У Ковельському військкоматі триває набір призовників

15 Березня 2018, 13:00
10416

З початком призовної кампанії протягом десяти днів юнаки мають з'явитися у місцевий військкомат. Там же можна дізнатися і про те, які категорії громадян не підлягають призову на військову службу або мають право на відстрочку, про соціальні гарантії для призовників.

Про це йдеться у сюжеті Телевізійного центру Ковель.

Для громадян, які мають бажання служити за контрактом, держава в рази підвищила грошове забезпечення, законодавчо закріпила соціальні та правові гарантії військовослужбовців та членів їхніх сімей. В Ковельському ОМВК активно готуються і до весняної призовної кампанії.

«Призиватися будуть юнаки від 20 до 27 років. Це буде робитись на підставі висновків медичної комісії. І зараз ті повістки, які розносять по призову, спрямовані для того, щоб молодь приходила на медичний огляд.І відповідно вже до висновків комісії буде прийматися рішення щодо придатності до служби. Це дуже почесна місія. Бо після армії таких хлопців дійсно можна буде назвати захисниками Вітчизни і справжніми чоловіками», – зазначає військовий комісар Ковельського ОМВК Сергій Гладун.

Коментарі
15 Березня 2018, 16:00
Агітує на контрактну службу в бойові частини , а сам пригрівся у військоматі ...!!! Мораль цієї басні такова : - за вашою спиною стою я груддю і стіною !!!!
15 Березня 2018, 16:24
ДОБОРОЛАСЬ УКРАЇНА ДО САМОГО КРАЮ -ГІРШЕ ЛЯХА РІДНІ ДІТИ ЇЇ РОЗПИНАЮТЬ .
15 Березня 2018, 18:25
Знов повістки начнуться.розумний вже в армію непіде.не армія а сміх шоб волонтери солдатам мусили збирати поміч.коли все начальство в "ШОКОЛАДІ".дибілізм...
15 Березня 2018, 18:55
Гладуна треба в армiю а то яйця чухаэ i корчить з себе бойового гiнерала клоун
15 Березня 2018, 19:21
Ти дибіл! Цей хлопець був на передовій і таке бачив що і не снилось! Патякаєш тут олень!
15 Березня 2018, 19:26
Чапай подивися репортаж ще раз і подумай за що дають такі ордени та відзнаки... явно не за те що як ти кажеш "за вашою спиною стою я груддю і стіною !!!!" А ти поступив як справжній "ковельчанин" радивби зробити інший висновок.
16 Березня 2018, 00:42
Слюни вытри, заплевался
16 Березня 2018, 01:40
Мозги прочисть козломордий - і в дурку!
16 Березня 2018, 12:42
Это мозги свои майданные прочисть, укродегенерат
16 Березня 2018, 14:03
Чмо ФСБешне - в рашу !
17 Березня 2018, 00:35
Взагалі то всі військовослужбовці що служать зараз у військоматах були в АТО - це точно. Тому якщо ти не хочеш служити - не обзивай і не посилай інших. Це їх вибір. Бо ти сам не знаєш хто ти є і куди ідеш у цьому житті. Просрись маминими пирожками і не ховайся за її спідницею - бо саме це ти пишеш про себе на всіх сторінках сайту.
17 Березня 2018, 16:23
- Почему вы бомбите Донецк?<br/>- На нас напала Россия, мы защищаем свою страну.<br/>- Донецк - Россия ?<br/>- Нет, Донецк - Украина.<br/>- Так почему вы бомбите Донецк, а не Россию?<br/><br/>Укропы, то есть &quot;херои ато&quot; и майдауны, задумайтесь своими тупыми бошками