Столичний коп приїхав у провінцію і впав у істерику, – ковельський медик про умови житла патрульних

11 Березня 2018, 16:48
5426

Голова профспілкового комітету Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання Сергій Товкач здивований обуренням київського патрульного, який прибув на службу у місто і нарікає на умови проживання.

Про це йдеться у його коментарі на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

Нагадаємо, нещодавно Район.Ковель помідомляв, що київського патрульного у відрядженні шокували умови житла у Ковелі.

Сергій Товкач у своєму коментарі запевняє, що далеко не кожен мешканець Ковеля проживає в умовах не те що цілодобової подачі гарячої води, а централізованої холодної, набираючи воду з вуличної колонки чи колодязя. Далеко не кожен мешканець Ковеля має в своєму помешканні туалет, користуючись «зручностями» на вулиці, і також має температуру в помешканні більше +15 при 20-ти градусних морозах, які мали місце наприкінці лютого-початку березня цьогоріч.

«Ну і дале-е-ко не кожен бюджетник нашого міста (а поліцейські, якщо забули, ті ж бюджетники) зі «старту», на базі середньої освіти провчившись на курсах якихось чотири місяці, отримує зарплату від 8000 гривень, компенсацію 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім'ї тощо», – додає він.

«Тобто, якщо «столичний» американізований «коп», виїхавши за Окружну зіткнувся з периферійними реаліями життя держави в умовах воєнних дій і з перших днів перебування впав від цього в істерику – куди дивилися службісти-психологи? Між іншим, до приїзду цього офіцера в Ковелі з 3 лютого по 3 березня служили у відрядженні його ж колеги. Такі ж само іногородні поліцейські – і нічого, з честю виконали свій обов’язок та відбули в ППД. Не шантажували громадськість писаниною «… так і будемо працювати, або взагалі не будемо!!!». Бо, бачиш, інтернету немає, чи мобільний зв'язок в лісі за межами міста нестабільний?», – пише Сергій.

«Якщо вважає, що добові «аж по 60 грн.», то варто би цьому правозахиснику дізнатися, що така ж сума добових (витрати на харчування та фінансування інших власних потреб) визначена усім без виключення бюджетникам України, котрі направляються у відрядження. А решта виплат, як то на оплату вартості проживання у готелях (мотелях), інших житлових приміщеннях тощо – відшкодовується за наявності підтвердних документів. Гранична сума по Україні – 600 гривень. Отож, винаймай, живи, отримуй підтвердний документ і - в фінчастину для відшкодування. Не відшкодують – в суд! Оце – законні дії реформованого поліцейського», – радить голова медичної профспілки ковельського МТМО Сергій Товкач.

