Київського патрульного у відрядженні шокували умови житла у Ковелі

11 Березня 2018, 09:36
5507

Патрульний з Києва Валентин Каленіченко розповів про умови життя у колишньому санаторії «Турія», в який нині поселяють нових ковельських патрульних, які приїжджають у відрядження з інших міст.

 Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

 

«Місто Ковель, чудове місто на Волині і там, за задумом керівництва Національної поліції та Департаменту патрульної поліції прийшов час розпочати роботу патруля. Та от незадача, місцева молодь досить скептично віднеслась до такого пориву керівництва Нацполу і вирішила, що 8 000 гривень на місяць, це не та сума, заради якої вони будуть віддавати свої кращі роки службі в патрулі.

Але механізм реформи запущений і от 03.02.2018 року перші патрульні Ковеля урочисто приймають присягу. Але їх не більше десяти. Керівництво, співробітників інших підрозділів та інших патрульних добровільно-примусово відправили сюди працювати з Луцька. Але й цих людей замало, тому було прийнято рішення відправити 40 чоловік з інших міст України, в тому числі 30 патрульних з Києва. 03.03.2018 року, я та ще 29 патрульних Києва, виконуючи наказ керівництва Департаменту патрульної поліції, поїхали на ротацію в Ковель строком на один місяць», – розповідає Валентин у дописі  .

«Нам пообіцяли, що умови проживання будуть хорошими. Але прибувши на місце проживання, ми були шоковані!!! Заселили нас в один з корпусів колишнього санаторію, який з початку 90-х років минулого сторіччя стояв закинутий, а зараз перебуває на реконструкції. Сам санаторій декілька років назад був переданий Луцькому військовому ліцею, пара корпусів якого відреставровано і зараз тут навчаються діти. Фото, які я додаю, не передають той жах і відсотків на 20», – зазначає він.

За словами Валентина, температура в кімнатах не перевищує +15 градусів, гаряча вода відсутня, в деяких кімнатах відсутні навіть розетки, двері в кімнатах не зачиняються, відсутні замки, в коридорі протяги, нормального санвузла взагалі немає.Телефонний зв'язок тут працює через раз, інтернет-зв'язку немає. Форму та білизну випрати немає де, помитись немає де, на харчування грошей немає. Окрім цього, патрульним не виплатили обіцяні авансом добові, 60 гривень за добу служби.

 

1





1



 

Після скарг патрульних керівництву на умови проживання, їм лише пообіцяли давати гарячу воду з 21 до 22 години та на пару градусів підняти температуру в кімнатах. Пояснили, що на проживання патрульних держава не виділяє кошти і це все, що для них можуть зробити.

«І тут ми маємо прожити цілий місяць.Таким чином нас «мотивують» на результат. Так от, в яких умовах ми тут живемо, так і будемо працювати, або взагалі не будемо!!! Мотивуйте нас далі!!! І ще... не забудьте в черговий раз нам нагадати про корупційні ризики!», – зазначив патрульний.

«Р.S. Люди повірили в реформу, повірили керівництву, залишили дома дружин, дітей і поїхали виконувать свої службові обов'язки до чудового міста Ковель, де велика кількість гарних церков!!! P.P.S. А моя донька свій 6-й День народження зустріне без батька!!!», –  на закінчення додає Валентин у дописі.

