Юні ковельчани змагались за шахові корони

13 Березня 2018, 09:34
2997

На днях, 9-11 березня, у спортивній школі імені Євгена Кондратовича відбувся чемпіонат Ковеля з класичних шахів серед хлопців і дівчат до 8 та до 10 років за участю 45-ти дітей.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У віковій категорії до 10 років чемпіонами міста стали Василь Андрощук і Софія Люштик (учні школи № 3), друге місце посіли Захар Баран (школа № 8) та Валерія Кравченко (школа № 3), третє вибороли Олексій Трухан (школа № 7), Ольга Мартинюк (школа № 12).

Чемпіони Ковеля у категорії до 8 років – Роман Гриців (школа №1), Анастасія Наумлюк (школа № 3), на другому місці - Дмитро Солонінко, Марічка Петрук (школа № 10), третій результат показали Олександр Ковальчук (школа № 8), Єлизовета Пех (НВК №13).

Переможці та призери турніру – вихованці тренерів Олени Черняк та Тетяни Портянко. Всі вони були нагороджені медалями та грамотами відділу молоді, фізичної культури та спорту і солодощами. Бажаємо юним шахістам гідно представити своє місто на обласному чемпіонаті.