Cтаросту Свято-Троїцького собору у 100-річний ювілей нагородили орденом Георгія Побідоносця

06 Березня 2018, 13:12
6324

Столітній ювілей зустрів на своєму життєвому шляху староста Свято-Троїцького кафедрального собору міста Ковеля Римар Григорій Петрович.

Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії УПЦ.  

З нагоди свята священики храму привітали ювіляра. Настоятель собору, протоієрей Миколай Чубиш, з благословення митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира, вручив Григорію Петровичу високу церковну нагороду Предстоятеля Української Православної Церкви – орден святого великомученика Георгія Побідоносця.

 

Коментарі
06 Березня 2018, 15:37
Хоч батюшки не московські!!!
06 Березня 2018, 16:56
хто сказав???
06 Березня 2018, 17:14
Та московські . московські !
06 Березня 2018, 19:23
Українські батюшки.
06 Березня 2018, 21:22
За зомбування українців, дестабілізацію обстановки в Україні путін нагородив ряжених фсбшників і зрадників України орденом. Ура?..
07 Березня 2018, 09:41
Самі себе зомбуєте, оглашенні.
07 Березня 2018, 10:46
Ми гордимося тим що ми є православні християни,а ви зі своєю розкольницької сектою прийшли воювати,бо до віри ви ніякого відношення не маєте.
07 Березня 2018, 13:40
О козломордий як же без тебе! Дивись гермафродит кончений ти вже ковельчанка! Що ти заперечуєш як навіть зеленого поняття не маєш хто такі оголошені. Який же ти православний коли ти інших ображаєш сектантами і розкольниками. То так тебе московські ФСБешники вчать? Але ж я забув що ти ніякого відношення до церкви не маєш, і не тобі убогому гордитись,і не тобі козломордому судити. А от обсирати інших - це твоє. Ти не православний - а комуно - атеїст!
07 Березня 2018, 15:23
Мене навчили православній вірі мої предки за що їм дуже дякую і молюся за них,а в теперішній час можна відкрити будь яку церкву.
07 Березня 2018, 17:01
А чи відомо вам що на теренах Волині в період з 1921 по 1939 існувала УАПЦ на чолі з м.Діонісієм і мала автокефалію від Вселенського патріарха. Всі села навколо Ковеля мали Українські церкви де правилось на Українській мові, і Благовіщенська церква на чолі із І.Губою також туди відносились.То до якої церкви відносились ваші ,як ви виразились ,предки.І що це не були православні віруючі? І між іншим відкривають тільки кабаки, а церква освячується Богом через правлячого архієрея!
07 Березня 2018, 23:52
А до чого тут мова? Головне щоб церква була визнана,а у нашій церкві служиться на українській,цековно-слов'янській,греческій мовах.
08 Березня 2018, 00:09
Москалі хороші
08 Березня 2018, 00:23
Так ким ваша церква визнана? В діптіху найбільших церков такої церкви як УПЦ МП не має. А Руская православная церков знаходиться на 5 місці. То ви просто філія РПЦ ! І де ж то у вас на Грецькій мові служать дайте адресу! У вас служби проходять виключно на руском із добавленням деяких старословянських слів і закінчень. Так що не дуріть людей!
08 Березня 2018, 00:34
А мова тут до того що в кожній державі повинна бути помісна церква із богослужбовою мовою яка існує в державі.Чому в Болгарії моляться Болгарською, в Грузії Грузинською,в Румунії - Румунською, в Греції - Грецькою? От і в Україні повинна бути єдина помісна Українська церква і мова в церкві повинна бути Українською!