Футболіст із Ковеля розповів, що вже вивчив Гімн Польщі

02 Березня 2018, 16:37
3240

Уродженець Ковеля та футболіст клубу «Ягеллонія» з міста Білосток Тарас Романчук переконує, що дуже звик до Польщі, поготів вже навіть знає державний Гімні і співає його з іншими.

Про це пише сайт Телеканалу новини «24».

Нагадаємо, що Тарас Романчук отримав громадянство Польщі. Зазначалося, що необхідні документи він подав ще 23 лютого 2017 року, а у п’ятницю, 2 березня, мала відбутися офіційна передача громадянства. Окрім спортсмена, поляками також стала і його родина (батьки, брат і дружина).

Як розповів сам футболіст, він є дуже радим отримати громадянство Польщі.

«Коли в 2014 році переїхав до «Ягеллонії», у нас відбулася розмова з віце-президентом. Я згадав, що маю польське коріння, адже моя бабуся народилася в Польщі. Ми знайшли всі документи, що підтверджують її походження, і рік тому я направив запит на отримання польського громадянства», – зазначив він.

За його словами, у Польщі футболіст живе уже 6 років.

«За цей час траплялися кумедні випадки. Коли я на кілька днів їздив в Україну, аби відвідати батьків, то після повернення дещо складно було перейти з польської на українську. Зокрема, у моїй розмові «проскакували» польські слова, особливо коли ходив в магазин або спілкувався з друзями», – підкреслює новоспечений поляк.

Водночас уродженець Волині зауважив, що вже дуже звик до Польщі, і не приховує, що там добре жити.

«Я вже навіть знаю слова гімну. Перед матчами польської ліги завжди він лунає. І було одного разу, якщо не помиляюся, на День польської армії, що співав його з усіма»,– додає Романчук.

Крім того, він пригадав, як після початку подій на Донбасі його до нього прийшла повістка щодо служби в армії.

«Це був неприємний момент, мені тоді, можна сказати, пощастило. Коли мене покликали служити в армію, я надіслав копію контракту своїм батькам. Вони показали її офіційним особам, пояснюючи, що тут у мене є робота, я постійно проживаю в Польщі, і тому мені дали відстрочку на 5 років», – переконує він.

Щодо українського громадянства, яке у нього поки залишається, футболіст знає, що законом України у нього може бути лише один паспорт.

«У травні, після закінчення сезону, я займуся цим питанням. Мені лише потрібно надати певні документи. Чи будуть далі якісь проблеми, не знаю. Однак я точно знав, що коли-небудь прийде такий час, тому мені нема чого боятися», – констатував Романчук.

