У Ковелі жінка з вікна викидала каструлі і побила три автівки

11 Березня 2018, 12:35
7832

На вулиці Володимирській, 99 у Ковелі жінка викидала каструлі і чайники з вікна та побила три авто, які були в дворі будинку.

Про це повідомляється на сторінці групи «Типовий Ковель» у Фейсбук.

Зазначається, що на місці події була поліція.

У коментарях до допису жителі будинку розповідають, що це чоловік хворий все розкидав. «8 березня у когось вдалося! Але якщо без жартів, а якби діти гралися? Таку людину вже треба ізолювати,а то вона може і з ножем бігати і їй нічого не буде, бо справочку має!», – прокоментувала одна із жінок.

 

2

1
Фото: Віктор Зубарєв
Фото: Віктор Зубарєв

 

Коментарі
11 Березня 2018, 14:40
Хто знає чому по бульвару вже декілька тижнів розкидане сміття?<br/>Тупий ковель
11 Березня 2018, 14:52
Я знаю... Але чорта з два ти мені що зробиш! Моя криша тобі не по зубах.
11 Березня 2018, 15:17
Так, сьогодні жахнулася...що робиться з центром міста.і смітники всі переповнені і все викрито сміттям....жах,
11 Березня 2018, 15:24
а що ви поражаєтесь за границею на новий рік викидають а в нас буде на паску хто що на бульварі мусор на володимирській посуда йдемо в європу
11 Березня 2018, 16:23
В Італії на Новий рік меблі, в деяких країнах бух. докуменатцію. А в Ковелі чоловік не накрив стіл дружині - кастрюлі полетіли. Вона потребує психіатричної експертизи в цьому навіть не потрібно сумніватись.
11 Березня 2018, 17:13
Наша влада скоро перетворить місто на смітник, а людей на жебраків!
11 Березня 2018, 20:12
А в Ковелі є господар? Як міг пройти такий мер, за якого ніхто не голосував? Ну, крім родичів і тих, з ким він ділиться. Міста розвиваються, гарнішають, але це Ковеля не стосується.Тільки ті проекти з яких можна щось здерти. Мені здається що Кіндера більше цікавить власний манікюр, а не благоустрій міста. Такого бардаку не було навіть в 90=ті роки.
11 Березня 2018, 20:33
&lt;p&gt;ТА ЖІНКА ЧИ ТОЙ ЧОЛОВІК ТО [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] &amp;nbsp;ІР&amp;nbsp;37.55.180.83&lt;/p&gt;
11 Березня 2018, 20:55
згідний, такі самі як і ти
12 Березня 2018, 00:03
до ВАСИЛЬОВИЧ<br/><br/>18:55 11.03.2018<br/><br/>слухай мотлох напиши свій номер моб мені тут писати не в кайф
12 Березня 2018, 00:22
слухай, дурник, чого ти на цьому сайті зависаєш?
12 Березня 2018, 00:31