Через впертість власників сараїв жителі декількох районів Ковеля будуть отримувати воду за графіком

28 Лютого 2018, 10:14
6444

Нагадаємо, у липні 2017 року у мерії Ковеля вирішили знести самовільні сараї на вулиці Володимира Кияна, але люди цього не дали зробити.

Зрештою, жителі вулиць Брестська, Володимира Кияна, селища Льонзаводу та села Вербка, котрі отримують воду від насосної станції по вулиці Кияна, будуть отримувати воду по графіку.

Таку неприємну новину повідомив «Ковельводоканал».

У 2015 році «Ковельводоканал» отримав дозвіл на забезпечення охоронної зони артезіанських свердловин №25 та №27. Однак в 30-ти метрову зону входять самовільно збудовані сараї декількох жителів багатоповерхівок, що знаходяться поруч. Там вони тримають курей і свиней,  що категорично заборонено робити в охоронній зоні свердловин першого поясу. Дані сараї підлягають негайному знесенню. Проте незважаючи на неодноразові звернення управління до міської влади сараї досі стоять на тому ж місці, оскільки їх власники перешкоджають знесенню.

Зважаючи на ситуацію, що склалася в охоронній зоні свердловин, а також високий рівень грунтових вод в кінці минулого та на початку поточного року і скорий початок сніготанення, управлінням «Ковельводоканалу» було прийнято рішення з 15 березня вивести з роботи свердловину № 25, – повідомляють у компанії.

Таке рішення спрямовано на недопущення потрапляння до централізованої системи водопостачання міста різного роду забруднень від діяльності власників сараїв, які не розуміють всю серйозність та небезпечність їхніх дій. Даний захід у свою чергу зменшить вдвічі подачу води до насосної станції. Тому воду споживачам доведеться подавати за графіком. Вода подаватиметься щодня в такі години:

  • з 06:00 до 09:00;
  • з 12:00 до 14:00;
  • з 19:00 до 22:00.

Крім цього, в найближчому майбутньому планується подавати воду від насосної станції по вулиці Кияна до мікрорайону Ковель-2, а без роботи свердловини  № 25 не буде можливості забезпечити водопостачання району «Ковель-2» у повному обсязі.

«Дуже неприємно, що через впертість та відсутність розуміння кількох людей, незручності у водопостачанні матимуть сотні чи навіть тисячі жителів міста та району. Ковельське УВКГ сподівається на рішучі дії міської та районної влади щодо забезпечення охоронної зони свердловини. А також просить власників самобудов подумати про майбутнє своє, своїх дітей, родичів, знайомих і просто жителів міста та району, які стануть заручниками ситуації і вперше за багато років будуть отримувати питну воду за графіком», – кажуть у «Ковельводоканалі» і просять вибачення за незручності.

 

1
Сараї, які повинні знести для роботи свердловини
Сараї, які повинні знести для роботи свердловини