Коментарі
11 Березня 2018, 19:24
<p>Товкач здивований? Чим той Товкач взагалі займається? Яка користь від його робити крім його вгодованої [ОБРАЗА]? Притерся біля Самчука та Кіндера [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] . Краще хай опише свої умови проживання. І як там поживає ліфт в центральний лікарні який він запевняв якраз монтується???  ІР 46.164.189.20</p>
11 Березня 2018, 19:57
<p>Товкач - Товкачом. А столичний мент [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] тіп. Він що думав буде як раніше- приїхали зі столиці і всі біля їх бігають. Пройшов той час. Не скигли, а працюй.  ІР 46.119.61.194</p>
11 Березня 2018, 20:21
А що за IP в кінці повідомлення? Хто визначає що являється образою а що не нормативною лексикою?
11 Березня 2018, 20:22
<p>Сайт [ОБРАЗА].читачі [ОБРАЗА]. ІР 31.41.71.154</p>
11 Березня 2018, 20:30
<p>[НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА]  ІР 37.55.180.83</p>
11 Березня 2018, 21:42
А я з Сергєм згідний на всі сто. А той копчик тепличний нехай дякує що стіни цегляні і вікно пластикове бо я б на місці керівництва захерячив би польовий табір і хай скиглять. До речі в тому ліцеї близько трьох сотень ліцеїстів дітей, майбутніх захисників держави і мало того що вони самотужки там все до ладу доводять то на відміну від копчика не скиглять, а мужньо переносять всі тяготи и складнощі. Ой правий був Москаль, що понабирали парекмахеров і манікюрщиків! Фу, гидко!!!
11 Березня 2018, 21:44
Все робиться щоб в Ковель ніхто не хотів їхати. Бо понаїхали тут, злодюг ловлять, наркоманів ганя. Скільки машин з лівими документами затримали. Не дають нормально нашій місцевій поліції кришувати свої володіння. А Товкач ТЯВКАЄ АБИ ТЯВКАТИ.
11 Березня 2018, 21:46
<p>Чому не забрано із сайту повідомлення лікар м ковеля з матюками! Це єдиний сайт для таких [ОБРАЗА]. А Сергій молодець! Дуже правильно-бравісімо!!! IP 95.135.186.48</p>
11 Березня 2018, 21:47
Умови проживання поліцейських неналежні -ФАКТ То чого різні товкачі цього не хочуть признати? Бо і втовкчів трба спитати за виконання іх обовязків Тож і розказують нам що десь там негри живуть ще гірше Шукайте винуватих а пнред поліцейськими вибачтись
11 Березня 2018, 21:48
Люди бачать хто виє ,але ви не міняєтесь а пристосовуєтесь як інші гниди, оце і біда України.
11 Березня 2018, 21:57
По документах та виділених коштах копи живуть мабуть у люксових номерах. А по факту ХРІН ЗНАЄ ДЕ. Але всерівно подивіться он там ще гірше живуть. А Товкача від кормушки до якою пристроївся за вуха не відтягнеш.
11 Березня 2018, 22:20
Я так розумію, що Товкач в Ковелі - як Кім в П.Кореї? Все знає, все розуміє і у всіх галузях авторитет?
11 Березня 2018, 22:30
Товкача на канари!Мальдівам слава!Сейшелам слава
12 Березня 2018, 00:02
<p>ник медбрат ти [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] напиши свій номер моб а то бачу [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] багато  ІР 37.55.180.83</p>
12 Березня 2018, 00:13
І це гордість що в деяких мешканців міста немає навіть централізованої подачі холодної води?<br/>Ковельчани, скільки Ви можете мовчати, кого Ви боїтесь?
12 Березня 2018, 00:46
ви ребята вже геть афігєлі при таких зарплатах як у вас то вже геть треба бути мерзотою як ви плпксуни
12 Березня 2018, 10:47
Теж авторитетні в своїй галузі персони
12 Березня 2018, 11:43
Якщо всі люди будуть не байдужі і підніматимуть питання про будь які негаразди в нашому місці , як патрульні : - типу прояви корупції , злочини , недостойну поведінку в громадських місцях , грубість в громадському транспорті, зловживання владою будь яким керівником , вимаганням подяк в лікарнях і школах, і т.д. Тим швидше ми станемо цивілізованою нацією і влада дійсно буде працювати на громаду і для громади ,а не так як тепер ( вже протягом 27років незалежності ) на себе і свою родину ....!!!! Можливо я не правий - переконайти , поміняю свою думку.
12 Березня 2018, 12:11
Цит. співчуваючого поліціянтам: &quot;Тож і розказують нам що десь там негри живуть ще гірше Шукайте винуватих а перед поліцейськими вибачитись&quot;.<br/> Гарна цитата...))) Це поліціянт новітній писав? Манікюр - краще б вийшов... Де Ваша пунктуація, правопис?...<br/> А умови життя - європейські подавай? Спочатку вивчіть українську, тоді - англійську. Припиніть бути байдужими, цинічними &quot;ментами&quot;, до котрих можна буде на кінець звернутися із будь-якою заявою - самою рядовою та побутовою, і з важкою кримінальною - і буде відповідь, та адекватне реагування - тоді будуть Вам і УММОВИ.
12 Березня 2018, 12:47