Коментарі
11 Березня 2018, 12:44
http://24seconds.net.ua/blogs/493/
11 Березня 2018, 12:44
Це їхне шокує???
11 Березня 2018, 12:51
Зва таку зарплату я і в наметі в лісі ночував би?
11 Березня 2018, 13:21
Вони,що хотіли 5-ти зірковий отель? Я працюю на виробництві за 5-ь тисяч, вони дармоіди за 8-ім + командировочні. Нахаляву в дівають, взувають, бензином заправляють і це все за рахунок Мене або таких як я. Іди постій раком біля станка або на фермі гній повикидай тоді будеш базікати. Умови проживання йому погані, може тобі ще бабу на ніч?
11 Березня 2018, 13:33
Респект таким поліцейським,шо небояться сказати все як воно є! Можливо керівництво після цієї правди тебе "похвалить", але знай, ти все правильно зробив! Всім розказують шо медом намазано, а насправді.... Реформа накрилась жіночим статевим органом!
11 Березня 2018, 13:38
Молодець! Решта просто сцять признатись наскільки там жахливо, бо краще бути підстилкою начальника аніж ворогом в колективі! Всі остальні хто прикриває бездіяльність керівництва знайте, ви ГАНД*НИ! А ти реально заслижув поваги!
11 Березня 2018, 14:05
Діти там живуть і вчаться- вони не скиглять ім нормально, ВОНО приїхало зі столиці— погані умови. Тиж новий поліцейський!!! Помийся в річці ( вона рядом протікає), холодно-спи в шапці і куфайці, навіщо щоб двері закривались- тиж чесний полісмен після реформи( хабарі небереш, відкритий для людей) Нефіг взагалі двері мати. Не дай Боже спиздять туфлі і одяг, ще видадуть
11 Березня 2018, 14:25
Братан, ти вже побачив на свої очі і відчув своєю жо...ю чого варті обіцянки-цяцянки авакова і його свори. Далі буде гірше... Ти і твої колеги потрібні будете цим бандюгам при владі тоді, коли треба буде стріляти в простих людей і класти лицем в землю атошників. Для них ви - стадо баранів, які за 8 тис грн будете терпіти все, бо ви типу круті реформовані копи нового пошибу. Робіть ноги з такої поліції, поки не пізно!
11 Березня 2018, 14:37
Для чого все це показувати. Пишіть офіційні скарги своєму керівництву. А то попривикали загрібати жар чужими руками.
11 Березня 2018, 14:48
Мабуть, вже втомилися скаржитись керівництву. Тепер нехай читає увесь цивілізований світ.
11 Березня 2018, 14:56
Вони що, хотіли окремі люкси з басейнами та наташками?
11 Березня 2018, 15:09
Погано в санаторії - зніміть інший отель у Вас грошей хватає, якщо нехочите- спіть в машинах, на день вам дають по 40-к літрів бензину включите печку буде тепло.
11 Березня 2018, 16:01
З такими коментами ні в Ковелі ні в Україні краще не стане. Якщо кожен почне змінювати свою думку і змінюватиме поведінку яка демонструватиме повагу до оточуючих тоді можливо і зміни прийдуть. А так це свідчення лише деградації українців
11 Березня 2018, 17:26
Я щоб заробити сплю в в таксувці бо в хаті тільки потолок ноччю свободний от члєнов сімї, а їм гостииніцю подавй з путанками.
11 Березня 2018, 17:30
Яка деградаці? Їм дали автомобілі, заправляють їх, одягають, озувають, вивчили безкоштовно, дають командировочні і це все за бюджетні гроші які ми сплачуєм, що їм неподобається? Вони що хотіли в Беверлі-Гіллс жити? Прийняли присягу хуярте!!! Неподобається- іди працювати на ферму за 4- ри тисячі з ранку до світанку. Знайшлися тут розумники.
11 Березня 2018, 17:30
Ти приїхав у Ковель служити. Тобі я і такі ж як я платники податків дали 8000+ зарплати з додатковими ніштяками, машину за мільйон гривень, паливо до неї. І ти мені не послугу тут в Ковелі робиш. Ти відпрацьовуєш заплачене тобі з моїх податків. Ще я маю тобі дати на готель з спа-центром? Виділили хай не сильно естетичні но нормальні для переночувати кімнати. Є вода, електрика, каналізація. Не жарко? А кому зараз на халяву тепло? Хочеш лучшого? Найми готель. Ціни проти київських в Ковелі мізерні. В центрі міста в Комфорті на двох 350 гривнів.
11 Березня 2018, 17:34
Відразу видно яка повага до поліції, до самих себе привикли в лайні,з наркоманами, алкоголіками, хуліганами ,...жити.! Хлопці молодці ви правильно все робите. Незнаю хто як , а я побачив реальні зміни . Всі почали більш менш дотримуватись правил ,пропали малолетки на бляхах, меньше наркоманів лазить, і крутелики вже за рульом не вживають кажуть дорого!!!! То є зміни ?!
11 Березня 2018, 17:44
Так , правда ,нікому не подобається!!! А хлопцю респект !!!
