У Ковелі безсовісні люди захаращують вулиці сміттям

05 Березня 2018, 15:55
7667

Щоранку в багатьох місцях Ковеля можна побачити неприємну картину: чималі купи пакетів із побутовими відходами, які залишають прямо на узбіччі доріг безсоромні мешканці навколишніх житлових будинків та працівники торговельних закладів. Зграї бродячих собак розривають ті пакети, ще більше засмічуючи територію міста.

На фотознімках зафіксовано стихійні звалища сміття у понеділок, 5 березня, в самому центрі міста – на вулицях Незалежності, Івасюка (неподалік пошти) та Олени Пчілки (напроти поліклініки дитячої лікарні).

 





Коментарі
05 Березня 2018, 18:52
Одною із причин, що мешканці будинків викідають сміття на вулиці є те, що для них не відомі графіки вивезення сміття. При вході в під'їзди будинків на дошках огошень ви не найдети ні графіків вивезення сміття, ні номерів телефонів аварійних служб. Зараз тільки появились графіки вологого прибирання під'їздів. Слід РЖКП-1, РЖКП-2, ТзОВ "Верес" доводити до відома мешканців, коли і в які години їх транспортні засоби прибувають до будинків для вивезення сміття. Мешканці будинків обеспокоєні тим, що ті транспортні засоби, які вивозять сміття забирають його без розподілу по видах, як це вимагає чинне законодавство з 01.01.2018 року. При такому відношені комунальних служб до своїх зобовязань не можна чекати того, люди не будуть захаращувати вулиці сміттям.
05 Березня 2018, 19:16
Грушевського 9 -Не памятаю коли підізди прибирали
05 Березня 2018, 19:21
Покажи куди здавати сортоване сміття. Розумайчик. закон прийняти одне, а вмконувати його зовсім інше. Ти будеш переробляти сортоване сміття?
05 Березня 2018, 19:24
Графіки вмвезення сміття розміщені на сайті міської ради і були опубліковані в газеті "Вісті Ковельщини". та й незмінні вони майже 20 років. за цей час можна було вивчити їх на пам"ять. А ось, якщо бидлоті ліньки встати в 7. 25 і викинути пакет на сміттєвоз, то че вже повиннокаратись щтрафом у 5 000 грн і принудроботами по прибиранню міста на прогтязі місяця. Тоді відпаде охота ставити пакети під дерева. І у всьому винна влада.
05 Березня 2018, 19:32
А я совісна - сміття не прибираю, тільки гроші за неприбирання рахую
05 Березня 2018, 20:55
Це обличчя міста ! Магазини вул Незалежності і мешканці будинків кучкують сміття в умовно-створених точках , коли заманеться . Так як на фото . Перша кучка ночує навпроти білого дому ( кавярня У свата ) слідуюча -- навпроти аптеки , потім - Козацькі забави . Далі воно розкидається воронами , собаками , бомжами , кому що підходить . Прибирається вночі двірниками досить сумлінно ! І трактором забирається вранці . Це цілий конвейер !
05 Березня 2018, 21:17
Водію сміттєвоза! На Володимирській ( парна сторона- приватний сектор) за останній рік графік збору сміття змінювався разів 5 або і більше. Якщо раніше машина була 2 рази на тиждень, то тепер збільшилась вартість і машина приїжджає один раз і то в 7год 45 хв.,коли більшість людей вже пішла на роботу. А от працівники РЖКП-2 вжк два рази приходили, щоб зібрати гроші за вивезення сміття за весь 2018р!!!!!
05 Березня 2018, 21:22
Якщо взяти той незмінний графік вивезення сміття, то транспортні засоби їздять так як їм здумається, крім того, в цьому незмінному графіку ТзОВ "Верес" взагалі немає ? Так хто займається вивезенням сміття та коли, якщо водій сміттєвоза навіть незнає графіку ?
