Вимушені «канікули» скасували

04 Березня 2018, 09:00
3365

Проблему із газопостачанням в Україні оперативно вирішили. Тож у понеділок, 5 березня 2018 року, усі дошкільні навчальні заклади, школи, професійно-технічні та вищі – працюватимуть у звичному режимі.

Відповідне рішення сьогодні, 3 березня 2018 року, прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, – повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Керівництву ВНЗ та органам місцевого самоврядування у підпорядкуванні яких перебувають інші заклади освіти надіслано спеціальні листи-роз’яснення, де зазначено таке:

відповідно до рішення Кризового комітету при Міненерговугілля (протокол №2 від 03.03.2018 року) вирішено відновити роботу закладів освіти та їх газопостачання по всій території України з 5 березня 2018 року.

Виняток становлять заклади освіти, що не працюють з причин, не пов’язаних з газопостачанням, наприклад, такою причиною може бути карантин або інші особливі обставини.

Розпорядження про відновлення роботи закладів освіти у Волинській області сьогодні, 3 березня,  підписав і голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Тож початок робочого тижня для усіх волинян розпочнеться у звичному режимі.

Ситуація, що склалася через зниження тиску в газотранспортних мережах і виникнення дефіциту газу всередині України в результаті протиправних дій російського газового монополіста «Газпром», в цілому контрольована і не несе глобальних негативних явищ. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і додав: у вівторок-середу ситуація «буде повністю стабілізована».

Коментарі
04 Березня 2018, 11:13
Клоуни. Блін.
04 Березня 2018, 11:28
не те слово
04 Березня 2018, 11:38
А в Ковелі ж ніби карантин оголошений в четвер а не вимушені канікули?? Карантин не відмінили чи як розуміти цю ситуацію??
04 Березня 2018, 11:59
Який карантин? Дитину лишаєш дома, а сама йдеш в школу!)))
04 Березня 2018, 12:04
У Ковелі карантин 2-7 березня
04 Березня 2018, 12:06
Місто в школу йде 12.03, а садочки ,ПТУ, училища, які не закривались по 7 -ме на карантин завтра!!!!!
04 Березня 2018, 12:56
Ось такі у нас стратеги - спочатку ляпне, а потім думає!
04 Березня 2018, 17:13
Хтось конкретно може щось сказати - в школу - тоді... в садок ...тоді?
04 Березня 2018, 17:33
Проблему з газопостачанням у країні оперативно вирішено, тому у понеділок, 5 березня, усі дошкільні навчальні заклади міста працюватимуть у звичному режимі. Про це повідомляє начальник управління освіти Віктор Бичковський.<br/><br/>У школах, як і зазначалось раніше, карантин триватиме по 7 березня. Учні сядуть за парти у понеділок, 12 березня.
04 Березня 2018, 17:35
Карантин у школах оголошено не через &quot;Газпром&quot;, а у зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ та грип
04 Березня 2018, 18:40
То все через СНІД
04 Березня 2018, 20:50
Я ж вангував: через кілька днів козломордий газпрьом всереться.<br/>Я був неправий?..
04 Березня 2018, 22:27
Йолопе, Газпром в ці дні тільки з Британії отримує надприбутки через похолодання, не кажучи про решту Європи. А що їм Україна? Всі ж знаєм, що ми вже три роки газу в них не купляєм, то що помінялось? Чи ти вважаєш Президента брехуном?
05 Березня 2018, 01:38
За часи газової війни, ще до початку російсько-української війни, газпром втратив більше 40% &quot;надприбутків&quot; і після останнього його виблюва втратить ще. Хто буде терпіти шизофренічного продавця міжнародному на ринку? Накриється волосянкою його сєвєрний поток, от побачиш...
05 Березня 2018, 14:18
А я й дивитись не буду, вони мені пох.. з їх Газпромом, мені від них не жарко і не холодно. Більше цікавить, що ж втнуть в квітні з тарифами наші власні козли, які на крові прийшли до влади і ніяк не нажеруться, пі загальне &quot;одобрям&quot; . Слава Україні.