а я от не розумію . у нас не діє закон про захист персональних даних? чому блокуванні матюків ви виставляєте особисті данні дописувачів? ІР адреси комп&quot;ютерів це особиста інформація ,по ній можливо взнати адресу проживання і прізвище користувача
12 Березня 2018, 12:56
от наприклад старий мент користуеться ынтернетом київстар ,абонентський номер не буду називати,координати теж промовчу. короче редакція повидаляйте координати ір інакше вас можна притягнути до суду через розголошення персональної інформації, і любий може влізти в комп тим людям
12 Березня 2018, 18:55
А в палатці серед поля слабо і польова кухня,скиглять там ще
12 Березня 2018, 19:56
нехай менше матом пишуть
12 Березня 2018, 20:01
Давненько не хотілось писати, бо все шо тут пишеться це все схоже на балаган, або &quot;потуги напівжурналюг для розпалювання палаючих жоп у тролів&quot;. Надіюсь ніхто не образився? бо матів тут немає, а точно ні на кого пальцем не вказано для &quot;ідентифікації журнашлюхі&quot; чи &quot;конкретної жопи конкретного троля&quot;. Як не прикро, але складається точка зору, можливо тільки у мене, що це все &quot;джинса&quot; спрямована для підтримки і розпалювання нетерпимості між окремими громадянами, або групами, або просто тупа непрофесійність отримувачів заробітків від публікуємої реклами. В цьому пості в кометарях вже можна було передбачити майбутній конфлікт, і спрямовуватись вони мали по таким різнополярним темам, по критерію толерантності до нової поліції. : <br/>Негативна толерантність: &quot;мусора ще ненажерлися&quot;, &quot;мусорам так і треба&quot;, &quot;хай живуть у бліндажах&quot;, &quot;нєфіг єздіть із століцы&quot;. <br/>Позитивна толерантність: &quot;Жалієм поліціянтів, бо їм важко&quot;, &quot;скинемось і зробимо ремонт&quot;, &quot;брат поліцай тримайся&quot;, &quot;ковельська влада вам должна была сделать самые лучшые условия&quot;ну і т.д. <br/>Враховуючи що нова міліція це каральний орган, значить негативних коментарів має бути більше, або принаймні тих осіб, яким хотілось би висказатись і є що сказати негативне більше, бо про позитив говорити хочеться менше, як і хвалити вцілому ніж сварити. Висновок: Публікуючи статті про нову поліцію, зі змістом там вже де є конфлікт інтересів різних груп, срач у коментах передбачено на всі 100 відсотків з перевагою противників. <br/>Ну а про публікацію IP-адрес, це все ні до чого не приведе, так як підробити IP-не складе великого клопоту, на це є спеціалісти, підмінити(замаскувати) її ще простіше. З другої сторони необхідно віддати належне допісувачу &quot;до редакції&quot;. Журналісти одного інтернет ресурсу, публікують і підмінені адреси і замінені, в загальному, ті які в них там показує, але ж показує в них не завжди правду, а це вже &quot;наклеп&quot;, думаю на кримінал єпідозів по розголошеннях вистачить, просто є момент, що людина чий IP тут показали незавжди схоче вийти на люди і сказати що &quot;мол НЕ я там всякі глупості писав&quot;. Про порушення ЗУ &quot;про персональні дані&quot; звертатись до суду, ну це смішно, шкоди то істотної окрім &quot;моральних страждань&quot; особливо не завдано, більше придеться по судах проторчати, а ви знаєте шо там коїться, ще хуже ніж у тому корпусі де жив коп.<br/>На сьогоднішній день доступ до мережі інтернет мають практично всі, і недоумки і тролі, ну і адекватні дописувачі, і ображені. Раніше, коли я був ще молодий, коли було років 40, в інтернет мали можливість вийти, здебільшого люди інтеллектуальних професій, офісні працівники, серед них юристи, вчителі, бібліотекарі, менеджери і т.д., і якість дописів була дуже гарною і з гарними, раціональними думками, зараз же кожна падлюка з нестабільною психікою може будоражити, ображати, розпалювати, оприлюднювати непевірену інформацію, і це не встаючи з дивану, на яку другі падлюки можуть посилатись і трактувати її вже як цілком достовіру, так як про неї ж написано, а де ? а в інтернеті! До чого я веду ? Та до того, що коменти потрібно зробити як мінімум з ідентифікацією осіб, ну хочаб через фейсбук, щоб пику було видно, це хоч якось, можливо не в повному обсязі, але приструнить тих кому пишеться від того що &quot;жінка насварила&quot; або &quot;немає чим зайнятись&quot;. Доречі мене жінка сьогодні насварила і я вирішив вас всіх життю повчити. Отак це працює, а користі ноль, а-а-а-а-а ні користь є, утримувачам одного інформаційного притону тролів від пасивного перегляду дописувачами реклами на сайті. Ніяких показувань пальцем з оголошенням конкретних людей чи сайтів тут немає. В кого бурхлива фантазія, той подумає що це я про цей сайт і цих журналісті, але ж Я ТУТ ЦЕ НЕ ПИСАВ, і прикопатись формально немає тут ні до чого.