Коментарі
02 Березня 2018, 18:49
Цікаво скільки гімнів він ще вивчить за свою карєру...<br/> Начерзі гімн молдови і гондураса
02 Березня 2018, 18:54
Молодець! Ми всі живемо на планеті Земля. Все інше - умовності.
02 Березня 2018, 19:12
романчук МОЛОДЕЦЬ ТЕПЕР СПРАВЖНІЙ ЄВРОПЕЄЦЬ!!!!!!!!!!!!!!
02 Березня 2018, 19:14
ЄВРОПА ТО ЄВРОПА ДЕ НЕБУДЕШ ТО ХОТЬ ЗАРПЛАТУ МАТИМЕШ ГІДНУ <br/>А ТУТ СИДІТИ ЛЕДЕ ВИЖИВАТИМЕШ
02 Березня 2018, 19:35
Є то запроданець,сраколиз,такі не потрібні Україні!
02 Березня 2018, 20:44
Вивчить польський гімн, піде у Армію Крайову..
02 Березня 2018, 21:06
А ти що зробив для цієї країни. Умієш тільки верещати та поливати брудом.В першу чергу із за таких як ти байдужих спостерігачів маємо те що маємо.
02 Березня 2018, 22:03
А до кого то ти звертаєшся, нацик? Тут ніби з ніком Верес ніхто не озивася. Все ясно, нацики вдарили по коноплі.
02 Березня 2018, 22:04
Нічого страшного нема. Кров і душа залишиться УКРАЇНСЬКОЮ. Ми жили при литовцях, при москалях ,при поляках, при совітах. Так ми залишилися УКРАЇНЦЯМИ. Хай щастить тобі Тарасе, особливо в житті, коханні, ми пам'ятаєм що ти наш Ковельчанин. Ти за цей поступок не винний, винна держава УКРАЇНА.
02 Березня 2018, 22:14
видалили вереса козломордий поки ти ширявся аргентинським коксом
02 Березня 2018, 22:48
О, козломордий намалювався. Як же без тебе, гниди бандерівської.
02 Березня 2018, 23:00
молодець хлопак!!!ПАЦАН СКАЗАВ- ПАЦАН ЗДЕЛАВ ХОЧ В ЄВПОПІ ПОЖИВЕ ЗЛОТА ДОЛЛАРИ ВСІ ДІЛА!!!<br/>МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!ВІТАЮ!!!!!!!!!!
02 Березня 2018, 23:00
молодець хлопак!!!ПАЦАН СКАЗАВ- ПАЦАН ЗДЕЛАВ ХОЧ В ЄВРОПІ ПОЖИВЕ ЗЛОТА ДОЛЛАРИ ВСІ ДІЛА!!!<br/>МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!ВІТАЮ!!!!!!!!!!
02 Березня 2018, 23:12
Чемодан вакзал Расєя там нагрієшся газом безплатно
03 Березня 2018, 09:50
З нетерпінням чекаємо слідуючих новин.Що Романчук їв на обід чи немає в нього запору якого кольору труси.ДУЖЕ ЦІКАВО.
03 Березня 2018, 11:13
Чужого научайтесь, свого не цурайтесь
03 Березня 2018, 11:53
Якби це був ваш синок, панове&quot;патріоти&quot;, ви б пишались, що дитина &quot;зачепилась&quot; у Європі, та у побуті розповідали б про його успіхи, не на камеру, звичайно... Так, рідним, знайомим. Знаю таких.
03 Березня 2018, 13:23
Дійсно для чого ці новини? Це тедьсаме шо ви б писали про якогось сепара з днр. ВОНИ ТЕЖ ГРОМАДЯНСТВО ЗМІНИЛИ..
03 Березня 2018, 13:59
&quot;якогось сепара з днр&quot; і футболіст, який може зіграти за збірну Польщі - це дві дуже великі різниці, для чого пишуть такі новини якраз стосується другого
03 Березня 2018, 19:47
Про це вже писали , а тут стаття про... <br/>Доречі автори всі чекають статтю про розширений аналіз калу сего хвутболіста
03 Березня 2018, 22:43
Всім хахлам ЗА КОРДОНУ заборонити вїзд до України йому і подібним запроданцям.
04 Березня 2018, 00:41
ну що, наговорились... ви точно всі з глузду зїхали, ви ж &quot;патріоти&quot; завтра продасте не тільки свою батьківщину, а й рідну неньку... досить вже обливати брудом, де він хоче там і житиме, а ваше яке діло??? дивіться до себе під хвіст, куди і в яку сторону потрібно підставити щоб вас не ...взули. Знайдіть іншу тему для балачок на нього це не діє. Чому ви такі заздрісні, ідіть покажіть себе там де потрібно, а то тролите як нерозумні.
04 Березня 2018, 00:43
Гей, пасаки.... до вас ... знайдіть нормальну людину нехай зробить переклад такий як потріюно, а то дибіл переклав- а дибіл прокоментував.
04 Березня 2018, 00:48
здайно свій аналіз калу, то він засмердить не тільки Ковель , а й Ковельщину... скільки вже може давити вас та &quot;внутрішня жаба&quot;, коли б ти було (ну ти зрозуміло що ти гімно, так?) українцем, ти б не писало ці єхінею, а так саме не живеш і іншим не даєш, а ти справжній смердючий хахол)))
04 Березня 2018, 00:55
ти ж наводиш своїм неповноцінним коментаторам- злобу, ненависть до себе.І те бидляче коментування, воно колись закінчеться, саме цікаве те, що не ти, а твоє потомство буде горіти від оцих усіх недорікуваних статей, то ти подумай, ще є час, а то коли потяг рушить буде пізно і всі згинете під колесами. Від твоїх <br/> коментів Тарасу ні холодно ні жарко, зрозумів? як ти його не назовеш, закінчуйте оцю бредятину, шануй трохи ближнього, бо у тебе людського нічого не залишилось щоб себе шанувати.
04 Березня 2018, 01:08
&lt;p&gt;Дійсно сайт нікчемний! [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] + ІР&amp;nbsp;178.92.139.230&lt;/p&gt;
04 Березня 2018, 01:52
&lt;p&gt;сайт цей [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] + ІР&amp;nbsp;37.55.180.83&lt;/p&gt;
04 Березня 2018, 13:08
який би він не вивчив гімн, тобі нікчемо, до того немає ніякого відношення, дивися у свою буду, на свою зграю та гавкай на своє стадо, а от у цьому всьому прояв твого &quot;патріотизму&quot; писати різну несинітницю.
04 Березня 2018, 13:59
Зробили з простого хлопця героя нашого часу !!! Ну прийняв та й прийняв . Поповнить лаву емігрантів в Європі . Хай щастить йому і родині ! Порядні люди .
07 Березня 2018, 09:35
Сраколиз.