У Ковелі на дорозі міжнародного значення залатали ями

28 Лютого 2018, 12:17
5022

Комунальники відремонтували дорожнє покриття на вулиці Тимошенка у Ковелі. Про це свідчать фотознімки з місця події.

Наше видання повідомляло, що у понеділок, 26 лютого, на апаратній нараді у виконкомі міський голова Олег Кіндер сказав підлеглим контролювати вулицю Тимошенка та рити траншею.

«Очевидно, в ями на дорозі насипали щебінь, перемішаний з гудроном. Як довго воно прослужить – сказати важко. Чи не «попливе» при першому потеплінні разом із снігом той так званий асфальт? Земля ж була мерзлою!», – каже спецкор газети «Вільна думка» Микола Силюк, який є професійним грейдерувальником.

Яке підприємство виконувало ці роботи і скільки вони вартують – наразі невідомо. 

 

1

1

1



1

1

Коментарі
28 Лютого 2018, 14:30
щоб ви все життя по таких дорогах їздили.
28 Лютого 2018, 14:33
вміють же люди бабки кувати!!! І Бога не бояться. Там же закрили робіт на мільйонів 5, а обійшлися машиною щебня. Ну коли ж вже того кіндерлога посадять?
28 Лютого 2018, 14:35
а бандерівський піп дорогу освятив?
28 Лютого 2018, 14:39
А до чого тут Селюк?
28 Лютого 2018, 14:42
та хоч щось, а не ями в коліна.
28 Лютого 2018, 14:46
Те, що ями закрили - молодці, хоть проїхати можливо. А за гроші....Не було б лишнім, щоб влада на офіційному сайті мерії висвітлила б кошторис та документи про це. Якщо ні, то хай депутати через свої запити поцікавлятьс вартістю робіт! Хто там обирався по тій виборчій дільниці??! Ау....!
28 Лютого 2018, 15:12
молодці! дуже вже трясло...
28 Лютого 2018, 17:32
Буде весною жекам робота- вивозити крихту з доріг. Воно ж все покладене у воду. Зима закінчиться, все розтане і полетить той щебінь по вікнах машин. Знов Печенюку навар буде, багато хто приїде мінять лобове скло. Тому він і мовчить зараз і нічого не фотографує.
28 Лютого 2018, 17:37
Я ДУМАЮ НАДО ПО РЕЛЬСАМ ЇЗДИТИ СКОРО З ТАКИМ АСВАЛЬТОМ
28 Лютого 2018, 19:56
Стидоба(
28 Лютого 2018, 20:47
З того що можна було зробити - зробили все вірно. Хоча б проїхати можна. А весною потрібно робити капремонт. Щодо грошей: УКРОП перевірить, я так думаю.....
28 Лютого 2018, 20:52
спасіба!
28 Лютого 2018, 22:34
Ямковий ремонт - самий вигідний! На загниваючому заході цього ніколи не зрозуміють.
28 Лютого 2018, 22:34
<p>СТАВЛЮ 100 ДОЛЛАРОВ ШО ЦІЙ ЛАТАНІЙ ДОРОЗІ ЧЕРЕЗ 7-10 ДНІВ [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] БУДЕ!!!!!!!!! ХТО ЗГІДНИЙ СТАВТЕ++++++  ІР 37.55.180.83</p>
28 Лютого 2018, 22:35
+
01 Березня 2018, 01:02
Чуєш праффесіонал ти коли свій срач біля мого магазину згрейжеруєш, бичара???
01 Березня 2018, 07:41
Тепер хоч цигарки підвозити можна безперебійно
01 Березня 2018, 10:53
Я тобі поставлю.