У Голобському лісництві чоловіки викрали соснові колоди

15 Березня 2018, 11:00
2991

У вівторок, 13 березня, в Голобському лісництві Ковельського району невідомі викрали соснові колоди. 

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

Повідомлення про кримінальне правопорушення до поліції надійшло від співробітника лісництва. За його словами, близько 22 години зловмисники здійснили крадіжку готової продукції деревини на суму понад 1 тисячу гривень.

Правоохоронці оперативно встановили, що злочин скоїли 32-річний та 62-річний жителі Ковельського району. До слова, один із чоловіків вже ніс кримінальну відповідальність за подібний злочин. Викрадену деревину вилучили та повернули лісництву.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

 


Коментарі
15 Березня 2018, 13:35
відкрили Америку. Ви проїдьтесь вночі по київський трасі між Ковелем і Волошками. Вам попадеться щонайменше 5 - 6 підвод з лісом
15 Березня 2018, 15:26
Самі лісники все там і крадуть!
15 Березня 2018, 18:19
Як їхати в Партизанське через Дарівку направо є ліс спереду,недалеко від кладовища це так там ліс тільки спереді ззаді пусто як на Дуброві ріжуть денно і нощно,Хіба ніхто не бачить,Хватить брехати
15 Березня 2018, 19:34
Цілий ліс вирізали, а тепер нате вам кримінал за три колоди. <br/>Все кришується!!!
15 Березня 2018, 22:12
Так це ж ще й не ліс, чуть товстіше жердини,йшло раніше в колгоспах на стовпи огорожі де скот тримали А які брехуни,під цією маркою десь добре потягли-вкрали
15 Березня 2018, 23:31
Та ті лісники крали крадуть і будуть красти
16 Березня 2018, 09:31
Лісники бідні люди зараплата мала ото і мусять якось дітей кормити вчити хати строїти машини купляти. Покажіть лєснічого який не построїв хати і некупив іномарки. Хай би їх взяли за жопу і подивилися чи співпадають доходи з видатками. Де їхні декларації? Сволочі ненажеруться ніяк
16 Березня 2018, 12:28
Не шуміть шановні , питання дуже &quot;актуальне &quot; тому , що крав не свій злодій ...!!! Своїм можна все , &quot;чужакам&quot; зась . Вони не люблять коли грабют - награблене , тому і починають піднімати шуміху. Робимо висновок - в країні ХАОС , БАРДАК і БАНДИТИЗМ , це все породила &quot; революція ГІДНОСТІ &quot;. Один клан поміняли на іншій ...!!!!!
24 Березня 2018, 13:31
Цікаво і які результати перевірки Ф А К Т І В,чи віз знову там же