11 Березня 2018, 18:01
Молодий чоловік, активний, прогресивний, зробив свій вибір, охороняє громадський порядок, робить свій внесок для суспільства , а також показує той побуд у якому проживає і цей факт наводить на думку, а якого рівня свідомості люди прийдуть працювати, щоб їх влаштовували такі умови, так і буде відноситись до своїх обов'язків. ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З КОЖНОГО ОСОБИСТО. Валентин, розвиток це постійні зміни. Молодець!
11 Березня 2018, 18:02
Розумники! А ви випадково не помітили, що у них на дупі висить пістолет з бойовими патронами. І в не стандртній ситуації він має право його використати. А щоб зрозуміти обставини, прийняти єдине вірне рішення він повинен бути відпочившим! Інакше ваші розумні мізки прийдеться з стін скребсти. За порушення закону він посидить років 5 і вийде, а ви будете лежати і навіть не встанете! Тому поліціянтів треба підтримати! Хай їх начальники забезпечать їм нормальні умови відпочинку. А бидло, яке тут пише, хай живе де йому подобається, криво цеглину положить - життя людини від цього не буде загублене.
11 Березня 2018, 18:39
Вони перший місяць жили в нормальному отель 50- т чоловік безкоштовно. Як ти такий розумник візми збудуй і посели, заплати комун послуги всі, плюс податки і будеш знати що це таке. Не можеш збудувати- збери їх всіх посили за свої кошти. А Ви подумали в яких умовах наші хлопці на сході живуть? Приїхав фраєр з Києва - хреново йому. Соси лапу як ведмідь в берлозі.
11 Березня 2018, 18:42
Ми добре пожировали...
11 Березня 2018, 20:21
<p>Сайт [ОБРАЗА].читачі [ОБРАЗА]. ІР 31.41.71.154</p>
11 Березня 2018, 20:36
<p> [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА]  ІР 37.55.180.83</p>
11 Березня 2018, 22:02
Бидло холопів звикло плащувати перед владою...НЕНЗА! СЛУГИ НАРОДУ НЕ МАЮТЬ ПРАВА ЖИТИ КРАЩЕ НІЖ ТРУДОВИЙ НАРОД, ЯКИЙ НА ЦЮ СУВОРУ ІШАЧИТЬ...Хтось може похвалитися їх зарплатою та пільгами? Працівник вільний покращити собі умови проживання, за власний рахунок...
12 Березня 2018, 00:01
ето што би оні злиє билі і пожощє ловілі прєступніков!
12 Березня 2018, 00:07
<p>[НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] ІР 37.55.180.83</p>
12 Березня 2018, 00:09
<p>[НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА]  ІР 37.55.180.83</p>
12 Березня 2018, 00:33
<p>[НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА]  ІР 37.55.180.83</p>
12 Березня 2018, 00:40
8200 грн 17400 ше мало а в людей по 2000 грн і то так не плачуть як ці підараси
12 Березня 2018, 00:48
а ці говнюки скільки вже хочуть 50000тис чи скільки нажертися хочуть
12 Березня 2018, 00:51
хто ж тебе дурня знову з палати випустив, треба на "швидку" звонити
12 Березня 2018, 01:28
цього ВАСИЛЬОВИЧА за весь його мат-перемат на поліцейських знайдуть і опустять
12 Березня 2018, 08:27
хлопц1 я розум1ю що не евроремонт але вс1 люди в наш час як можуть так 1 виживають 1 в багатьох 1 таких умов немае Ми вс1 терпимо 1 Ви потерп1ть А можете у в1льний час зробити косметичний ремонт ви ж МУЖИКИ
12 Березня 2018, 09:23
в окопах і бліндажах комфортніше.
12 Березня 2018, 11:31
Якщо всі люди будуть не байдужі і підніматимуть питання про будь які негаразди в нашому місці , як патрульні : - типу прояви корупції , злочини , недостойну поведінку в громадських місцях , грубість в громадському транспорті, зловживання владою будь яким керівником , вимаганням подяк в лікарнях і школах, і т.д. Тим швидше ми станемо цивілізованою нацією і влада дійсно буде працювати на громаду і для громади ,а не так як тепер ( вже протягом 27років незалежності ) на себе і свою родину ....!!!! Можливо я не правий - переконайти , поміняю свою думку.
12 Березня 2018, 13:08
Попередники не пожалілись би Вони взяли б з вас хабарі і жилиб нормально Ви цього хочете ? В окопах гірше У вас гірше То не мовчіть Добивайтесь Колись гарна була приказка = При чому міліція якщо в баби порося здохло
12 Березня 2018, 19:01
Як дівчатка з подіума,хоть не повимазуйтесь
12 Березня 2018, 23:05
розраховуйтесь.за вами не плакатимуть.а в мене не вирахують податок на вашу дупу
18 Березня 2018, 12:29
Візьміть за одне місце торговців самогоном і контрабасовами цигарками з привокзального ринку і вони самі зроблять євроремонт у ваших тимчасових помешканнях.