жах.
24 Лютого 2018, 23:06
ц1каво чи товстиги на роботу 1дуть маршруткою. якби 1хали то знали б який у ковел1 автосерв1с - жах.
25 Лютого 2018, 01:07
Чому ви так знущаетесь з дітей?чи луцьк і діти не такі як ковельські? Чи маршрутки кращі? Чи керівництво з розумом не товаришує?
25 Лютого 2018, 12:47
Вже за ці гроші навіть чаю не попєш.
25 Лютого 2018, 15:49
Якби ж всі отак прийшли на слухання і це висказали їм в обличчя....
26 Лютого 2018, 13:39
А грошиків то мені в кишеньку тепер більше буде капати, а до літа по 5 грн зробим... Ухахахахаха
26 Лютого 2018, 13:48
Це що вже кодло товтиг в білому домі працюють? І що це за морда на останньому хвото?
01 Березня 2018, 13:44
На останньому фото, до речі, самий ввічливий водій серед маршрутчиків міста. Щодо брудних, смердючих маршруток-&quot;гробовозок&quot; із залайоженими сидіннями: це гидота і сором! Де міські автобуси з гігієнічними <br/>пластиковими сидіннями?