Ковельчанка нарікає на гори сміття поблизу привокзального ринку

26 Лютого 2018, 09:05
4347

У Ковелі біля привокзального ринку гори сміття.

Про це пише Олександра Рибицька на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук. 

«Біля привокзального ринку ось такі от гори сміття. Хто має за цим слідкувати і куди дивляться комунальні служби?! І головне чим займаються наші депутати якщо не помічають такого безладу в місті!?», – написала вона у дописі. 

 



Коментарі
26 Лютого 2018, 11:16
це у ковельської корупції таке лице. наша бандитська влада продала Вересу черговий тендер, а саме по прибиранню міста і вивезенню сміття. Товстига знову взяв хабар і допустив до тендеру фірму, яка не має ані техніки, ані персоналу. Ось і нема кому тепер прибирати місто і вивозити сміття. Дивує позиція прокуратури і взагалі правоохоронних органів ковеля. В ковелі засіла банда очолювана Кіндером. Безбожно крадуть всен що можна і все їм сходить з рук. Завтра піде сніг і побачите по яких тротуарах підете на роботу. Казали що ЖЕКи нічого не роблять!!!! То тепер побачите, що це нічого не робити. На місто насувається катастрофа.
26 Лютого 2018, 11:36
То все Красномирдін зі своїм самогоном та саморобним шмурдяком
26 Лютого 2018, 11:39
То валютники понакидали і не платять на бензин
26 Лютого 2018, 11:40
Коли вже наведуть на привокзалці порядок?!<br/>Торгівля, сміття.... фу &quot;срач&quot;
26 Лютого 2018, 11:41
До якого відділу приписані валютники і Червономомордий мусор
26 Лютого 2018, 11:42
Потрібно щось робити
26 Лютого 2018, 11:53
В першу чергу треба навчитися не засмічувати округу а то понакидають сміття потім шукають винних хто це має прибирати . Наше місто буде чистим якщо в першу чергу ми не будемо смітити, а писати образи будь- на кого це принаймі низько. Ще раз наголошую не смітіть і буде чисто!!!!!
26 Лютого 2018, 11:55
А торгувати треба в спеціально відведених місцях , про це вже не раз і не два говорили та писали.
26 Лютого 2018, 12:56
Прикро, коли люди, які описують чиюсь недбалість, не дивляться, в першу чергу, на свої вчинки. Давайте почнемо з самих себе: не будемо викидати сміття в непризначених для цього місцях, не шукатимемо винних в діях, які винні самі.
26 Лютого 2018, 13:20
Дятлу- к о в е л ь ч а н и н у!Скільки раз тобі казати: Верес виграв тендер через Прозоро!!!! Ти ще більший дебіл як Я.Я уже зрозумі,а ти ще ні.
26 Лютого 2018, 13:21
Ви дуже праві РЕСПЕКТ
26 Лютого 2018, 13:23
ТО НЕХАЙ І ПРИБИРАЄ А НЕ ХАЛЯВИТЬ І НОСИТЬ ХАБАРІ тОВСТИЗІ
26 Лютого 2018, 13:53
ти придурку вже хзадовбав своїм прозоро. Тобі дебілу вже не раз казали. є тендерна комісія, яка допускає до тендеру. І продажний Товстига знаючи що у вереса немає ані техніки, ані персоналу за хабар допускає бандитів до тендера. А прозоро є прозоро. вони ж не будуть двірників чи трактори рахувати. Злочин коїться на місці. Але це вже скоро закінчиться. Матеріали в НАБУ вже пішли. Чекайте скоро розборок польотів. ось тоді й буде комусь ПРОЗОРО, комусь МУТНО, комусь ТЕМНО. Товстига- суши сухарики.
26 Лютого 2018, 15:04
Як торгувати то у спеціально відведених місцях , а як сміття викидати - то де ваші контейнери по сортуванню сміття ?
26 Лютого 2018, 16:18
Когось недопустили до тендеру і плаче
26 Лютого 2018, 16:36
слава Богу проблеми тендерів мене не стосуються. Просто ходиш по місту і чуєш про що люди розмовляють. А проблема корупційних дій мера з товстигою на устах у всього міста
26 Лютого 2018, 17:55
Вибачайте за незручності, мій єдиний працівник з крана впав, прибирати нікому...
26 Лютого 2018, 18:37
..Червономордіна . рибачок. власника Котячого бару...
26 Лютого 2018, 18:47
Коли приберуть смердючу тараньку з черваками при вході в РИНОК .Чи то продавчинь-родичок мусоров закон не стосується.
26 Лютого 2018, 18:55
Продам опариш з тараньки! Дешево!
26 Лютого 2018, 21:04
То ті пані . такі грубі і червоні на лиці пропонують тараню з Чернобиля?
26 Лютого 2018, 23:32
Червоні на лиці від шмурдяку що пропонує Червонописий цілодобово
27 Лютого 2018, 11:11
Тепер у Червономордого оптовий склад відразу за Чорнобильською таранькою направо<br/>Величезний вибір донецьких та білоруських цигарок .Та різноманітного шмурдяку...
27 Лютого 2018, 11:12