Коментарі
28 Лютого 2018, 12:51
Як це недали знести незаконно побудовані сараї . Ці люди думають тільки про себе. На мою думку міська рада повинна негайно звернутися в суд. Суд вирішить що з цим робити, законно чи незаконно побудовано. Курей хай в хату переносять.
28 Лютого 2018, 12:56
Сотні чи тисячі людей самі прийдуть і знесуть всю цю срань. Не думаю що через кількох егоїстів вони будуть терпіти все це
28 Лютого 2018, 13:05
А для чого ж тоді міська влада, поліція? Вони б мали взагалі людям не дозволити ставити в охоронній зоні самобудови! А тепер зіштовхують людей.
28 Лютого 2018, 14:10
є таке поняття- СЕРВЕТУТ
28 Лютого 2018, 15:05
Нехай запрость Луцьку муніципальну поліцію. І проблеми зникнуть. В них в цьому ділі знання дуже великі.
28 Лютого 2018, 15:09
То зрада ? Чи ганьба ?
28 Лютого 2018, 15:40
А що в місті грейдера немає?
28 Лютого 2018, 15:41
нагрейдер і граната знайдеться
28 Лютого 2018, 15:55
Грейдерувальник точно є - Микола Силюк. ПроФФесіонал. От тільки чи грейдер йому дадуть? Вот вопрос....
28 Лютого 2018, 16:00
десь в мене сірники були)))
28 Лютого 2018, 16:00
десь в мене сірники були)))
28 Лютого 2018, 16:05
Півня пустити!
28 Лютого 2018, 16:17
Диво дивне.Питання до хитрозроблених власників квартир: а що до квартири в багатоповерхівці ще й земля під сарай надається? Питання до головного архітектора Ковеля: п. Мурай, Ви що не знаєте (чи забули) про таку форму реагування на порушення як припис.
28 Лютого 2018, 17:08
Як це - не дають знести? Примусові заходи для цього передбачені. Чого багато людей мають страждати через впертість і особисті інтереси декількох осіб. Нічого собі влада... В новобудові на Володимира Кияна, 70б встановлені котли на автономне опалення. Через такі перебої з водою їм "мозги повикручує". Вийдуть з ладу, готуйтеся посадовці міської ради до позовів про відшкодування збитків. А щоб цього не сталося, до 15 березня ще є час - вирішіть питання НЕГАЙНО!
28 Лютого 2018, 17:10
Я не розумію, скільки років отім сараям?і чому вони зараз почали комусь заважати?три сарая це ніщо,проти ветсанзаводу, там порядок наведіть .
28 Лютого 2018, 17:22
О Боже, дивні справи твої! Самозахват землі зробили і ще щось вимагають! Попередження з датою самім розібрати той шанхай і на цьому їх пробачили. Іначе все під грейдер Силюка і господарі відшкодують вартість робіт та ще й здерти штраф за самозахват і незаконне будівництво.
28 Лютого 2018, 17:32
Якби ту землю треба було продати чи поставити якісь кіоски то пані Мурай вже давно все вирішила б, а так бояться купки людей як ч**т ладану.
28 Лютого 2018, 17:35
нахер там центральна вода РИЙТЕ СВОЇ СВЕРДЛОВИНИ І БУДЕ ДАРОМ ВОДА!!!!!!!!<br/>А САРАЇ НЕ ЧІПАЙТЕ .МЯСО ВСІ КОВЕЛЬЧАНИ ЖЕРУТЬ БІДНІ І НЕСЧАСНІ КОВЕЛЬЧАНИ!!!!
28 Лютого 2018, 17:44
Водоканал правильно робить. Влада не може - народ допоможе.
28 Лютого 2018, 17:52
А у мене ларьок на колекторі стоїть на Театральній, то шо тоже будуть зносить?
28 Лютого 2018, 18:05
Ахаха оце веселуха , 25 років стояли сараї - качали сведловини , прийшло начальником на водоканал чмо-импотент , зразу стали заважати гаражі , сараї, техумови . Зі всього хоче мати дань це чмо. На даний час там працює тільки одна свердловина . Це тільки прихоть одного у...бка і не більше . Таке саме розташування на водоканалі має свердловина розміщена біля сараїв на Волі-Ковельській. І на всі питання про прихоті цього ЧМА, може відповісти ще одне ЧМО яке сидить в білому будинку. І тільки він може змінити прихоті імпотента. Вам скоро води не бачити по цілому місту , тому що нема вже кому працювати , всі нормальні вже давно звільнені.
28 Лютого 2018, 18:27
Скільки років ті сараї стояли немішали нікому а тут вже чмошникам треба земелька .треба було б віїськову частину на участки не продавати а там робити свої свердловини грьобні.
28 Лютого 2018, 18:27
Скільки років ті сараї стояли немішали нікому а тут вже чмошникам треба земелька .треба було б віїськову частину на участки не продавати а там робити свої свердловини грьобні.
28 Лютого 2018, 19:05
Для чого зіштовхувати людей.Виносьте законне рішення.Дайте термін людям що б самі розібрали свої халабуди.Не доходить тоді якщо самі боєтеся наймайте фірму з іншого міста \гроші найдете на ялинку найшли\ і вперед.В центрі Києва зносять і нічого.
28 Лютого 2018, 20:46
Перше ніж писати,поїдьте на вул.КИЯНА і подивіться, там давно пусті сараї стоять! І башня давно не працює,ще відклоли прос..ли військову частину!
28 Лютого 2018, 22:39
Вангу.: сараї знесуть, але не через свердловину... Воїнам АТО жодного квадратного метра земельки не дістанеться...
28 Лютого 2018, 22:39
Вангую: сараї знесуть, але не через свердловину... Воїнам АТО жодного квадратного метра земельки не дістанеться...
01 Березня 2018, 18:24
Розбирайте сараї і строїте ювант ;-)