Скорочення робочого дня і призупинення навчання ‒ запроваджують антикризові заходи

02 Березня 2018, 12:55
4523

У зв'язку з введенням надзвичайного стану в енергетиці України відбувається екстрене засідання Антикризового енергетичного штабу Волинської області.

«Обговорюємо виконання завдання уникнути відключень споживачів газу та електроенергії. Пропонується рекомендувати споживачам самим вживати заходів зменшення використання газу та електроенергії. Щодо теплопостачання, то обговорюється можливість переведення котелень в дещо ощадливіший режим щоби зекономити 5% газу, але не порушувати теплові режими в бюджетних закладах, особливо в лікарнях», ‒ написав заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук.

Голова ОДА вніс пропозиції:

- відміна робочого дня 03.03.2018р.

- переведення роботи бюджетних установ в режимі скороченого робочого дня (з 09:00 до 16:00)

- призупинення навчання для дітей в освітніх закладах (в т.ч. дошкілля) включно до 07.03.2018р.

- інші пропозиція заощаджень в комунальних підприємствах та на приватних виробничих об'єктах.

Міста обласного значення виявили підтримку пропозицій голови АЕШ.

Коментарі
02 Березня 2018, 17:01
Україна - це Європа))
02 Березня 2018, 17:14
А Кіндер з Бойком молодці - перевели всі котельні на дрова і в дупі мали ту енергетичну кризу!
02 Березня 2018, 17:14
Хто не мерзне, той москаль!
02 Березня 2018, 17:34
котельні то перевели.тільки от дров нема де взяти в таких кількостях
02 Березня 2018, 17:51
Продам дрова! Дорого.
02 Березня 2018, 17:57
Та в ковелі ще не все вирізали.
02 Березня 2018, 17:57
Володимир Іванович ви дуже мудрий розомний чоловік. Вам хвала та честь. Дуже Вас поважаю.
02 Березня 2018, 18:22
Нічого не розумію! Ми не залежимо від Газпрому....Ми самодостатні...Вчора так казали,а сьогодні-аврал?Як в 90-і роки?
02 Березня 2018, 18:22
Їдьте до Балака в Стеблі. він туди крадених дров навозив стільки, що Ковельтеплу вистачить на 5 років. Решту заберіть у його братці на Корольова
02 Березня 2018, 18:28
Чим далі тим більше перемог! Ура товариші!
02 Березня 2018, 18:33
Україна це одна суцільна загадка
02 Березня 2018, 19:00
Нечуване нахабство - агресор послав нас на***.<br/>Зрада
02 Березня 2018, 19:32
Не знаю чк в інших місцях а на Міцкевича буд.№1 і 3 топлять так що відкриваємо вікна. Прчому диспетчер на №5-96-95 заявляє що скрізь однаково топлять.Зменшити не можна температуру хоча б в денний час.Майстри з теплоенерго тільки обіцяють сколригувати температуру і на цьому все.Отака економія.Зарплати собі накручують певне.
02 Березня 2018, 20:21
Канікули в цьому році будуть ранні
02 Березня 2018, 20:41
Так їдь до нього в москву, чмо, він тебе нагріє як нагрів гіві з моторолою...
02 Березня 2018, 21:29
Вангую: через декілька днів газпрьом всереться
02 Березня 2018, 22:09
Навіщо мені їхати. Я увімкну газ на повну потужність і буду грітися. Вірю Президенту!
02 Березня 2018, 22:20
переживемо! І не таке переживали! Весна прийде,морози послабнуть ,все влаштується.Головне-без паніки.
02 Березня 2018, 22:31
Ніхто й не сумнівався))) Нашій владі заздрять усі інші. Такого народу ніде нема, щоб тр**ахати, а він вірив у краще.
02 Березня 2018, 23:24
що пропонуєш МАЙДАН.Так вже було два.Владу самі вибирали.кожен народ гідний свого правителя.Почни з себе.
02 Березня 2018, 23:32
...весна буде? чи відмінили?
02 Березня 2018, 23:33
Якщо можеш щось змінити на краще то зміни!
02 Березня 2018, 23:48
Який Майдан! Майдани відбуваються тільки тоді коли це треба політикам, а не людям. Треба Думати, кого обирати.
03 Березня 2018, 01:03
Однаково не топлять,Театральна 32,це одна назва що топлять,про оптоплення нагадують лише рахунки на квартплату......
03 Березня 2018, 17:34
Мир вам мои дорогие любимие вручите все в руки Божие и Он все зробить по воле своей ибо все Його и ми Його дити за яких Вин пиклуеться .