Колодяжне: занедбаний знак з барельєфом Лесі Українки скоро розвалиться

24 Лютого 2018, 11:17
5207

У четвер, 22 лютого, під час 19-ої сесії Ковельської районної ради депутат з фракції ВО «Батьківщина» Анатолій Корнійчук оголосив депутатський запит щодо придорожніх знаків, які ідентифікують Ковельщину, а депутати його підтримали.

«Соромно повертатися додому в Ковельський район від усюди – Луцька, Любомля, Маневичів, де рука «господаря» забула маркувати знаком чи монументом: «Ковельський район». Але ще більше було соромно дорогою на Луцьк угледіти географічне «визнання» приналежності європейської Лесі до Ковельщини обабіч європейського шляху!!!» – мовив Анатолій Авакумович, надавши нашій редакції фотознімки.

Цього ж дня у Ковелі представники влади поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки з нагоди 147-ої річниці від дня її народження.

 




Коментарі
24 Лютого 2018, 13:24
А де заклеєна вусата дупа.
24 Лютого 2018, 13:33
Не треба дурне писати! Він грамотно підняв питання і його потрібно вирішити негайно! Цей срач бачить весь світ! Стидно повинно бути всім!
24 Лютого 2018, 13:40
цей знак був ще побудований тоталітарним режимом. Тому підлягає знищенню. А ми поки він буде валитись, проикриємо його бандерівською шматою
24 Лютого 2018, 13:53
Ти придур не декомунізатор а - козломордий ідіот!
24 Лютого 2018, 14:40
давайте без образ, бо зараз "зачистимо"...
24 Лютого 2018, 15:00
Подолаємо байдужість і страх .<br/>Наведення ладу на районному стадіоні в Голобах розпочалося після публікації .( козла та на форумі kowel.com.ua )
24 Лютого 2018, 15:57
Ти чучмеку як пишеш то май хоч мужність назватися своїм прізвищем.
24 Лютого 2018, 15:58
Ти чучмеку як пишеш то май хоч мужність назватися своїм прізвищем
24 Лютого 2018, 18:17
, буде добре! Районна влада почула і побачила. Несваріться , невживайте російські мати...
24 Лютого 2018, 18:21
Да народ трандите хрен зна що читати гидко а ви знаєте хто була така Леся Украінка
24 Лютого 2018, 18:46
Смітюх може приведе знак до ладу .
24 Лютого 2018, 23:23
Яка проблема? Виготовити новий знак і правильно написати на ньому Колодяжне англійською - Kolodiazhne, а не Kolodiazhno.
28 Лютого 2018, 21:33
Бач як будували в &quot;тоталітарні&quot; (чому тоталітарні?) часи. Ремонтували б так дороги. А ще в Колодяжному була гарна (також певне &quot;тоталітарна&quot;) автобусна зупинка на Луцькій трасі з мозаїкою. От би відновити...
26 Березня 2018, 20:42
там взагалі то написано Kolodiashno, але це суті не міняє , років 10 назад таку ж бетонну конструкцію з іншого кінця села міняв КЗСБМ , а тут не міняли. Тільки от там уже не зроблять нема кому і на чому все роздерибанили.
26 Березня 2018, 20:46
такі зупинки були по всій області , і в Голобах і Годовичах і т.д., їх багато де демонтували , побудували нові &quot;кращі&quot; з пластику, який розтрощили , потім місцями замінили на металопрофіль