<br/>Ну і на прикінці хочу висловитись і подякувати писувачам та їх дописувачам, з вашим деколи необдуманим писовством інтернет перетворився на один великий паркан з кучею підмінь понять та підтасовки фактів, а іноді і безлічі випадків слабоумства, розібратися що і до чого, вже стало практично неможливо, ви в кінець засрали інформаційний простір і інтернет, а коли срати стало немає де і &quot;неприкольно&quot;, почали реально засирати моє улюблене місто Ковель реальними пакетами з мусором.<br/>На повному серйозі Вас прошу: ПОПРИБИРАЙТЕ У СЕБЕ В ГОЛОВАХ, і ПОБАЧИТЕ: і в інтернет і на вулицях стане чистіше, повірте на слово...... це тяжко уявити але це справдиться, послухайте старого троля....<br/>Якщо цей пост буде видалено, його буде відновлено, так як він написаний зі збереженням стиля дописувачів (так їм буде доступніше), не містить матів і ні накого персонально не вказує, що не порушує нічиїх особистих прав, а політика одного ресурсу дозволяє публікувати інформацію, окрім порушення персональних прав конкретного дописувача, зі збереженням анонімності.
12 Березня 2018, 20:47
Ви дуже гарно почали: «Давненько не хотілось писати…», але далі зробили таку кашу, що висновок напрошується один: писати – це не ваше. Чехова читали? Стислість – сестра таланту. Втім, і стисло теж треба вміти написати. А ви хоч самі зрозуміли, що хотіли сказати?
12 Березня 2018, 21:47
Козлоиордий ну не тобі убогому до чоловіка рівнятись.
12 Березня 2018, 22:06
Мені приємно що вам сподобались окремі слова «Давненько не хотілось писати…», значить це вже не зря ДРУКУВАЛОСЬ, це до того що вже писати не потрібно, в часи Чехова, який народився в славетному українському місті Таганрог, було прийнято писати, бо інших засобів збереження текстової інформації винайдено ще не було. Не можу з Вами не погодитись, писати це не моє, я друкую, так скоріше. Так як на моє власне переконання, я вважав що абзаци придумані для розподілення різних смислових блоків, в стилі &quot;краткость-сестра талантов&quot;, спеціально для Вас, постараюсь викласти лаконічніше, у вигляді стислого плану змісту і деяких тез. <br/>1-ий абзац: Деякі журналісти зовсім не журналісти, а деякі тролі тільки і чекають, щоб перші дали їм можливість викласти свою думку. Інколи статті мають провокативний зміст, а реакцію аудиторії на провокації можливо передбачити, і як наслідок маніпулювати нею(аудиторією).<br/>2-ий абзац: можливі паттерни для маніпулювання при лояльному відношенні до поданої інформації;<br/>3-ий абзац: 2-ий абзац тільки з антонімічним значенням; <br/>4-ий абзац: висновок, що деяка інформація заздалегіть буде нести за собою негативний резонанс.<br/>5-ий абзац: IP-адреси можливо підмінити, в т.ч. на конкретні. На деяких ресурсах журналісти публікують IP-адреси, що може призвести до наклепу на невинуватих людей, хоча і деякі винуватці можуть користуючись цим обілитись, але не роблять цього для уникнення резонансу. Судова перспектива у всіх випадках є невизначеною. <br/>6-ий абзац: загальний доступ в інтернет, і як наслідок свою думку на сьогоднішній день може викласти кожний, проте не кожна думка заслуговує на це, і може спаклюжити інформацію.<br/>7-ий абзац: ті хто гадять в інтернеті будуть гадити і на вулиці, це така риса характеру, звістно якщо зможуть встати з диванів.<br/>8-ий абзац: заклик до наведення порядку.<br/>9-ий абзац: попередження що в разі видалення коментаря, який на думку автора не суперечить загальній тенденції викладення інформації, його буде викладено знову.<br/><br/>Надіюсь, що Вам стане зрозумілим мій &quot;посил&quot;. Ви являєтесь людиною, і маєте повне право нерозуміти, те що надруковано. Але якщо Вам стане ясно після мого повторного розжовування буду радий. Надіюсь, що в своєму пості Ви не мали самоціль мене принизити, а просто донесли, що нічого не зрозуміли і дістали і Чехова, і кашу з власної кишені щоб мені стало зрозуміліше. Дякую.
13 Березня 2018, 12:28
Якщо Ви лікар - то лікуйте людей. Якщо хочете обговорювати проблеми поліції - щиро просимо в її ряди. Спробуй
13 Березня 2018, 12:30
Якщо Ви лікар - то лікуйте людей. Якщо хочете обговорювати проблеми поліції - щиро просимо в її ряди. Спробуйте поліцейського хліба після профпілкового. Думаю, солодким він вам не здасться. Було вже досить таких крикунів - написали рапорти і пішли шукати пряничків в інші сфери. А те, що люди добиваються нормальних умов роботи - нормальна практика. Дасть Бог - будете ще й Ви колись в їхній шкурі. Побачимо Вашу реакцію.
18 Березня 2018, 12:22
От так все і зразу ! Квартиру,машину,добові,зарплату,масажистку,харчування в кращому ресторані...