05 Березня 2018, 22:44
Ось у Вереса і запитай.
05 Березня 2018, 23:29
До чого тут РЖКП, "Верес", графіки і сміттєвози, якщо в багатьох мешканців міста немає "клепки в голові". Таким пришелепкуватим дай хоч 5 графіків вивезення сміття, все одно будуть кидати на вулиці. Сумно...
06 Березня 2018, 02:46
То вже так і буде. Тут треба утіна просить шоб бомбу ядерну кинув сюда. Інакшого це амно не заслуговує...
06 Березня 2018, 09:56
ТО НЕ БЕЗСОВІСНІ ЛЮДИ ТО МУСОРА З КАМІНЬ-КАШМАРСЬКОГО.
06 Березня 2018, 10:39
жеки всрані головне гроші рахують вони як привикли якщо в сімї живе доприкладу 3 чоловіки то вони хитрожопі рахують з 3 людей ПИТАННЯ ЯКОГО МИЛОГО ТАКЕ РАХУВАННЯ Я ШО ТОЙ МУСОР ПО ОТДЕЛЬНОСТІ ВИНОСИМО ТОБТО 3 ЧОЛОВІКИ ПОВИННІ ВИНОСИТИ ТРИ МУСОРА ЧИ ЯК???<br/>ПАДЛЮКИ КОМУНАЛЬННИКИ!!!
06 Березня 2018, 10:42
МАЛО ТОГО ШО ДЕНЬГИ ПЛАТИМО ТАК ЩЕЙ НА ВСІХ ВУЛИЦЯХ ЦЕ КОМУНАЛЬНЕ ДЕРЬМО НЕ ПРИЇЖДЖАЄ Я МУШУ ШЕ ХЕР ЗНА СКІЛЬКИ МЕТРІВ ІТИ ШЕЙ ПО ГРАФІКУ ЦЕ МАЮ РОБИТИ <br/><br/>БУНТ ТРЕБА ЖЕКИ ВЕРЕСИ ЧИ ХТО ТАМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ТРЕБА ЗНЕСТИ ЇХ КАБІНЕТИ
06 Березня 2018, 12:27
Комунальні служби де на вокзалі ау???<br/>Мусорніки коли в ковелі будуть ??<br/>Скоро в жек треба падлюкам завозити той мусор щоб знали <br/>А люди ці правильно роблять а куди викидати
06 Березня 2018, 13:30
У нас люди завжди були бидлом. Знаю людей, котрі лінуються винести пакет із сміттям до машини, що стоїть за 20 м від їх під,їзду, і в той же час кладуть сміття навпроти дитполіклініки. Завжди навалювали купи. Але кілька років тому усі стихійні завали сміття оперативно прибирали. Тепер цього немає. Не знаю, з чим це пов,язано. Колись кожного ранку трактор із працівником їхав і все &quot;гівно&quot; за придурками прибирав. Давно їх не бачили. Жаль. Було чистіше. Не думаю, що населення платило більше у ті часи.
06 Березня 2018, 13:36
Сміття почали вивозити набагато гірше.Ще і у багатьх місцях відмінили вечірні машини.Але люди також свині.Ніби ніхто не бачить і не розуміє що статься з тим сміттям яке вони підкинули на дорогу.Це питання якось потрібно вирішувати бо наш Ковель стає схожий на смітник!
07 Березня 2018, 02:08
Потрібно викласти привселюдно таких панів на відео.Патрульній поліції штрафувати осіб,що засмічують місто.Ковельчанам не бути байдужими до таких випадків.На привокзальну площу постійно до паркомата викидають сміття з малої піцерії &quot;&quot;Класік&quot;&quot;,що на бульварі Л.Українки.
07 Березня 2018, 16:10
донецьк і луганськ не вносьте своєї &quot;культури&quot; у ковель
08 Березня 2018, 21:56
Люди,ви дістали жалітися і нічого не робити,а сидіти на дивані склавши руки.Невже важко хоч раз на 2 неділі виходити на ближні вулиці і прибирати місто?
10 Березня 2018, 20:03
ви ублюдки кончені не штрафами нада лякати а ставити баки для сміття. якщо так важко ви хоч уже на території ЖЕКів поставте баки щоб ми мали можливість перед тим як їхати на роботу по дорозі заїхати і викинути сміття а не в 7.25 год. в такий час я їду на роботу і не можу через ваші срані графіки затримуватися. ... ми вам платимо гроші і ми повинні мати змогу викидати сміття в той час коли нам виходить