Це може там де з кавової машини замість кави наливають самогон
27 Лютого 2018, 11:13
Ті тітки страшенно некультурні: Пють на робочому місці . матюкаються і так голосно кричать...
27 Лютого 2018, 11:14
Саогон хоч не замерзає.То все через морози
27 Лютого 2018, 11:23
Ці пропиті морди з рибою обличчя міста.<br/>Сальмонеллез – что это такое?<br/>Сальмонеллез относится преимущественно к зоонозным заболеванием. Так называются заболевания, передающимся к человеку от животных или от продуктов, получаемых от животных. Таким образом, источником заражения могут быть как живые животные (собаки, кошки, коровы, свиньи, дикие и домашние птицы, рыбы), так и продукты животноводства – мясо, молоко, яйца.<br/><br/>Бактерии рода сальмонелла относятся к категории грамотрицательных. Они отличаются большой устойчивостью к неблагоприятным воздействиям. Бактерии могут обитать в течение недель или месяцев в воде, на поверхностях предметов, в мясе и молоке животных при комнатной температуре. Также они могут выдерживать значительное (до -80ºС) понижение температуры. Кипячение и нагрев до +100ºС быстро убивает микроорганизмы, однако в воде с температурой до +70ºС они могут жить в течение нескольких десятков минут.
27 Лютого 2018, 11:25
Червономордий і за них сплачує податок мусорам
27 Лютого 2018, 11:27
То коли цю гидоту приберуть
27 Лютого 2018, 11:31
Скільки вже тою рибкою та самогоном втравили людей
27 Лютого 2018, 11:34
на 15 суток іх-нехай підмітають привокзалку.
27 Лютого 2018, 11:34
Мабуть поїду на полуницю в Польщу
27 Лютого 2018, 11:36
А де буду брати горилку?
27 Лютого 2018, 11:37
В Червонопикого є ліцензія на продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім від нової поліції
27 Лютого 2018, 12:22
Я вже в них хотів поцікавитись -як такі РУМЯНА на лиця наносять!
27 Лютого 2018, 20:30
Їхні смердючі писки червоні від шмурдякаЧервонопикого
27 Лютого 2018, 20:32
Доречі навіть в мороз на цю годину виїзна точка по продажу самогону та лівого шмурдяку активно торгує справа на привокзальній площі
27 Лютого 2018, 20:36
Справа як їти з вокзалу а зліва як на вокзал
27 Лютого 2018, 20:37
В НИХ ДОСИТЬ ПРИСТОЙНИЙ АЛКОГОЛЬ-ПРЕДСТАВНИКИ ПОЛІЦІЇ ПОСТІЙНО ЗНІМАЮТЬ ПРОБУ
28 Лютого 2018, 00:32
Мусор там доречі як раз там мусора пасуться(патрулюють)
28 Лютого 2018, 00:32
Мусор там доречі як раз там мусора пасуться(патрулюють)
28 Лютого 2018, 07:15
А ЯК НА РАХУНОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТАРАНЬКІ ВИРОЩЕНОЇ НА СВОЄМУ ГОРОДІ
28 Лютого 2018, 07:19
Хіба така смердюча риба росте в калабані
28 Лютого 2018, 07:21
Вони мають всі сертифікати якості і всі накладні від Червонопикого
28 Лютого 2018, 07:23
На кожного червака у рибі довідку
28 Лютого 2018, 07:27
Так хто конкретно кришує бригаду Червонопикого
28 Лютого 2018, 07:28
Червонопикий з патрульними вітається
28 Лютого 2018, 07:36
Нічого незабаром побудують сміттєререробний завод все утилізують гроші відмиють і за межі України...В Польщу у свою нову хатинку!
28 Лютого 2018, 07:56
З якої години торговий центр Червонопикого починає свою роботу
28 Лютого 2018, 10:42
в 5 ранку це один довбень сам себе коментує ти хворий?????
01 Березня 2018, 07:45
То вже мусора на првокзалній площі не буде.Почали прибирати
01 Березня 2018, 11:06
Выпавшая карта «Смерть» говорит о том, что очередной этап жизни подходит к завершению. Отмирание старого, изжившего и исчерпавшего себя. Прощание, освобождение. Радикальные преобразования, новый образ мышления, новые чувства и реакции. Готовность развиваться, отказываясь от старых ограничений и проблем. Это – начало новой эпохи, нового стиля жизни.
01 Березня 2018, 14:00
точно!
01 Березня 2018, 23:11
А Я ТОРГУЮ І МЕНІ ВСЕ ДО ДУПИ
06 Березня 2018, 09:42
«Багато років ринки, які знаходяться на території комунальної власності, працюють через посередників. В результаті чого міська рада недоотримує значну частину коштів. Для того, щоб побудувати систему співпраці з підприємцями, які працюють на ринках, виникла ідея створити це підприємство. Якщо організувати вміло роботу такого комунального закладу, то він буде вигідним і місту, і підприємцям. Бо не буде посередника між підприємцями та міськрадою, який зароблятиме гроші з повітря», – розповів депутат Луцькради Борис Смаль.