У Ковелі комунальники забули посипати слизькі вулиці

02 Березня 2018, 11:07
4163

У той час, як сьогодні вранці ковельчани поспішали на роботу, комунальники не посипали жодну вулицю у місті, в тому числі й центральні, що створювало чималі незручності для водіїв та пішоходів.

Особливо небезпечно було проїхати в центрі Ковеля, а також переходити через проїжджу частину дороги на пішохідних переходах, де дорога була надзвичайно слизькою.
















 

Коментарі
02 Березня 2018, 13:22
Головне, щоб акти невиконаних робіт були вчасно підписані. Інакше грошей з місцевого бюджету не поцупиш.
02 Березня 2018, 13:27
всі питання до Товстиги. Це він продав вересу тендери. А ті нічого не роблять, тільки бабло качають в кишені. Потрібно негай но провести аудит комунального відділу міської ради. Платять Вересу гроші за ті роботи, які ніколи той не виконував і не збирається виконувати. Стернійчук же кричав що подав на Верес в суд. Коли той суд буде? Хотілосяб бути на тому суді присутнім і задати декілька питать Товстизі і Стернійчуку. МІСТОМ КУЕРУЄ БАНДА, КУДИ ДИВИТЬСЯ ПРОКУРАТУРА!!!!!
02 Березня 2018, 13:33
а Баланда( в миру Балак) доказує що на Вересі цілодобово чергує персонал і йому негайно потрібно платити гроші за чергування. А хоч раз вночі їхній трактор виїхав на лінію? 9 годин ранку ніколи ніхто не виїзджав. А в списках чергування вписані сам балак, продавці, бухгалтера. І ще вимагають, щоб їм платити гроші за нічні чергування. О корупція як працює!!!!
02 Березня 2018, 14:34
А для чого таку красу піском розбавляти?
02 Березня 2018, 14:38
їдь в ліс і там милуйся крастотою. А тут людям на роботу потрібно. Нехай статистика скаже, скільки в ковелі було аварій саме через слизькі дороги. У всьолму винен Верес, який не виконав свої зобов"язання. А взагалі винен мер. він є головою міста і він несе відповідальнясть.
02 Березня 2018, 14:55
И нейдется и не єдится потому щто гололедится но зато прекрасно падаєтса почему никто не радуєтса<br/>Бачили очі що обирали(мера) і тепер маємо те що маємо
02 Березня 2018, 14:57
На Сільмаші біля світлофора вже цілий тиждень валяється дохла собака. Хоч би хто з комунальників прибрав. Хай долежить до літа. розкладеться , щоб на неї мухи почали сідати. За цим хто дивитись має?
02 Березня 2018, 15:16
ми прийшли бабло кувати а не чистити вам тротуари. Беріть лопати і маслайте. Ну й що що виграли тендер. Ми за те бабло заплатили. Товстига тепер по курортах їздить а Стернічук бужає на дурняк. Що вам ще потрібно віднас? Відчепіться ви від вересу.
02 Березня 2018, 17:06
до ВЕРЕСА до чиновників-всі працюють! Собака дохла мішає- то візьми і викинь в сміттєвоз. а якщо твоя похорони -з почестями!
02 Березня 2018, 17:23
не мішайте людям бабло кувати. Сніг розтане сам а ось бабло може пропасти.
02 Березня 2018, 17:25
Як той Бидло-ВЕРЕС вже дістав!!!!!<br/>І влада яка дозволила робити цьому Бидлу таку справу!!!!
02 Березня 2018, 17:27
Щоб ти Балак на такій дорозі злетів в кювет! Щоб тебе занесло ..... скотину!
02 Березня 2018, 17:28
Чому на все це влада закриває очі?
02 Березня 2018, 17:49
А що в Ковелі влада є? Купа бандюків на чолі з кіндьором
02 Березня 2018, 19:25
МИКОЛУ СИЛЮКА ДАВАЙ ГРЕЙДЕРУВАТИ!!!<br/>І КІНДЕРА ЗА ПРИЦЕПА БЕРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02 Березня 2018, 20:32
.де взявся?
02 Березня 2018, 20:48
09:30 їхав. Дорога була посипана
02 Березня 2018, 21:24
довго спав
02 Березня 2018, 22:27
На срач ім теі солі треба насипати!
05 Березня 2018, 09:49
Не так сильно підошви стираються