У центрі Ковеля досі не демонтували кріплення для новорічної ялинки

24 Лютого 2018, 10:39
2404

У центрі Ковеля залишились кріплення від новорічної ялинки.

Про це пише Микола Бойчук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Хто має прибирати ці кріплення які лишились після новорічної ялинки? Чи люди будуть і дали спіткатись. Чи чекаємо що хтось розіб'є собі лоба перечипившись?», – написав він у дописі.

 




Коментарі
24 Лютого 2018, 12:46
Як та влада забембала своєю бездіяльністю ((((((
24 Лютого 2018, 12:58
на той рік згодяться. зекономимо 200 000 грн.
24 Лютого 2018, 13:42
а то зараз визивай майстра з харківа, знову плати йому 200 00 за демонтаж. Що у нас, бюджет безмежний чи що?
24 Лютого 2018, 15:28
воно і дійсно. Темно вже було, йшов там вчора ввечері і зачепився. За кордоном на моєму місці людина у міської влади вже б відсудила собі еннну кількість грошей.
24 Лютого 2018, 16:11
Я казав що ти гермафродит! Підписуєшся Мотря - а говориш - йшов там вчора.
24 Лютого 2018, 16:39
Носом ,як кота, що нагадив, Кіндера туди натикати.
24 Лютого 2018, 18:21
а причому тутика Міській Голува?
24 Лютого 2018, 18:44
КУПТІЙ І ТОВСТИГА -ВЖЕ ВИСТАЧИТЬ ЛЮДЕЙ ОБЗИВАТИ, КРАДІТЬ БЮДЖЕТ МОВЧКИ !!!
24 Лютого 2018, 21:49
Піду виколупаю на металобрух
24 Лютого 2018, 23:24
Не боїшся, що справедлива суддя тобі 3 роки за це вліпить?
24 Лютого 2018, 23:26
Прочитав в вістях ковельщини статтю, в якій Балак так сильно вихваляє Верес. нарощує потужності, прибирає місто. Коли ти вже Олександр сергійович перестанеш брехати? Більшість техніки на фотомонтажі належить КП Добробут. До того ж та техніка несправна і останній раз заводилась шість років тому і підлягає списанню. наша влада не тільки ВОРОВСКАЯ а ще й БРЕХЛИВА. Нещодавно групою депутатів була проведена перевірка наявності техніки в КП Верес. Про липову укомплектацію підприємства було складено акт і проінформовано мера і комунальний відділ. Замість того, щоб даний акт оприлюднити і дати йому законний ход, його знищили. Скажіть, такі діяння можуть зрівнятись с крадіжкою мопеда? А нехай чесний Балак розкаже, як він отримав копня в сраку від покрівельників, які крили 105 будинок вул. Володимирської. Вимагав від покрівельників 30% від зароблених грошей. Казав заплачу й 50 000 але третина моя. Нехай покладе Баланда руку на серце і поклянеться перед депутатами поро свою "чесність" і добропорядочність. таких фактів є маса. Це брехло і злочинець. Ось кого треба судити. Це вам не мопед.
25 Лютого 2018, 12:21
Балак всім кричить що тендера виграє не він а бородатий що він хоче розірвати договора що він піде..........